Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DonElvis


DonElvis
tag

Nincs ződsárga szigszalag: -5 pont
Nincs kék LED: -5 pont
Van melegragasztó: + 5 pont
Van gyorskötöző + 5 pont
Ugyanilyen székem van + 100 pont

:-)

Ami nem számít, az nem érdekel

(#2) Pete55555


Pete55555
addikt

Ez az iPhone dokkoló nagy királyság, egy ilyet én is régóta akarok csinálni.

Azért a switch gány sem rossz :DDD

...Szeretem leracsniztatni...

(#3) Lenry


Lenry
félisten

a switch kvajó :C :DDD

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#4) shiftythefox válasza DonElvis (#1) üzenetére


shiftythefox
csendes tag

Nem volt szigszalag, de van paracord, az nem ér pontot?! És a szétfűrészelt, hőlégfúvóval formára olvasztott PS2 kontroller markolat???!!!!! Nameg a 3DS fém cover, szétfűrészelve, harapófogóval a szviccsre hajtogatva? Milyen pontozás ez? :D :D :D :D :D :D

--------------------------------------------------------- "One sword keeps another in the sheath."

(#5) hNp88


hNp88
aktív tag

xDDDDDD

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#6) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

:DD Kolis idők jutnak eszembe, pl nálam a Lenovo-Löwenbräu-Marlboro project. ;]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7) DonElvis válasza shiftythefox (#4) üzenetére


DonElvis
tag

Hidd el, nem kerülte el a figyelmemet semmi! Észre vettem ám a SHEL + OTP kártya kombót (ha ugyan valóban azok) valamint a precíz jelölést az ollóval és fűrésszel történő vágáshoz. Lehet nem megfelelően pontoztam, mert a hétvégém tönkrement a melegragasztó pisztolyom (tényleg) és most idegállapotban vagyok. :K

Ami nem számít, az nem érdekel

(#8) shiftythefox válasza DonElvis (#7) üzenetére


shiftythefox
csendes tag

Jó a szemed, az egy Shell és szép kártya kombó, alatta meg még vagy 8 db, lejárt DM-es, meg az isten tudja mi még, rétegelve, összefésülve :P

A ragasztópisztoly miatt részvétem, nehéz idők ezek...

--------------------------------------------------------- "One sword keeps another in the sheath."

(#9) nemlehet


nemlehet
őstag

Sajnos nekem nincs képem róla, de a nyaralóban egy kiszuperált vezetékekből (UTP, coax, telefon vegyesen) font függőágy van a kertben a megfelelő pihenéshez.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#10) #33253120 válasza nemlehet (#9) üzenetére


#33253120
törölt tag

Képet akarunk a köz nevében. :D
Amúgy én is ezen gondolkodtam egy ideje.
Mindig felsírok amikor a hulló 2-3méteres kábelekre pillantok.... :D

(#11) Samus


Samus
addikt

Mi az a hot glue? Az melegtakony. Legyünk topikhűek :D

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#12) shiftythefox válasza Samus (#11) üzenetére


shiftythefox
csendes tag

Jóvanna, nem ismertem még a szakterminológiát :D

Épp csak rátaláltam a topikra, aztán fellelkesültem. Azt sem tudtam, hogy a csíkos szigszalag kötelező elem, de legközelebb figyelek erre is :DD :DD :DD :DD :DD :DD

--------------------------------------------------------- "One sword keeps another in the sheath."

(#13) Samus válasza shiftythefox (#12) üzenetére


Samus
addikt

Zöld-sárga szigszalag, sziloplaszt (minél jobban odahányva), gyorskötöző, duct tape (széles szürke szövetszalag) mind alapvető elem. Az első gányod még oké, az első kézikonzol tartódnál már rezeg a léc, de az utolsó nagyon off topik. Arrafelé ilyen mestermunkákat nem osztunk meg :D Egyébként hajrá, jó az irány :)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#14) nemlehet válasza Samus (#13) üzenetére


nemlehet
őstag

Itthon a ductape nem játszik, mert az USA-UK demonológia. Itthon csakis a sárga csíkos szigszalag amit férfi ember a kezébe vesz.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#15) Samus válasza nemlehet (#14) üzenetére


Samus
addikt

Én mindig amondó voltam, hogy az újdonság általában jó, a különböző, eddig ismeretlen megoldások viszik előre az emberiséget, szóval miért ne használhatnánk a szigszalag mellett a Duct Tape-t is? Vagy együtt az a legjobb. :D

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#16) nemlehet válasza Samus (#15) üzenetére


nemlehet
őstag

Hagyjuk azt meg a hanyatló nyugat ópiumának! (Amúgy tényleg egy csodálatos cucc, bár sok utánzat van ami se nem olyan erős, se nem ragad olyan jól. A briteknél engineering flowchart:

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#17) shiftythefox válasza Samus (#13) üzenetére


shiftythefox
csendes tag

Nekem a gányolásban főszabály, hogy ha valamit meghatározott dologgal KELL megcsinálni, akkor azért se azzal csinálom.

Tehát ezek mentén, ha sárga-zöld szalag KELL, akkor természetesen azért sem azzal fogok :D

A gány szellemiségét veszi el, ha szabályt hozunk :P

--------------------------------------------------------- "One sword keeps another in the sheath."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.