Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) sbazsi


sbazsi
veterán

B20 hiány mennyire élet-halál kérdés? :U
Budapest, Vodafone :D
Jól sejtem, hogy nem veszítek sokat? :U

(#202) citkar válasza sbazsi (#201) üzenetére


citkar
addikt

Budapesten és környékén B20 nélkül használtam a közelmúltig Vodafone és azóta Telenor mobilnetet, egyikkel sincs gond, sok helyen 4G van, ahol mégsem, ott H+.

(#204) Donki Hóte:
Már van, bő egy USD. Feltételezem van jobb minőség is drágábban, de láttam már USC C csatis fülhallagtót is.

[ Szerkesztve ]

(#203) Viktor0610 válasza sbazsi (#201) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Állítsd be a jelenlegi készüléked max. 3G hálózatok használatára és megtudod. :)

Egyébként szerintem a jó 3G-lefedettség miatt semmi komoly gond nem volna.

Samsung Galaxy A54

(#204) Donki Hóte válasza Atomgeszi (#88) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Akkor elmarad a töltés és közben zenehallgatás.. Aki sokat buszozik mondjuk suli után hazafelé annak ez elég nagy érvágás!

Ezen sírtak-ríttak az iPhone tulajdonosok is, aztán egy 500 Ft-os adapterrel varázsütésre megoldódott a probléma :K

Nem adok 2 hónapot a dolognak, hogy a TYPE-C csatlakozóhoz is megjelenik ez az adapter és akkor egy 500 Ft-os csatlakozóval megoldható lesz az egyidejű zenehallgatás és telefontöltés problémája.

Szóval ez ne tartson vissza senkit a jack nélküli telefonok megvásárlásától :R

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#205) Drenadar válasza Viktor0610 (#203) üzenetére


Drenadar
veterán

nem kellene ilyeneket leírni ha abszolút tájékozatlan vagy a témában :( :(

(#206) Donki Hóte válasza sbazsi (#201) üzenetére


Donki Hóte
veterán

B20 hiány mennyire élet-halál kérdés? :U Budapest, Vodafone

Semennyire nem gond :R

B20 nélküli telefont használok Pesten a Voda hálózatán már másfél éve, nem is értem az ezen problémázókat :)

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#207) GoldhandRent válasza Donki Hóte (#206) üzenetére


GoldhandRent
őstag

B20 hianya csak az alfoldon korlatoz, de allitolag ott nagyon. Fovarostol nyugatra ahol 4G nincs ott semmi sincs (mondjuk nulla palcika - Szár és környéke) szerencsere ezeken a helyeken csak atutazoban vagyok 😄

[ Szerkesztve ]

-

(#208) Viktor0610 válasza Drenadar (#205) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Miért is volnék tájékozatlan?

A Voda a másik kettővel ellentétben rendesen kiépítette a 3G-hálózatot, a kérdező pedig az ő hálózatukat használja.

A másik kettőnél már nem ilyen egyértelmű a helyzet, sok olyan hely lehet, ahol nincs 3G.

Samsung Galaxy A54

(#209) szami777


szami777
addikt

Marha pöpec telefon lett, kékbe is gyönyörű, csak jusson el hozzánk is.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#210) Viktor0610 válasza szami777 (#209) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hivatalosan szerintem nem fog, nemhivatalosan félhivatalosan eddig is lehetett kapni. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#211) ktommy91 válasza Chaser (#200) üzenetére


ktommy91
addikt

Elvileg UFS 2.0-s lesz benne, tehát nem a leggyorsabb, de ennyi pénzért ez fér bele.

Nincs kerítés.

(#212) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Na ez nem semmi lett.
Mi2s-óta ez az, amit lehet megrendelek.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#213) Degeczi válasza madd dogg (#185) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Szétnézve a fülespiacon, nem kicsit nevetséges állítás ez a "Jacknek nincs létjogosultsága"...

(#214) juuzer


juuzer
addikt

Szép, de nekem olyan, mintha a honor 8-at és a Huawei P10-et egybegyúrták volna :(

Vamos a la playa.

(#215) madd dogg válasza Degeczi (#213) üzenetére


madd dogg
senior tag

Minden füles használható átalakítóval. 😉

(#216) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

6+-ról mit lehet tudni?Azt hittem együtt mutatják be őket,mint az 5s 5s+ párost...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#217) janeszgol válasza madd dogg (#192) üzenetére


janeszgol
félisten

A P10 ossze van legozva? Azert annal tobbet dolgoztak rajta.
Amugy a Xiaomi is keszul sajat SoC-vel. Nagyon varom, kivancsi leszek, mit tesznek le. (Es hogy utana milyen arazassal jonnek.)

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#218) Luck Dragon

Szerintem jól néz ki,hozza a kötelező flagship szintet . Bár amíg hivatalosan nem kapható nálunk addig számomra nem érdekelt.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#219) beyruth82 válasza *Mukeey* (#216) üzenetére


beyruth82
veterán

Én is azt hittem.Semmit nem lehet tudni ezek után már.

(#220) monti0222w válasza janeszgol (#217) üzenetére


monti0222w
addikt

Már kint van,egy meglėvõ modelben található.

(#221) helixP válasza madd dogg (#215) üzenetére


helixP
nagyúr

GoTo #159

(#222) beyruth82 válasza monti0222w (#220) üzenetére


beyruth82
veterán

Surge S1.Gyengusz középkategóriás SoC.Jó lenne mással is előrukkolniuk.

(#223) WhiteWalker válasza Degeczi (#180) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Értem én másoknak meg hiányzik.
Így döntöttek a ferde szeműek , hogy ezen nem lesz. El kell fogadni. Akinek kell jack , az vagy megoldja , vagy nézzen másik telefont ha ennyire hiányzik neki.
Mint a csajok , akinek nem tetszik hogy lapos hátul , lehet nézni másikat :D
Erre írtam hogy nekem így megfelelő.

(#224) Drenadar válasza Viktor0610 (#208) üzenetére


Drenadar
veterán

De ez az. Ki beszélt a 3g-ről? 4g volt a téma, és nézz utána nem csak a b20 jelenti a 4g-t...
Én is Budapesti vagyok nekem sincs b20 és mégis 4g-t ír a telefon...
Jó művelődést!

[ Szerkesztve ]

(#225) beyruth82 válasza Drenadar (#224) üzenetére


beyruth82
veterán

Budapesten és a nagyobb városokban minden szoláltatónál van 4G b20 nélkül is.Vodafoneosként az egész országban van HSPA+ ami a gyakorlatban ugyan olyan gyors mint a 4G tehát semmilyen hátrány nem éri még a pusztában sem!A fővárosban meg főleg nem mert ott lesz 4G-je.Városokon kívűl a tmobile és telenor okozhat gondot mert a 3G-t nem építették ki ezért városban 4G azon kívűl 2G ami csigalassú.

(#226) S e t h válasza SamiCsillag (#196) üzenetére


S e t h
nagyúr

Mint hamvas múzsának a fanszőr.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#227) Rick4 válasza razzorr (#191) üzenetére


Rick4
félisten

Ehhez képest elég csak a openplus one topicba benézni.... :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#228) Drenadar válasza beyruth82 (#225) üzenetére


Drenadar
veterán

Ezekkel a ugyanazt tudja sebességgel tudnék vitatkozni de inkább elengedem. Illetve gondolom ezt nem nekem akartad írni hanem Viktor fórumtársunknak.

(#229) sbazsi


sbazsi
veterán

Mikor /honnan érdemes rendelni?

(#230) beyruth82 válasza Drenadar (#228) üzenetére


beyruth82
veterán

Csak letöltésnél érezni különbséget de ki az aki mobilnettel töltöget le?Netezésnél semmi!Elég ha bekapcsolod a hálózati sebességkijelzést és máris láthatod,hogy a legtöbb netes alkalmazás használata még az 1 megabyte/másodperces sebességet sem igényli.Bármit is használsz maximum 500 kilobyte/sec-ig megy fel.Egy-két nagy felbontású online videó esetében lehet 3-4 megát látni de az is nagyon ritka.Egy messenger üzenet 0,08 kilobyte kb(igen 12,8 bit)/sec.Ez akkor is ennyi ha 4G+al netezel és akkor is ha hspa+al.Mindenkinek írom aki nincs evvel tisztában.

(#231) #16820480


#16820480
törölt tag

Amúgy nem hiszem el, hogy 200+ hsz, és még senkinek nem jutott eszébe ez...

(#232) Sebhelyes válasza Graphics (#115) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

Kik nem hozták vissza?

(#233) Graphics válasza Sebhelyes (#232) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ismerősök :)

Mivel én kipróbáltam, meg sok telefont tesztelek is. Régebben ugye Lenovot inkább, utána ami jött. Xiaomi, Meizu, THL.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#234) zsolt320i válasza sbazsi (#229) üzenetére


zsolt320i
senior tag

Na ez engem is érdekel!

ÜDv!

(#235) helixP válasza #16820480 (#231) üzenetére


helixP
nagyúr

Big up! :DDD

(#236) Fejvadi válasza Peterhappy (#188) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Ezek szerint, nem láttál még szappantartót. :)

(#237) Degeczi válasza madd dogg (#215) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Másként megfogalmazva: gyakorlatilag az összes jelenlegi füleshez átalakító kell, ami vagy nálad van, vagy nincsen (Murphy alapján természetesen jó eséllyel épp akkor nincs, amikor kellene) és egy plusz hibalehetőség konktakthibára, kábeltörésre.

Megértem, h a gyártóknak ez vonzó, a jack aljzat elhagyásával talán fél $-t megspórolhatnak egy-egy készüléken, ami nagy példányszámnál jelentős. Nade hogy egy csak hátrányosan érintett végfelhasználó is lelkesen tapsoljon ennek, az egészen szürreális...

(#238) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

B@***ák meg, hogy már ők is elhagyják a 3,5 jack csatit. Persze, átalakítóval lehet ugyan bohóckodni, de ez akkor is egy (számomra nagy) negatívum. :W Mondjuk sejthettem volna, mert amekkora Apple majmok a Xiaomi-nál, ez várható volt. Az igazi "deal breaker" persze a B20-as verzió megjelenése lesz.

Ezeknek a szerencsétleneknek rendes fülesük sincs hozzá. Mi a tökömet kezd a rengeteg Piston és Hybrid tulaj? És, ha már itt tartunk. Vajon az aptX-et támogatja? Ejj, de pipa vagyok :(((

[ Szerkesztve ]

(#239) Chaser válasza <Adamsky> (#238) üzenetére


Chaser
titán

jobb lenne ha lenne nyilván, de azért túlélhető:)
én az árra leszek kíváncsi, gyanítom legolcsóbb verzió sem lesz olcsó kinnről rendelve és ezt a modellt itthoni megbízható shop nem fogja forgalmazni, amelyik meg forgalmazza az minden csak nem megbízható, cserébe legalább piszok nagy felárral dolgozik ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#240) <Adamsky> válasza Chaser (#239) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

A "túlélhető" számomra nehezen értelmezhető egy flagship-nél. Annak - az én értelmezésemben - szinte tökéletesnek, kompromisszum mentesnek kellene lenni. És, igen. Erősen ajánlom, hogy legyen a pack része az átalakító, mert akkor felőlem rájuk rohadhat a teljes készlet. :(((

Az a "baj", hogy a múltkor volt a kezembe egy S8-as. Ott a méret (én kis készülék párti vagyok) sokkal jobban eltalált. Van jack, és egy olyan fülest adnak hozzá alapból, hogy na. Tudom-tudom, árban nem egy kategória, de nem is ugyanazt kapom egységnyi pénzért. Lehet (még) tovább tolom a vásárlást egy évvel, aztán mikor már mérséklődött picit az ár, akkor azt veszem. Egy Samsungot! ... brrr ... :DDD

" ... ezt a modellt itthoni megbízható shop nem fogja forgalmazni ... "
Ha lesz B20-as, akkor - szerintem - lesz forgalmazás is. Ha pedig nem akkor, spec. nálam kiesik a pakliból.

[ Szerkesztve ]

(#241) Chaser válasza <Adamsky> (#240) üzenetére


Chaser
titán

én sokkal jobban örülök a stereo hangzásnak, s7 edge kicsit drágább, az pl nem tudja
van bt füles, vagy átalakító, megoldható történet
ez drága cucc, nem forgalmaznak ilyet, akik igen azoktól meg nem szabad vásárolni:) - ráadásul akkor már érdemes kinnről rendelni mint tőlük megvenni 30-40% felárért -
s8 árban teljesen más kategória, nyilván kijelzőben sokkal jobb, de ahogy olvasgattam az sem tökéletes, mindnél van valami amibe bele lehet kötni, mindegy mennyibe kerül

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#242) citkar válasza <Adamsky> (#240) üzenetére


citkar
addikt

Az a helyzet, nem neked készült ez a készülék. Kár ezen rugózni. Még, jó, hogy nem mind egyforma
.
Sokan bluetooth-t használnak és nekik felesleges a jack dugó, sőt, ha hihető ez a cseppálló/fröccsenés állóság, még gondot is okozna, hogy víz kerül bele. A kábelhez ragaszkódoknak is van megoldás, elérhető, rádugod a füles kábelére, amit használni szoktál, azt kész, ha többet használsz, többet is vehetsz (pár dollár csak nem okoz gondot, ha már megvettél egy bő 400 dolláros készüléket).

A felvetés, hogy a felső kategória kompromisszum mentes legyen...a jövőből jöttél? Új bogyót szedsz?:)
Mégis, melyik készülék kompromisszum mentes? Még ha az árat nem vesszük figyelembe, akkor sincs, de nyilván butaság az árat figyelmen kívül hagyni, hisz többségünk nem tudja figyelmen kívül hagyni.
Az ember azt veszi meg, amelyik a legjobban megfelel az elvárásainak és a pénztárcájának, szerintem pedig az Mi6 sokaknak megfelelő alternatíva lesz. Átalakító hiányában sem szorulnak rád, hogy ne rohadjon rájuk a készletük.

[ Szerkesztve ]

(#243) *Mukeey* válasza citkar (#242) üzenetére


*Mukeey*
addikt

+1

NINCS kompromisszum mentes telefon,nem is lesz soha,mindig lesz hova fejlődni,vagy javitani!

Azt is sokan elfelejtik,hogy a Xiaomi nem ide Európába gyárt,kb. pont lex.rják,Indiában percenkènt adnak el annyit,amennyit mi egy termèkciklus alatt veszünk az adott típusból.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#244) Chaser válasza citkar (#242) üzenetére


Chaser
titán

a note1 az kompromisszum mentes, már ne is haragudj meg, mióta betört a kijelző semmibe nem tudok belekötni ( : ideérhetne már az utódja...

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#245) beyruth82 válasza Chaser (#244) üzenetére


beyruth82
veterán

Milyen note 1?

(#246) Just_Reboot válasza Graphics (#61) üzenetére


Just_Reboot
addikt

"nem tudsz rá lyukat fúrni"

Dehogynem, csak attól jack csatlakozó még nem lesz benne...:DDD

(#247) Ricardo válasza Degeczi (#237) üzenetére


Ricardo
félisten

"fél $-t megspórolhatnak egy-egy készüléken, ami nagy példányszámnál jelentős. "

+ A helyet amit foglalt a készülék belsejében. A csatlakozó helyére mehet más alkatrész. Egy ilyen készüléknél minden milliméter számít.

(#248) Graphics válasza beyruth82 (#245) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Redmi Note 1 :)

helixP: De ez nem péklapát :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#249) helixP válasza Ricardo (#247) üzenetére


helixP
nagyúr

De ezt az érvet felejtsük már el! Ez egy hazugság. Ezerszer ezer helyen megcáfolták, hogy péklapát telefonnál NEM emiatt hagyják le a Jack-et.

(#250) beyruth82 válasza Graphics (#248) üzenetére


beyruth82
veterán

Az már legalább 3 éves teló ugye?Akkor tartós ezek szerint.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.