Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) _seth_


_seth_
veterán

[link]

Nekem csak jó tapasztalatom van eddig a szervizes részükkel és ez valóban a tré szervize amit lehetne szidni mert ez az a cég amiről szó van és nem az adott telefongyártó szervize ahova a tré elküldi a telót.

(Hivatalos szervizpontba bementem ahol elmondták, hogy ők nem javítanak telót csak elküldik pestre (debrecenbe vittem a telóm) és min 15 nap + adnak egy buta cserekészüléket DE ha bemegyek a közeli (kb 150 méter vagy annyi sem) szervízbe akkor megcsinálják helyben! be is mentem és meg is csinálták, persze nem tudom, hogy mégis milyen problémákat képesek javítani de volt náluk pl agybajos N73-as nokia amit megcsináltak, az enyémet is megcsinálták gyorsan...)

(ui: kb 2 hónapja magától bekapcsolt a t-email szolgáltatás de, hogy miért?? majd ha lesz kedvem társalogni a sokszor valóban ''lüke'' ügyfélszolgálatosokkal akkor visszamondom de lehet bemegyek vmelyik bugyirózsaszín üzletükbe és ott megcsináltatom :) )

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.