Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

:DDD :C :C

gigahentelés rulez

musthave ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2) Gomez86


Gomez86
őstag

Segítsetek egy kicsi mert nekem sajna kimaradt az eredeti (gyengus volt a gépem) és nem vagyok teljesen biztos benne hogy itt történet is van, vagy csak rohansz előre és darálsz? :DDD

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#3) gb71 válasza Gomez86 (#2) üzenetére


gb71
csendes tag

öööö bocs, de ez így elsőre olyan mint az eredeti

Bazsi

(#4) ollie válasza Gomez86 (#2) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A történet nagyjából az, hogy rohansz előre és darálsz. Ennek pont az a lényege, egyfajta FPS paródia. Persze van háttértörténet, de nem az a lényeg.

[ Szerkesztve ]

***

(#5) Mr.Csizmás válasza ollie (#4) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

+
de rengeteg poén, van, easter egg, és utalások más játékokra, filmekre. :))

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6) Slade92


Slade92
aktív tag

Kár hogy ps3-ra nem jön

[ Szerkesztve ]

(#7) PuMbA


PuMbA
titán

Remélem,hogy a The Second Encounter-t is kiadják felújítva,mert az jobb,mint First.

(#8) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Az az SS1 SE pályái és a SS2 fegyverei :) Mi kell még? ;]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#9) Gomez86 válasza Mr.Csizmás (#5) üzenetére


Gomez86
őstag

ollie (#4) Mr.Csizmás (#5)

Köszönöm a válaszokat, akkor ez ilyen poén cucc. Mert annak jó lehet :) majd meglesem!

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#10) Speeedfire válasza Gomez86 (#9) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

lan-on nagyon ütős coop-ban végigvinni :D

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#11) fintacs


fintacs
csendes tag

Hát engem ez nem fogott meg, csakmer a grafika szebb! A régi - ezzel király volt játszani - a korának megfelelő színvonalú volt - némi túlzással - de ez a verzsön szerintem csúnyán le van maradva. :(

(#12) LackoMester


LackoMester
addikt

mintha a 2.részt látnám,szebb grafikával(még aszörnyek is ugyanazok)...egyébként egy idö utánb nagyon unalmas,semmi új :N

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#13) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Azért szerintem pár pályát hozzáadhattak volna, mert csupán kevés lesz az, hogy szebb. :(

(#14) ollie válasza juliabrilke (#13) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem majd az árától fog függeni. Ha budget árban jelenik meg, elég lesz felújítva is nekem.

***

(#15) juliabrilke válasza ollie (#14) üzenetére


juliabrilke
addikt

Szerintem egyjátékos módban egy idő után kicsit unalmas lett. Multizni viszont nagyon jó volt vele ha szépen összegyűltünk. :)

(#16) ollie válasza juliabrilke (#15) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én azért egyedül nyomtam végig. ;)

***

(#17) Gergo88


Gergo88
tag

nem hiszem hogy túl drága lesz. nekem úgy tűnik sok helyen nem cseréltek textúrákat az épületeken, tehát nem tettek bele annyira sok munkát. inkább csak csemege lesz, annak meg simán jó

Basu gasu bakuhatsu busu basu gaido.

(#18) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Engem annyira nem érdekel a HD, inkább az SS3. ;]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#19) Dany007


Dany007
veterán

Én inkább a gépigényre leszek kíváncsi :D
Főként, hogy az első két rész nagyon szép volt! Jól optimalizált, és jól skálázható volt.
Főleg most, hogy beköszöntött ez a HD korszak... xD Engem is elért és vettem egy szép nagy monitort nagy felbontással.
Pont most tolom újból a SS2-t. És hát, full grafon, 1920-ban azért néha be-be szaggat még így is... =/
Már pedig rám nem jellemző rám, hogy visszaveszek a grafból, inkább várok pár évet... xD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.