Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Löncsi


Löncsi
őstag

Linuxnak telefonokon, és szerverekben a helye

Ez így nem igaz, nekem pl. szükségem van a Unix környezetre és semmi gondom nincs vele. Ubuntu alatt az AMD driverét is gond nélkül felrakja.

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#2) BigManus


BigManus
addikt

SuSE-t több gépen használom itthon, cégnél Enterprise van.
Nem futottam még bele ilyen hibába.
Nem tudom SuSE utoljára mikor volt a gépeden, de tegyél egy próbát vele...

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#3) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Próbálj meg egy Kubuntut, akár az aktuálisat (11.10).
Különben olyan hatalmas megoldhatatlan problémákat ebben a postban nem látok - valószínű pár perc gúglival lehet rá találni okosságot, főleg, ha amúgy szerver fronton használsz Linuxot. (Mondjuk az a Gdebi jogosultság problem elég jó kis baki a fejlasztők részéről, az már igaz :D )
Sajnos olyan nekem sem volt még, hogy bármilyen Linuxot felrakva az asztali gépemre, csont nélkül ment volna minden. :S De az utóbbi pár évben 1-2 nap alatt meg tudok mindent oldani, utána meg marad sokáig.

Amivel szinte semmi gond nem volt, az a laptopjaimra települő Lubuntu. Az kb. out of the box, kis egyszerű, azokra az öreg vasakra tökéletes.

Mutogatni való hater díszpinty

(#4) schawo válasza hcl (#3) üzenetére


schawo
titán

Nem megoldhatatlanok a problémák, az tény. Biztos találtam volna megoldást a hangproblémára is. Ha ez hetek múlva előjön, megoldottam volna. De egy óra alatt ennyi buggal találkozni, az épp elég volt, és nem voltam kíváncsi arra, hogy mi jön a következő két hétben :)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#5) hcl válasza schawo (#4) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hát ez az, hogy semmi.
Ha egyszer ezeket megoldod, a későbbiekben nem nagyon szokott semmi történni, ha amúgy nem abajgatod a rendszert.
Türelem :)

Mutogatni való hater díszpinty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.