Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Achar válasza Wesder (#212) üzenetére


Achar
tag

Hát, amikor Franciaországban fényes nappal fejeznek le egy tanárt egy karikatúra miatt, ezt én is komolyan venném azért... :)

(#252) saelin válasza Döglött Róka (#250) üzenetére


saelin
veterán

Én nem szarom le, mert tökre örültem hogy végre játszhatok már vele... Nem kívánok senkinek rosszat ezért, csak csalódott vagyok mint aki nem kapta meg a beígért ajándékát. Viszont ha tovább nem fogják halasztani, akkor a szülinapom előtt jön ki pár nappal, ami hatalmas kárpótlás lehet a srácok részéről.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#253) - = Zk = - válasza Döglött Róka (#250) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Ez csak a hangos kisebbség.
eegen.. ezért is fenyegetőztek, ezért is zengnek külföldi fórumok erről.... jah:DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#254) Mik76 válasza - = Zk = - (#253) üzenetére


Mik76
senior tag

A halakat se hallja senki, megis sokan vannak. Csak nem verik a palavert. De attol meg nem lesznek tobbseg.

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#255) CrV6000


CrV6000
csendes tag

Remélem tényleg megjelenik idén... A karácsonyi időszakban sokunknak lenne ideje tolni :K
Azért kár, hogy már ennyiszer eltolták, inkább ne mondtak volna semmit addig, amíg nem biztosak. Az előzetes videókat már meg sem néztem, nem akarom jobban megismerni a várost, úgy hogy még nem is játszottam vele :)

(#256) saelin válasza CrV6000 (#255) üzenetére


saelin
veterán

Hátha tanulnak belőle és következőll játékuknál "when is done" lesz a válasz erre. Pl most a Blizzard is ezt csinálta a Diablo 4-el. Igaz, ott a fanbase nyomására kelett valamit villantaniuk, mert a diablo mobile miatt mindenki meg volt veszve.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#257) velizare válasza saelin (#256) üzenetére


velizare
nagyúr

jó duma ez a when its done, gondolom ez volt a mantra a half life 3, a titan, stb. fejlesztésénél is.
itt az volt a gond, hogy nagyon kibővült a szkópja a fejlesztésnek. abból általában vágni szoktak, hogy a megjelenést tartani lehessen.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#258) prolad válasza saelin (#256) üzenetére


prolad
őstag

A when it's done teljesen jó az első trailernél a bejelentés mellé, meg egy E3on bohóckodni (amúgy mintha ennél is úgy indultak volna, hogy megjelenés: when it's done), de nem lehet rá rendes hypeot építeni és egy ponton túl csak a vásárlókat bukod vele, ki vesz komolyan egy olyan xímet hosszabb távon, aminél semmi konkrétum nincs a megjelenéshez. Főleg ha még külön promo cuccok is vannak a játék mellé, pl egyedi konzol és VGA, kb mindkettő elavult lesz decemberre.
És nyilván a CDPR is pénzt akar keresni, ami teljesen rendben van. El kellett volna engedni a az alap konzolokat, csak PC, Ps4 Pro és One X első körben, aztán esetleg utána egy másik hullámban a sima one és ps4, meg amire még ki akarják adni.
Ott a GTA V, anno teljesen jól csinálták, igen, várni kellett közel 2 évet PCsként, de egy annyival jobb verziót is kaptam, nem is volt gond náluk az eladásokkal.

(#259) RubbishBin válasza saelin (#256) üzenetére


RubbishBin
senior tag

Én az öregre hallgatok még mindig, ha fejlesztésről van szó. És az öreg leszavazza már ezt a hozzáállást.

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#260) lmno válasza prolad (#258) üzenetére


lmno
őstag

“El kellett volna engedni a az alap konzolokat, csak PC, Ps4 Pro és One X első körben”
Szerintem ilyet nem enged se a Sony, se az MS, mindegyiken futnia kell. A PS5/XSX-et kellett volna elengedni, bár most az is gázul nézne ki.

(#261) Deck válasza lmno (#260) üzenetére


Deck
titán

A jelen gen gyenge azzal van a baj, nem az újgenerációs gépekkel.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#262) prolad válasza lmno (#260) üzenetére


prolad
őstag

Attól függ. Ha jött volna valóban márciusban, akkor még érthető lenne a gyengébb konzolok, támogatása, de így decemberben már talán annyira nem létkérdés. Bőven ráérne mondjuk fél év múlva egy butított verzióy wnnek megfelelő áron, mindenki nyer.

(#263) Wesder válasza prolad (#258) üzenetére


Wesder
félisten

Nem tudod csak X/Pro-ra kiadni a jàtékod, mert 1. A Sony/MS nem engedi. 2. Ami nem fut az alapgépen az a félgenesen sem fog, mert az alapja ugyan az a szar Jaguar CPU.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#264) proci985 válasza RubbishBin (#259) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

a Doomnal a palya design napokban volt merheto es a fejlesztoi csapat es fejlesztesi ido kb a jelenlegi indie cimeknek felel meg.

a Cyberpunk meg egy immersion simulator

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#265) Döglött Róka válasza proci985 (#264) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Immersion simulator. Ez új.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#266) miqlas válasza Wesder (#263) üzenetére


miqlas
senior tag

... mi az, hogy nem engedik megjelenni? Bemennek a Sony / M$ alkalmazottak a boltokba és leszedik a polcról, a digitális verziót meg LOIC-al lövetik?

42

(#267) saelin válasza miqlas (#266) üzenetére


saelin
veterán

Azzal szerződést szegnek. Egy konzolra csak olyan játékot adhatsz ki ami a platform tulajdonosának felteleinek megfelel, és pedig a gyengébb variánsokon való játék futtatás ezen kitétel egyike. Simán per lehet belőle vagy akár eltiltás. Nem tudom volt e már ilyenre példa, de valószínűleg nem, mert senki nem hülye ennyire.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#268) lmno válasza Deck (#261) üzenetére


lmno
őstag

Ez azért gáz kifogás, mert évek óta fejlesztik, lett volna idő kiismerni; sőt ha megjelent volna időben, másra nem is adhatták volna ki.

(#269) Wesder válasza saelin (#267) üzenetére


Wesder
félisten

Ennyi. +1

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#270) miqlas válasza saelin (#267) üzenetére


miqlas
senior tag

... jó tudni :R

42

(#271) proci985 válasza Döglött Róka (#265) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

igazabol nem annyira, kb a System Shock - Deus Ex - Prey - Dishonored negyes kapcsan szoktak emlegetni, gyakorlatilag az open world fpsek egy resze tartozik ide, mint pl a Stalker es a Far Cry 2-5.

jellemzoen az egyik legdragabb jatek genre mert szukseg van hozza kidolgozott kornyezetre.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#272) Döglött Róka válasza proci985 (#271) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nekem csak sznob kifejezesnek tunik az ow fps-ekre:) De kosz az utbaigazitas.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#273) yennayo


yennayo
junior tag

Nem értem amúgy miért görcsölnek rajta :F tök jó cyberpunk világ, benne van Keanu ok.
de azért nem akkora nagyon-nagyon nagy extra mint aminek előadják :N jön ha jön, ezer más dolog van amit lehet tenni :DDD

(#274) miqlas válasza yennayo (#273) üzenetére


miqlas
senior tag

👎

42

(#275) bunnyhu válasza yennayo (#273) üzenetére


bunnyhu
senior tag

Erről az Unreal jut eszembe - idősebbek emlékeznek rá. Iszonyú sokáig ment a hitegetés, mekkora faszaság lesz, de a végén már senki se hitte, pont mint te, ott volt Carmacék Quake vonala és az a csúcs. Aztán egyszercsak megjelent. És mindenki ledobta a haját, hogy milyen istenkirálycsászárűberfaxa lett. Szóval szerintem addig ne véleményezd amig nem került ki. Plusz a cdred azért rakott már le az asztalra egy Witcher 3-mat ami a mai napig grafikailag (főleg némi textúra pimpelés után) ott van, a sztori pedig szerintem még most is a TOP3 game ever.

https://divecenter.hu

(#276) cyberkind válasza bunnyhu (#275) üzenetére


cyberkind
félisten

Az baj, hogy szinte mindenki csak a The Witcher 3-al jön, ami kb one shot bármilyen ilyesmi féle beszélgetésben, és ha nem próbáltam volna a többi Witcher-t, abszolút szkeptikus lennék, de "sajnos" az a fejlődés és bődületes meló, részről-részre teljesen látszik, és ha csak ennyivel többet tesznek bele a CP-ba mint a TW 3-ba, az hatalmas minőségi ugrás lesz, csak az a fránya kommunikáció kb mindig. Nálam úgy nézett ki a dolog, hogy fogalmam se volt a The Witcher szériáról, nemhogy a 3. részről, aztán valamiért megkaptam ajándékba, és meglett az általam csak A Szent Grálnak hívott játék, és valszeg azért, mert szó szerint a semmiből jött. Ezután, még ha évekkel később is, de belekezdtem az elsőbe, abba beleszaladt idén nyáron csak 80 óra, de már nem tudtam végigjátszani, túl fapados a mai igényekhez, és számomra, viszont a hangulat és a sztori, jobb mint a 2-ben, amibe én már csak 20 órát tettem, és elég is volt.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#277) bunnyhu válasza cyberkind (#276) üzenetére


bunnyhu
senior tag

Én is a W3-mat úgy kaptam VGA kártya mellé , és adtam el azzal a lendülettel, hogy "ez meg miafaxom". Nálam is villámcsapás volt amikor utána láttam, hogy mi is az. Egész addig a Mass Effect volt a csúcsok-csúcsa.
Egyébként a W1 szenvedős, de a Witcher 2 szerintem teljesen vállalható, még W3 után is, jó a sztorija, ugye kétfele válik tehát eleve 2x érdemes végigjátszani stb.

https://divecenter.hu

(#278) saelin válasza bunnyhu (#277) üzenetére


saelin
veterán

Mass Effect... Istenem, mi lett abból a játékból is... A Bioware összeszedhetné magát.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#279) bunnyhu válasza saelin (#278) üzenetére


bunnyhu
senior tag

Én az 1-2-3-mat szerettem, igen a hármat is, és tökéletesen elégedett voltam a befejezésével, teljesen életszerű volt, mert a világ nem fekete-fehér. Az androméda viszont annyira nem fogott meg, hogy 2x futottam neki de asszem összesen 1 órát nem bírtam. Ezzel együtt a ME sorozat nálam az all time top10 fix résztvevője és az elején.

https://divecenter.hu

(#280) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Más körülmények között nem linkelnék 9gag-ről, de ezt most mindenkinek látnia kell!

https://9gag.com/gag/a6KzqPm?fbclid=IwAR1Q15fdS5vd-boXBeR3kZ2BLbKIOcRaNRLYzwPFV-4Ef0479fg6wdLmQz0

"New content in cyberpunk 2077 is worth to wait" :DDD

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#281) Wesder válasza CPT.Pirk (#280) üzenetére


Wesder
félisten

Ez kész :C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#282) Yeffy válasza CPT.Pirk (#280) üzenetére


Yeffy
veterán

mert mi a baj 9gag-gel? ;]

amugy k. nagy! :DD

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#283) Vesa válasza saelin (#278) üzenetére


Vesa
veterán

Ez a Bioware, már nem AZ a Bioware. A klucsfihurák jelentős része elment a cégtől. Az Andromédán egy zöldfülű csapat dolgozott, akiknek közük nem volt az előző részekhez. Szokásos EA sztori, számtalan nagynevű stúdiót sikerült hazavágniuk, bezárniuk.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#284) Montanaxy válasza Vesa (#283) üzenetére


Montanaxy
aktív tag

Igen, a Biowarenél a Dao Inquisitionon volt utoljára veterán tag, az nálam day 1 buy volt. Most nézem van hozzá 100% os magyarítás, ami elképesztő munka lehetett. Lehet neki is állok így :C

(#285) dannyl


dannyl
addikt

Inkább csússzon, minthogy egy gyorsan összecsapott szart kapjunk. Én várok még pár hónapot is, csak ne az legyen az érzés játék közben, hogy "mehh... azért még várhattak volna a kiadással pár hónapot".

(#286) Döglött Róka válasza dannyl (#285) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Hát 7 évre mindent lehet mondani, de hogy összecsapott...

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#287) cyberkind válasza Döglött Róka (#286) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha 7 éve ténylegesen dolgoznának az egészen, akkor nem itt lennénk, de sajnos csak az utóbbi pár évben indult be nagyon a dolog.

Paranormal Cocktivity

(#288) Döglött Róka válasza cyberkind (#287) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ott voltal? Lattad a projektet?

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#289) cyberkind válasza Döglött Róka (#288) üzenetére


cyberkind
félisten

Igen! :K

Viccet félretéve, pont az általad írt dolgok vetettem fel a játék tpoikjában, mert én se annyira értettem miért van nonstop kamudátum, ott leírták, hogy valószínűleg mi volt, ha van kedved, nézz be!

Paranormal Cocktivity

(#290) floatr válasza cyberkind (#289) üzenetére


floatr
veterán

Az első witcher-nél is a konzolokkal gyűlt meg a bajuk a legenda szerint.

(#291) cyberkind válasza floatr (#290) üzenetére


cyberkind
félisten

Elvileg most is ilyesmi a gond, csak a jelengenerációval. Kihagyni nem lehet, szerződések minden oldalon, meg 150 milliós bázis, szóval, van probléma bőven, csak a kommunikáció trágya.

Paranormal Cocktivity

(#292) RM007


RM007
addikt

Elképzelhető hogy a magyar szinkron miatt késik a kiadás? ;]

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce PNY RTX 3080 Ti (desktop 350W)

(#293) kwzatz válasza Döglött Róka (#288) üzenetére


kwzatz
őstag

Ezt miért kellene látni? Milliónyi cikk van róla, de elég elolvasni a wikipédián a "Development" címszó alatti részt. :D A Blood and Wine után kezdték érdemben fejleszteni, szóval inkább olyan 4-4,5 év az.

(#294) Döglött Róka válasza kwzatz (#293) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Én szeretek megismerni dolgokat részleteiben mielőtt véleményt alkotok róla. Nem ismerem a CDPR projekt-kezelési megoldásait és nem láttam az egész folyamatot. Egy dolgot tudok, hogy sokáig tartott, plusz vannak ilyen olyan sajtóhírek amik mindig a kozmetikázott valóságot tartalmazzák.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#295) kwzatz válasza Döglött Róka (#294) üzenetére


kwzatz
őstag

Te szeretsz megismerni dolgokat, mielőtt véleményt alkotsz róla, ennek ellenére te voltál az, aki nem olvasott utána, mielőtt korholta a másikat? :U
Nem ilyen-olyan sajtóhírek, ezek tényszerű információk. Egyébként logikus is, hogy nem a Witcher 3-mal és a két kiegészítőjével egy időben zajlott gőzerővel a Cyberpunk 2077 fejlesztése, hanem utána.

[ Szerkesztve ]

(#296) _flamer


_flamer
aktív tag

Már várom, hogy végre megjelenjen. Abban reménykedek, hogy a sok késés a játék zökkenőmentes indulását fogja eredményezni. :)

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#297) Döglött Róka válasza kwzatz (#295) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nem korholtam le senkit. Tenyszeru informaciokat meg hagyjuk. Deszkaszeru lec is van.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#298) kwzatz válasza Döglött Róka (#297) üzenetére


kwzatz
őstag

"Cyberpunk 2077 entered pre-production when developer CD Projekt Red had finished The Witcher 3: Wild Hunt – Blood and Wine (2016), with approximately fifty staff members involved."
Itt ez a cikk is róla, amiben az egyik fejlesztővel készített francia nyelvű interjút említik:
Cyberpunk development
Csinálgattak valamit előtte is, 2016-2017 óta meg nagy erőkkel.Remélem most már világos és így kellőképpen megismerted már részleteiben. :D

(#299) Döglött Róka válasza kwzatz (#298) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Koszi, ettol meg mindig csak annyit tudunk, mikor indult. Azt nem, hogyan zajlott.

Nem mellesleg azt is emlitik, hogy 50 emberrel mar dolgoztak rajta 2013tol kezdve.

50 ember nem keves...

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#300) kwzatz válasza Döglött Róka (#299) üzenetére


kwzatz
őstag

Hogy pontosan hogyan zajlott, azt nyilván nem tudod. Cyberkind mondandójának is annyi lehetett a lényege, hogy nem úgy kell ezt elképzelni, hogy 7 éve a CDPR dolgozóinak 90+%-a napi 16 órában ezen dolgozott. Sok hőbörgő is ezzel szokott jönni, "hogy nem lehetett befejezni 7 év alatt?!". Úgy, hogy azért az a 7 év némiképpen foghíjas. 50 ember alapvetően valóban nem kevés, kivéve egy ekkora projectnél... És egyébként töredéke annak, amennyien az utóbbi 2-3 évben dolgoztak rajta, közben nyitottak elvileg új stúdiót is. Idén már 700 fejlesztő is dolgozott rajta, vagyis közel 3-szor annyian, mint a Witcher 3-on. Majd kiderül, milyen a végtermék, aztán mindenki eldöntheti, hogy látszik-e rajta a sok munka.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.