Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ez gyönyörű lett. Sokkal impozánsabb mint a Mi5

Minden tekintetben eszméletlen versenyt folytatnak, ezen a szinten max a O3T a versenytárs.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Kimaradt, hogy splash resistant a cucc

(#3) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Honor 8 te vagy az????? :D
Első körben remek cuccnak tűnik, főleg ha ennyi az annyi!

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#4) South Velen


South Velen
addikt

Ez a kék-árány színösszeállítás eszméletlen ocsmány.

(#5) Soybex


Soybex
őstag

Ezüstben marhára jól néz ki, de ez a kék szín.. még a honornál sem tud megfogni.

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#6) gothic20


gothic20
aktív tag

Ha lesz B20-as verzió akkor cserélem is a redmi not 3-omat :)

[ Szerkesztve ]

Nietzsche: "Az ellentmondás elviselésének képessége nagyfokú kultúrára vall."

(#7) citkar


citkar
addikt

A jack dugót sajnálom, mai napig használom, de tetszetős a készülék.
Az árra kíváncsi vagyok, eddig úgy tűnik drágábban rajtol mint az előző generációi (talán jobb is lesz, elsősorban a kamera tekintetében).

[ Szerkesztve ]

(#8) Graphics válasza South Velen (#4) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ezt tedd hozzá, a saját véleményed :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9) Bone123 válasza ThorsHUN (#2) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Köszi, megvan, beleírom. :)

[ Szerkesztve ]

(#11) ThorsHUN válasza Bone123 (#9) üzenetére


ThorsHUN
őstag

(#12) alex devil


alex devil
senior tag

Inkább ilyet vennék mint S8-at.

S23

(#13) South Velen válasza Graphics (#8) üzenetére


South Velen
addikt

Tudom, hogy az ízlés szubjektív, meg férfiak is járkálnak rózsaarany telefonokkal, de ennyire? ;]

Egyébként a sima kékkel nincs gondom (a Honor 8 is vagány), de ezzel az arannyal párosítva nekem bizonyos népcsoport kék alapon dupla arany csíkos adios melegítői jutnak eszembe valamiért. ;]

[ Szerkesztve ]

(#14) kovaszoskeny


kovaszoskeny
aktív tag

Kicsi ....

Abe due dembella

(#15) Drenadar


Drenadar
veterán

Valami jó bt fülest is bemutathattak volna hozzá...

(#16) citkar válasza South Velen (#13) üzenetére


citkar
addikt

Én sem érzem gáznak a kék-arany kombót, de jobban örültem volna egy fekete-arany kombinációnak, mint amilyennek az utóbbi időben a Nubia-k sikerültek.
Talán, ha valamivel sötétebb kék lett volna (kissé sötét, királykék) az arany mellett jobban tetszene.

[ Szerkesztve ]

(#17) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Érdekes, hogy itt például senki nem említi meg a kávát. Úgy látszik azt csak a HTC híreknél kötelező. :D Amúgy pofás telefon, tetszetős.

Megyen!

(#18) aelod


aelod
veterán

Kiváló. Nem kell ide elb@szott képátló meg extra felbontás és 6". Végre.
Best buy telefon lett. Tesztre kíváncsi leszek nagyon!

(#17) san01

Őszintén kit érdekel a káva. Mindenki azért rinyál. Most, hogy kijött az s8 (káva nélkül gyakorlatilag) sokan meg azért rínak, hogy nem kényelmes a fogás stb...
Ki érti ezt.

(#19) enginev3.0

Szinte biztos, hogy üzemidőben oda fog verni a nagyobb akkuval rendelkező galaxynak.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#19) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Nem rossz, de az akksi itt sem lesz ütős, kamera meg továbbra is félős

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#20) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Nagyon pofás telefon, a jacket leszámítva minden benne van ami lehet, elképesztő áron. A kamera ami kérdőjeles talán egyedül.
De nekem kicsi, nem szívesen váltanék már vissza méretben. Egy B20-as, 5,5"-os kerámiavariánst viszont bármikor bevállalnék. :)
Sokaknak fog azért tetszeni ez a méret, szerintem ezzel nagyot durrant a Xiaomi.

[ Szerkesztve ]

(#21) South Velen válasza CptAdamica (#17) üzenetére


South Velen
addikt

A hTC ezt a telefont 300 ezerért adná.

(#22) Graphics válasza #45553408 (#10) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerintem lesz Mi6 Plus, az méretben lehet többet nyújt ( remélem nem úgy mint más márkák :D )

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23) aelod válasza South Velen (#21) üzenetére


aelod
veterán

Helio x20-al :)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#24) ates válasza gothic20 (#6) üzenetére


ates
aktív tag

Én B20 nélkül is cserélem ! :DD

(#25) janeszgol


janeszgol
félisten

Igen észrevehető az olvasók ezen márka iránti elfogultságuk. Csak akkor miért baj az, ha valaki Samsungos, iPhone-os stb? Hol vannak a "fú mekkora káva", meg "elég ósdi kinézetű" hozzászólások?

A telefon szép, a kötelezőket hozta.

Szerk.: san01 említette (nem olvastam a hozzászólásokat).

[ Szerkesztve ]

(#26) cuebler


cuebler
senior tag

megvan a 6P-m utódja :DDD

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#27) Csapoati válasza janeszgol (#25) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ósdi kinézet? Nem tudom mit szívsz, de én is kérek. ;]
Nekem még kék-aranyban is tetszik.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#28) CptAdamica válasza aelod (#18) üzenetére


CptAdamica
veterán

Én csak ezt a kettős mércét nem értem, amúgy szerintem is kényelmetlen a kisebb káva.

Megyen!

(#29) citkar válasza janeszgol (#25) üzenetére


citkar
addikt

Nem véletlen papagáj az ikonod, írjátok le ezt még párszor :D

Azért felmerül egy olyan dolog is, hogy tetszik az embereknek.

(#32) tomboy0013:

Sőt, még képernyő is van rajta :D

[ Szerkesztve ]

(#30) beyruth82


beyruth82
veterán

Mi 6 plus nem lesz?A cseppállóság mit jelent pontossan?Van valami ip minősítése?

(#31) Graphics válasza Csapoati (#27) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Olyan mint a Sauber C36, csak ez legalább gyors is :C

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#32) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Elől P10 hátul Honor 8. Kitettek magukért ismét a dizájnerek. Nincs Jack, nincs normális szerviz szolgáltatás itthon és az idei kávacsökkentésből is kimaradt, így pici kijelzőhöz nagyon ház társul. Megint csak az erőfitogtatásra helyezték a hangsúlyt aminek papíron van értelme de a gyakorlatban már nem sok haszna van. Ezt a Xiaomi-t is kihagyom.

(#33) South Velen válasza janeszgol (#25) üzenetére


South Velen
addikt

Nagy a káva és a design is tavalyi. De meg lehet nézni mit ad a Samsung (középkategóriát), az Apple (SE?:D) ebben az árban. De akár még a Huawei-t is (az is jóval kevesebbet, a P10 például esetleg kamerában jobb ennél, másban semmiben és majd' kétszer ennyi.)

Ettől függetlenül én is kihagyom, nekem a Redmi széria a hosszabb üzemidő miatt mindig jobb lesz a felesleges erőfitogtatásnál, és a fémet is mindig elegánsabbnak fogom tartani az üvegnél. Ráadásul töredék áron.

[ Szerkesztve ]

(#34) Juhaszatti válasza janeszgol (#25) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Én úgy írtam amit írtam, hogy egy S7 Edge boldog és elégedett tulajdonosa vagyok. Mindettől függetlenül tetszik ez a telefon. Külsőre is.
Viszont bizonyos dolgokban visszalépés, amit már nem vállalnék be.

(#35) janeszgol


janeszgol
félisten

Lehet személyeskedni, nem az én hitelességemről van szó.

Juhaszatti nekem is jobban tetszik ez a "klasszikus" telefon kinézet, mint az Edge.

[ Szerkesztve ]

(#36) foxymaci


foxymaci
senior tag

Csak gratulálni tudok hogy a Xiaomi is felült a jack nélküli vonatra :W ..... nem tudom engem kiborít ez a mindenhol üveg..... szépnek szép de nem tudnám magamnak elképzelni

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#37) Graphics válasza tomboy0013 (#32) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

"nincs normális szerviz szolgáltatás itthon "

Hát igen, akkora piac vagyunk, hogy rögtön két főhadiszállást kéne nyitniuk....

Amúgy meg , ahol forgalmazzák, ott a szerviz is rendben van, legalábbis ahol én vettem az RN3-ast.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#38) batai15


batai15
félisten

Gyönyörű és must get érzésem van .

(#39) Gregorg


Gregorg
tag

Mar mindenki a honor 8at koppintja..

Honor 8, Chuwi Hi10 Plus , Ryzen 2600, 16 GB 2666 Mhz DDR4, 1060 6Gb - PUBG nick: ColdGreg

(#40) Ricardo


Ricardo
félisten

Nem tűnik rossznak. A B20 hiánya sajnálatos. Nálam például kizáró ok a hiánya.
Ettől eltekintve nem tűnik rossz készüléknek, főleg ezzel az árazással.
A kamera teljesítményére kíváncsi vagyok.

(#41) lezuvius


lezuvius
őstag

Nem tul egyedi a dizajn es a jack elhagyasa is oriasi minusz, nem ez fogja valtani a Mi 5s-t :(

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#42) Drenadar válasza Ricardo (#40) üzenetére


Drenadar
veterán

De nem úgy volt hogy a mi 6 tudni fogja a b20at is?

(#43) #40359168


#40359168
törölt tag

Ha mostanában droidra váltanék, szerintem ez lenne a befutó, nagyon tetszik.

(#44) beyruth82


beyruth82
veterán

Honor 8 koppintás a lófütyit!Unalmasak már ezek a koppintásos kommentek.106 ezerért lehet kapni használhatatlan samsung A3 2017-et.Aki szerint az jobb az befizethet rá nyugodtan.

(#45) Dashes válasza Drenadar (#42) üzenetére


Dashes
őstag

de, lesz olyan változat is, elvileg.

(#46) kriver válasza Gregorg (#39) üzenetére


kriver
tag

Ezt most csak a kék szín miatt mondod? Mert mind forma, mind a kamera elhelyezés szempontjából elég jelentős az eltérés már második látásra is. :D

[ Szerkesztve ]

(#47) janeszgol válasza South Velen (#33) üzenetére


janeszgol
félisten

Én semmiféle véleményt nem mondtam erről a telefonról. Ismerjük egymást egy üzlet erejéig, nem fogunk össze veszni, korrektek vagyunk. Amiket írtam, idézőjelbe tettem és nem az én idézeteim. Elképzelhető, hogy egy kereséssel ki is adja a rahedli találatokat. :)

Amúgy ismétlem magam. A kötelezőket hozta, a kinézete nekem nagyon tetszik. A kék szín király (egy S6-os zöld überelné csak). A kamerára leszek kíváncsi, a többi biztosan hozza a papírformát.

(#48) kriver


kriver
tag

A fehér szín kivételével az összes tetszik. A kerámia verziót nem is említi Bone.
A felső káva picit sok, de ugye a végtelen szimmetria...
A jack csatit sajnálom, de mostanság egyre kevesebbet használnám. Ha a doboz része a TypeC-3.5mm Jack adapter, akkor meg van bocsájtva. Itt ugye a nagy akku miatt nincs a "tölteném is napközben, meg zenét is hallgatnék" para, így nem kell mindjárt a HTC mintájára lehúzni. Remélem a felső él közepén az egy infra lesz.
Remélhetőleg Q3 vagy Q4 környékén már birtokolhatok egyet. Csak a színt kell addig kitalálnom. :U

[ Szerkesztve ]

(#49) South Velen válasza janeszgol (#47) üzenetére


South Velen
addikt

Egyáltalán nem is volt offenzív a kommentem, csak magyaráztam, hogy mi az ami miatt itt az ember jobban beletörődik a "konzervatívabb" design-ba, és a kevesebb "wow" faktorba, az ár/érték arányban még mindig magasan vezet a Xiaomi (de több topikban is elmondtam hogy zuhan a szememben a Xiaomi is, a mostani politikájukkal nem szimpatizálok, szerintem nem is vagyok elfogult a gyártó irányába, kivéve esetleg a Redmi 4P-met mert egyszerűen tökéletes amire nekem kell) de simán objektív szempontok alapján a legtöbbet nyújták az árukért..)

[ Szerkesztve ]

(#50) haypro


haypro
senior tag

Egyelőre tetszetős, de maradt pár megválaszolatlan kérdés:

1. Most akkor a Sony Xperia XZ Premium lencsé(i)t kapta meg?
2. MIUI 9-cel jön?
3. UFS 2.0 esetleg 2.1-es a flash tároló?
4. Lesz belőle több (esetleg B20-as, illetve nagyobb képetlójú) verzió?
5. IPS vagy Oled a kijelző? HDR ready?
6. Van IP védettsége?
7. Tud gyorstöltést? (QC3-at vagy 4-et?)

,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.