Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Vegyesek az érzéseim. Többet vártam egy kicsit design terén (P10 előlap, H8 hátlap). Ettől függetlenül szép telefon, a kék is menő!
A hardver várható volt, a kamerában nem hiszek egyelőre. Remélem megcáfolnak.
Itt is várható, hogy mire a MIUI normálisan üzemel majd rajta bugmentesen, meg nem lesz állandó készlethiány, addigra július-augusztus környéke lesz. Addig kár is gondolkozni a vásárláson.

https://utdetailing.hu/

(#52) janeszgol válasza South Velen (#49) üzenetére


janeszgol
félisten

Ezeket nem is tagadom. Egyetértünk. :R

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#54) Criminal017 válasza haypro (#50) üzenetére


Criminal017
őstag

A MIUI 9 még fasorban sincs, MIUI 8 lesz a befutó.

(#55) kriver válasza haypro (#50) üzenetére


kriver
tag

1. nem
2. MIUI 8 egyelőre
4. igen, lesz B20 Int. vers.
5. IPS, HDR-t megjeleníteni nem képes
6. elvileg IP65
7. QC3-at (de ez nem 100%)

(#56) Graphics válasza #45553408 (#53) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én már annak örülök, ha az RN4 ideér , az most egy darabig teljesíti az igényeket, főleg a Snap625 miatt.

Aztán remélem az érkező Snap660 is megfelelő lesz

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#57) tibcsi0407 válasza kriver (#55) üzenetére


tibcsi0407
félisten

4. Ezt az infot honnan vetted? Küldenél egy forrást légyszi?

https://utdetailing.hu/

(#58) Csapoati válasza janeszgol (#35) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez oké, csak akkor az ósdi szó jelentésével nincs összhangban, amit írtál, vagy san01 írt (már nem tudom követni).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#59) Just_Reboot válasza Graphics (#1) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Csak szeretne az lenni, b20 és jack dugó nélkül inkább a vicc kategória...

(#60) tomboy0013 válasza Graphics (#37) üzenetére


tomboy0013
veterán

Milyen érdekes, hogy más gyártóknak van ebben a pici országban is "főhadiszállásuk". Biztos ők varázslók ;]

(#61) Graphics válasza Just_Reboot (#59) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Pörgesd végig a fórumot akkor picit :)

B20-as verzió lesz.

A jack-re én is húzom kicsit a szám szélét, de ez van, nem tudsz rá lyukat fúrni .

@tomboy0013: Nem, csak ők piacot látnak bennünk. Más meg nem, ennyi

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#62) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Lehet, hogy ez lesz a Mi4c-m utódja? :DDD

Sic Parvis Magna

(#63) ThorsHUN válasza tibcsi0407 (#51) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Ugye?
Akkor a Honor9re varunk most. :)

(#64) janeszgol válasza tomboy0013 (#60) üzenetére


janeszgol
félisten

De a Xiaomi félhivatalosan kapható még midig. Nem? Bevallom, nekem sem ez az ország lenne a fő prióm, max valamelyik szomszédos. (Azt hiszem a HTC csinálja így, bár ők hivatalosan árusítanak itt.)

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#65) tomboy0013 válasza janeszgol (#64) üzenetére


tomboy0013
veterán

Na hát a HTC-nek még van aztán jó szervize :DDD

(#66) Ádám16


Ádám16
addikt

Az eddigi importok alapjan kb mennyire lehet számítani, mire ideér?
Ezüstben nagyon tetszik

[ Szerkesztve ]

(#67) Bass


Bass
addikt

Szeretem a Xiaomit de ezt a National geographicon kellene bemutatni mind a Meizu+Honor 8 párzását ☺

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#68) fornettisuti


fornettisuti
veterán

"ez a telefon is leradírozta a 3,5 milliméteres fülhallgató-kimenetet"

-eddig olvastam, viszlát

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#69) kriver válasza tibcsi0407 (#57) üzenetére


kriver
tag

Már nem tudom, hol olvastam. Nem mai infó, az biztos. Egyébként Ti is rebesgettétek, hogy biztosan nem hagyják majd ki a VoLTE miatt. Akkor pontosítok: meg nem erősített információ szerint lesz B20-as verzió, ahogy a Plus-t is kiadják majd. Mert ugye jön még a Mi Max2 és a MIX2 is.
Személy szerint engem nem zavarna a B20 hiánya. Vodásként bőven elvagyok a 3G-vel is.

(#70) 30z.Samu válasza fornettisuti (#68) üzenetére


30z.Samu
félisten

Engem nem érintene, mivel van Bluetooth fülesem.

Sic Parvis Magna

(#71) kriver válasza fornettisuti (#68) üzenetére


kriver
tag

Akkor a 3350 mAh-s akkut kihagytad? Átalakítót adni fognak hozzá. Hogy a doboz részeként, az kiderül.
Anno iPhone 7-nél magyarázták hozzá azt is, hogy a ujjlenyomat olvasó elektronika, meg a nagyobb akku miatt nem fért bele. HTC reális indokot nem tudott adni. Itt viszont egy relatív kicsi házban beleraktak majd' akkora akkut, mnit a Samu S8+-ban van. Ott ugye a méret miatt volt hely, itt gondolom fel kellett áldozni az akku és a design oltárán. Direkt nem írom az IP védettséget (mert az ugye megy a Samsungnak jack-kel is).
Engem mindenesetre nem tántorított el az esetleges későbbi beszerzéstől.

[ Szerkesztve ]

(#72) helixP válasza CptAdamica (#17) üzenetére


helixP
nagyúr

Jelen!Itt vagyok! :)
Ahogy a legutóbbi HTC-nél, itt is megjegyzem, hogy túl nagy a káva, semmit nem rakott le dizájn terén most a Xiaomi, kvázi a Galaxy S6-szintjét/megoldásait hozza. Cserébe viszont lehagyta a jack-et, ami ugyanúgy szánalmas, mint a HTC-Apple egyéb esetében, nincs vízállóság sem, sem bővíthetőség (ha jól tudom). Cserébe verik magukat a benchmarkokra és a 6 GB-ra. Remélem nem ez az irány hosszú távon.

Pedig nagyon szeretem a Xiaomit.

[ Szerkesztve ]

(#73) tibcsi0407 válasza kriver (#69) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Az egy korábbi pletyka volt, nincs rá garancia, hogy igaz is.
A B20-as VoLTE hálózatot pedig a China Telecom továbbra is nagy erőkkel építi. Úgy látszik ez nem nagyon hatja meg a helyi gyártókat.

https://utdetailing.hu/

(#74) Atomgeszi válasza beyruth82 (#30) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Elvileg lesz Mi6Plus. Amin elvileg Jack is lesz. Arra már bezzeg ráfér, ott van hely. :U

(#75) GoldhandRent


GoldhandRent
őstag

Vartam nagyon!
A design...haat..hagyjuk...
Jack-nek nem orulok, mondjuk mostanaban nem is nagyon hasznalom. Akku erdekes, kivancsi vagyok ra. Kijelzo elvileg LCD, OLED-nek jobban orultem volna. Kamerara kivancsi vagyok. Meg a bovithetosegre is (nem mintha a 64 meg a 128 nem lenne eleg...de azert nem hatrany)
Vettem volna, de igy mar ketseges.. 😢
Varom a teszteket, es a tobbi megjelenest 😊

Edit: ha veszem, akkor csak azert, mert EMÁJSZIKSZ 😂

[ Szerkesztve ]

-

(#76) sickboy91


sickboy91
csendes tag

nagyonnagyon jó árértékű termék lesz, de nem fogom lecserélni a mi 5s-emet. küllőre semmi extra nincs a mi 6-ban ahhoz képest, sőt nekem a mi 5s jobban is tetszik

teljesítményben tény hogy brutális, talán a világ jelenlegi legjobb készüléke ez, mindenben nagyon ott van. talán épp ez a baj, túl jó már nekem. :D

Xiaomi buzi

(#77) kriver válasza tibcsi0407 (#73) üzenetére


kriver
tag

Kíváncsi leszek az eladásokra, és a visszajelzésekre. én is nagyobb innovációt vártam, de ilyen áron el lehet nézni. Továbbra is azt látni, hogy tojnak a nemzetközi piacra. Mellveregetés van, hogy az Antutu mit dobott ki az S8 ellen. Mindennel együtt nekem olyan 2 lépést előre, egyet vissza érzésem van továbbra is.
Alap kellett volna hogy legyen a global freki támogatás (ha már dual mimo, Snapi 835, kutyafüle). Én örültem volna egy Amoled panelnek is. A kamera nekem is kérdéses, eddig csak olyan mókusvakítás az OIS és a képminőség, mint a Mi5-nél. De szeretnék már váltani telót, úgyhogy elkezdek a 6-ra gyűjteni.
A jack elhagyáshoz még csak annyit, hogy tuti rá fognak állni a Bluetooth fülesek palettájának bővítésére. és remélem kihasználják majd a Bluetooth 5 előnyeit.

(#78) beyruth82 válasza Atomgeszi (#74) üzenetére


beyruth82
veterán

Jack az nekem fontos mert sokat hallgatok zenét.Kíváncsi leszek a plusra bár nem hiszem,hogy váltanék mi 5s plusról főleg hogy most vettem hozzá egy csomó kiegészítőt is.Teljesen vízálló kivitel talán megingatna...

(#79) SamiCsillag


SamiCsillag
senior tag

Végre, már nagyon vártam! Ezt megveszem. Vajon mikorra fog ide érni?

(#80) prolad


prolad
őstag

Korrekt, jobban tetszik mint az mi 5.
Mi max 2 nem lesz most?

(#81) Baggins86


Baggins86
aktív tag

Ennnyi pénzért az sem érdekelne, ha csak kék-arany verziója lenne...

(#82) tibcsi0407 válasza kriver (#77) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Bennem is ezek az érzések keringenek. Őszintén szólva nem bántam meg, hogy Honor V9 lett a befutó.

https://utdetailing.hu/

(#83) xmaas


xmaas
őstag

Jo felszereltseg , jo arazas, tetszetos kivitelezes .

Nincs 3.5 mmm jack (anyatokat azt) ez mar szamomra olyan kompromiszum amit nem fogadok el addig amig teljesen nem szunik meg minden gyarto minden keszulekenel es a zeneipar azt fogja mondani hogy tenyleg annyira szar es regi ez a 3.5 csatlakozo meg elavult tessek itt egy megfelelo alternativa ami miatt nem kell toltogetni extra akumulatoros baromsagokat illetve lehet hasznalni azt a keszuleket toltes kozben is

(#84) gbela


gbela
senior tag

Jack elhagyása miért probléma? Nem annyira követtem mostanság ezt a témát, tesztekben látom, hogy kiemelik, de mindig az volt bennem, hogy egy párcentis USB-C - jack adapter megoldja ha esetleg odakerülök.. Vagy valamit félreértek? Csak mert nagyon sokaknak ez a kizáró ok, az adapter bedugni meg nekem nem nagy kunszt, de mondom rákérdezek már, hogy ez csak nekem nem kényelmetlenség, vagy valami egész más van a háttérben.

(#85) Griff55


Griff55
senior tag

Tetszetős kívülről és belülről is! :K :C :K
A jack dugó hiánya nagyon nagy kár :( sajnos anélkül nekem nem telefon a telefon

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#86) Griff55 válasza gbela (#84) üzenetére


Griff55
senior tag

pl ha úton vagy esélytelen a power bankról töltés és a zenehallgatás egyszerre. nem értem miért nem fért bele egy 3,5mm-es bemenet. Adaptert meg elhagyod, felesleges macera.

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#87) Juhaszatti válasza gbela (#84) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Könnyebben elhasználódik az az USB-C port ha zenehallgatáshoz is az van nyüstölve. Főleg zsebben.
Ráadásul az egyszerre töltés és zenehallgatás sem megy egyszerre átalakítóval. Bluetoothos füles meg drágább az azonos minőségű hagyományosnál. Általában ezek szoktak a fő ellenérvek lenni. Esetleg még a bluetooth fülesek minősége.

(#88) Atomgeszi válasza gbela (#84) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Akkor elmarad a töltés és közben zenehallgatás.. Aki sokat buszozik mondjuk suli után hazafelé annak ez elég nagy érvágás!

(#89) gbela válasza Griff55 (#86) üzenetére


gbela
senior tag

Ah, értem, erre nem gondoltam, mármint a töltés+hallgatás problémájára. Igaz, köszi.
Azt mondjuk ha nem értitek miért nem fért bele azt meg én nem értem. Több cikkben is benne volt, hogy ekkora telefonoknál maga a jack dugó mérete igen nagynak számít már tervezés szempontjábal. Biztosan bele tudták volna tenni, mondjuk 3000-es telep mellé. Mérlegeltek, több üzemidőt feláldozták a jackért. Persze értem ha valaki a jacket választaná 1-2 óra extra telep helyett, csak ne értetlenkedjünk:)
Én még az adapteres kényelmetlenség mellett is a nagyobb telepet választanám.

[ Szerkesztve ]

(#90) ThorsHUN válasza gbela (#89) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Eddig megoldottak.
Az apple elhagyta, ok is elhagyjak mert meno.
Lehet h meno, de ostobasag.

(#91) Atomgeszi válasza gbela (#89) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Igen, ez volt az indok, hogy vékonyabb telefonok lehessenek. De szerintem a kutya sem törődik 2-5mm-rel, hogy annyival vastagabb, ha közben van egy normális 3,5-es jack-ed. Plusz ezek nem kések, hogy vékonyak legyenek.

Infraportról megint semmi infó. Remélem ez is csak a Mi6Plusban lesz, mint az Mi5S Plusnál is. MERT NEM FÉR BELE. Vicc. :U

Ugyan szó nem volt róla, de remélem az a kis fekete pötty infra [link]

[ Szerkesztve ]

(#92) Dominó85 válasza tibcsi0407 (#51) üzenetére


Dominó85
veterán

Igen, egyetértek ezzel. Ugyanakkor már tényleg szánalmasnak tartom a Xiaomi-t, hogy a B20 megint nincsen benne. Lassan az USA és több nagyobb EU tagállam a 4G+ és 5G hálózatát fogja kiépíteni. Kínában pedig idén év végére a 4G TD-LTE/FDD-LTE 800Mhz-et is országos szintre kifejlesztik (China Unicom). Erre jön a Xiaomi és megint xarik mindenki fejére. Ha választanaom kellene, Zuk Z2 Pro-t, pár HUAWEI és akár Samsung-ot is inkább ajánlanék az Mi6 helyett. Természetesen készüljön fel mindenki, hogy lesz Mi6, Mi6 Plus, Mi6S, Mi6S Plus és ezeknek most már nem csak tárhely, hanem a kamera lencséje körüli arany csíkos vagy anélküli változatai. Borzalmas, amit a Xiaomi művel. És ahogyan írtad, megy majd az első jó pár hónapban a bugreportok utáni sürgős toldozgatás-foltozgatás szoftveres téren. Gynege a mikrofon, kicsi a beszédhangerő, zajos a fülhallgató a jacken (hja bocs az már nincsen!), crachel a Témaközpont és társaik.

Majd egy fél év múlva érdemes ránézni. Ugyanakkor addigra már lesz vetélytárs a Lenovo/Moto, LG, LeEco/Cool és pár kínai márka személyében.

Összességében én továbbra sem vagyok képes megbízni a Xiaomi-ban. Elég megnézni milyen trágya minőségű puha fémből csinálják a Redmi széria keretét. Nekikoccintod az asztal lapjának (nem az élének) és máris sérül. Ez minden, csak nem minőség.

Szegény Hongmi 1-em (MTK) sír látva ezeket az új Redmi-ket. Az legalább évek után is egyben van és hibátlan.

* Péter - 06302461862 *

(#93) dajkapeter


dajkapeter
senior tag

Nincs jack? Nincs hír a pluszról? Eddig nincs hír B20-ról? Nincs hír Qi-ról? A design még elmenne, de a többi? Egyenesen bukó a teló, hiába a csúcs hardware... Mit nekem 835, ha maradt 5,1-es? A többi már csak extra hiányosság. A Mi5 számomra szebbre sikeredett! :((( :((
Ez nekem nem előre, hanem hátralépés lett.

Ha már nagy a 3,5-es jack, akkor tegyenek bele egy 2,5-eset. Amekkora az ujjlenyomatolvasó körül a káva, na az alá, vagy akár fel a hangszóróhoz kényelmesen befért volna egy mini jack is...

Ezeknek jobban örültem volna:
render1
render2
render3 :Y

[ Szerkesztve ]

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#94) Graphics válasza Dominó85 (#92) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A B20 hiánya meg nem biztos.

A többi: Témaközpont nálam pl nem crashelt. Soha.

Redmi széria meg egy 50 ezres szint... És nem fémkeretes, csak fém/ futtatott / hátlapos.

Ne általánosíts, ha az mondjuk egy termék esetén fordult elő...

Mostani rendszert nem használod, nincs rálátásod.

Írd le kérlek: Milyen rendszernél crashelt a témaközpont, melyik verzió... Mert ez így masszív általánosítás..

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#95) helixP válasza gbela (#89) üzenetére


helixP
nagyúr

Több cikkben is benne volt, hogy ekkora telefonoknál maga a jack dugó mérete igen nagynak számít már tervezés szempontjábal.
Ez a gyártók egyértelmű, szemérmetlen hazugsága. És itt sem a telep lett több ettől. Az meg pláne nem igaz, hogy egy jack-nyi hely 1-2 órával többet adna.

[ Szerkesztve ]

(#96) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Végre bemutatták és nekem bejön. Ez lesz a következő telóm, már döntöttem.

(#97) Keil Walker


Keil Walker
aktív tag

Remélem lesz b20-as verzió és nem csak a legdrágább kiadásban. Aztán ha lehet kapni spemall-on vagy eustock.hu-n jó áron, akkor meglenne a mi3 méltó utódja.

(#98) tibcsi0407 válasza Graphics (#94) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Pedig részben igaza van. Startnál vettél már Xiaomi telefont? Nem kevés probléma és panaszkodás van az elején szoftveres téren. Majd pörgesd vissza a Note 3 Pro topikot, vagy a Mi5 topikot akár.
B20 pedig nincs. Ahogy a fosos Xiaomi nem is mer kiadni B20 verziót a flagship-ekből, csak az olcsó szériákból.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#99) Graphics válasza tibcsi0407 (#98) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

ööö, startnál nem kevés probléma.. Lehet. Kinél nem... Persze ez nem kibúvó indok.

Indulásnál alapból nem veszek senkitől semmit, legalább az első update-ig..

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#100) beyruth82 válasza Keil Walker (#97) üzenetére


beyruth82
veterán

Eustockon nem árulnak flagship telefonokat.Sajnos.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.