Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) Shodan válasza lezso6 (#7) üzenetére


Shodan
addikt

Igen érdemes a mobilos alkalmazásokat és a desktop programokat külön kezelni ilyen szempontból.
Érdekes azt is megfigyelni hogy melyik program vagy szolgáltatás amelyik ingyenes vagy fizetős.
Vagy vegyük pl. Mo. legnagyobb torrent oldalát. Származik az egészből hasznuk? -Nem. Csak arra megy a bevétel hogy az oldalt üzembentartsák a jelenlegi formában és lassan már 10 éve sztem ugyanúgy néz ki a felület.
Hogy zavar e ? - Nem . Mert 10 éve tudom ha oda felmegyek mire kell kattintanom, mi fog fogadni és hogy működik, becsukott szemmel.
Ha megnézünk egy mobilos appot amibe tolják a pénzt és komoly nyereséget várnak tőle, naponta változik minden, csak hogy az új felhasználókat nyerjenek vele.Ugyanez igaz picit desktop oldalon, a nagyobb játékokra pl.
Azt a két dolgot továbbra sem értem hogy miért kell kényszeríteni, ha én az adott verzióval elégedett vagyok.
És miért nem lehet a korábbi verziókat publikussá tenni.
Ha ez a 2 dolog működne, felőlem akár naponta jöhetne új update mindenhez, csak szimplán lesz@rnám, és maradnék annél a verziónál ami nekem a legmegfelelőbb.

[ Szerkesztve ]

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.