Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Már alig várom az első értékeléseket, de van egy sanda gyanúm hogy mérhetetlen nagy bukás lesz :(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) emzeperix válasza Sirandrish (#1) üzenetére


emzeperix
tag

Sajnos nagy esély van rá...

Erre a játékmenetre nem vevő a mai játékos társadalom.

(#3) GodGamer5 válasza emzeperix (#2) üzenetére


GodGamer5
addikt

Mondjuk attól még lehet jó, hogy a 10 éves Fortnite-os hülyegyerekeknek nem tetszik. Megfigyeltem, hogy a jó játékok általában anyagilag bukások szoktak lenni. :(

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#4) Sirandrish válasza GodGamer5 (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én bőven nem az a 10 éves Fortniteos hülyegyerek vagyok, de videók alapján szamomra is harmatgyenge, pedig én az első kettőt imádtam

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) Dvix válasza Sirandrish (#1) üzenetére


Dvix
senior tag

Remélem bukik, miután a Kickstarter ügyfeleiket jól átverve áthúztak az Epic Store-ba. Gyökerek. :(

(#6) Sirandrish válasza Dvix (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha jól tudom egy az egybe vissza lehetett igényelni a pénzt emiatt.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.