Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MK VII


MK VII
veterán

Jönni fog az EU-s piacra?
Nem arról volt szó, hogy ez is úgy mint a 470D csak a kínai piacra lesz?

Végül is mindegy.. Én már annak is örülök, ha ezen kártyák megjelenésének hatására nem kell az unlockolt 460-am driverét mókolgatni, és a legfrissebbeket simán feltehetném.

(#2) anaqer


anaqer
veterán

Ennek mi a tököm értelme van? :F Azzal akarják eladni, hogy milyen fullos - és erre csak PCIe x8?

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#3) Duree válasza anaqer (#2) üzenetére


Duree
veterán

Félek mire elér hozzánk- ha elér - a kedves boltok polcain jóval drágább lesz mint a sima 460.

duree54

(#4) Tin


Tin
veterán

mondjuk egy ilyet az amd engedélyezhet? úgy értem, gondolom direkt voltak letiltva azok, amik le voltak, most fogja az egyik gyártó, és azzal akar piaci előnyt szerezni, hogy nem hivatalos biosszal kiadja az egyik modelljét?

(#5) Bjørgersson válasza anaqer (#2) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hogymi?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6) #45185024 válasza MK VII (#1) üzenetére


#45185024
törölt tag

Én is úgy tudom hogy ez csak kínába szánt változat.
Ha a 75 Wattal tudnának valami cselt még csinálni akkor lenne ez igazán ütős.

(#7) #06658560 válasza Tin (#4) üzenetére


#06658560
törölt tag

Ha javult a kihozatal, akkor szerintem simán engedélyezi. Plusz piac, plusz bevétel, plusz profit.

(#8) MK VII válasza anaqer (#2) üzenetére


MK VII
veterán

Most őszintén.. Mit oszt vagy szoroz az, hogy x8 vagy x16-os sávon megy ez a kártya? Nulla előnyöd lenne belőle..
Még egy 470-et sem fog vissza az x8 úgy, hogy észrevennéd..

(#9) tailor74


tailor74
őstag

...És így bukott le az rx550-es kártya. :D

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#10) AxBattler


AxBattler
félisten

Remek, de inkább a Polaris 12-vel iparkodjanak!
Az mikorra várható? :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#11) Bandit79


Bandit79
aktív tag

Nézem milyen jó lenne is nekem egy ilyen új vga, aztán leesett az állam hogy a Hd7870-et nem igazán érné meg leváltani a tesztek alapján.. pff kicsit feljebb kellene nézelődnöm ,de ugye az árak meg nem ezt mondják..
Vicces ,hogy az akkor 45-50k-s vga-m ugyanazt a teljesítményt sőt többet tud most ugyanannyi áron kb.
Én azt mondom aki ilyen teljesítményü vga-t akar inkább vegyen az aprón 20-25 k -ért 7870-et 256 bites busszal és még jobban is jár :9

[ Szerkesztve ]

(#12) solfilo válasza Bandit79 (#11) üzenetére


solfilo
veterán

Igen, közben a forint/dollár árfolyam elég sokat mozgott (rossz irányba), csak ez már nem olyan vicces.

solfilo

(#13) Füleske16 válasza Bandit79 (#11) üzenetére


Füleske16
csendes tag

Csatlakozom. Én egy 7850 OC-t szeretnék le(fel?)cserélni, de erre nem éri meg, amire megéri, arra meg megint nem éri meg... :)

(#14) #06658560 válasza Bandit79 (#11) üzenetére


#06658560
törölt tag

Annak a kártyának a bejelentéskori ára 350$ volt, ami ma a közben eltelt idő öt százalék alatti inflációjával és a mai árfolyammal 105900 HuF lenne.

(#15) MK VII válasza Bandit79 (#11) üzenetére


MK VII
veterán

"Én azt mondom aki ilyen teljesítményű vga-t akar inkább vegyen az aprón 20-25 k -ért 7870-et 256 bites busszal és még jobban is jár"
Te azt mondod.. Elfogadjuk...
Különben meg maximum pénz szempontjából jár jobban az illető aki RX460 helyett 7870-et vesz..
7870 GCN1, kiment a divatból.. Kukázták.
RX460 Vulkan API alatt High beállításokon fullHD-ban a HD7950 szintjét is meglépi..
Nem minden a 256 bit ugye tudod...

Nem tudom mi ez a pesszimista hozzáállás az RX460-nal szemben, de természetesen elfogadom.. Nem várhatom el azt, hogy akinek nincs ilyen kártyája az elfogadja, hogy igen is jól teljesít ez a vas.. Az ő kategóriájában az árához képest, teljesen korrekt.

(#16) Bandit79 válasza MK VII (#15) üzenetére


Bandit79
aktív tag

Semmi pesszimizmus , én csak a tényeket mondom .Gondolom aki ilyen vga-at vesz (árkategória) az nem fog 4k-ban meg ultra hiper szuper samplingokkal játszani. Veszünk egy reális 720p vagy max 1080-as felbontást ami reálisnak tűnik ezekhez a vga-hoz. Namost akármelyik játékot nézem simán leég a" gcn1"-el szemben . Most akkor mondjuk azt ,hogy kiment a divatból, és? Gondolom senki nem akar úgy váltani hogy talán van egy hangyányi változás a grafikában mert tud dx18-at ,de viszont azt veszi észre ,hogy 5-10 fps veszít és csak 20 fps-el szaladgál a Crájzisz háromban :))
Aki, netán annak idején nem 7870-et vett hanem mondjuk 7750-t vagy nem tudom milyen számozása volt már,azt mondom talán boldogan szembesül a javulással..

[ Szerkesztve ]

(#17) leviske


leviske
veterán

Magyarán az 500-as átnevezés dekstop vonalon még odébb van. Pedig már kíváncsi volnék a P10XT2-re. :DDD

(#18) #51736960


#51736960
törölt tag

Hol van az a ph teszt, amiben a 7850 és az rx460 is szerepel? Egyszerűen nem találom :(

(#19) Gyuri27 válasza MK VII (#8) üzenetére


Gyuri27
félisten

Várjá. Az se fogná meg a kártyát ha 4x-en menne. De hát kell az epénisz. Mert a pénzemé jár! Rohadt mocskos amd. Ellop 8 pcie sávot. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#20) MK VII válasza Bandit79 (#16) üzenetére


MK VII
veterán

Természetesen akinek 7870-e van az maximum a támogatottság miatt váltson 460-ra, ha fontos neki a tartósság, ellenben nem szükséges..
De, ha valaki most akar kártyát venni az irtó nagy marha lenne egy GCN1-gyes kártyába fektetni a pénzét.

(#19) Gyuri27
PCI-E x1-gyet mindenkinek!!! :D

[ Szerkesztve ]

(#21) Bandit79 válasza #51736960 (#18) üzenetére


Bandit79
aktív tag

én is csak behelyettesítettem vg-ak mellé mert pont olyat nem találtam ,csak 1 helyen.. mindjárt linkelem.

(#22) D.Orion


D.Orion
veterán

Gyorsba egy képet találtam. Hát... [IMG] https://www.techpowerup.com/img/17-01-18/a0caf85256cc.jpg.

OFF: Occco okostelefon nem tud linkelni.

[ Szerkesztve ]

(#23) Bandit79


Bandit79
aktív tag

[7870_Devil]
[/RX_460_STRIX_OC]
Ja és a 460 alatt sokkal jobb gép van már.

Sajnos csak a crysis 3 ra futotta azt találtam hirtelen közös játékban...

[ Szerkesztve ]

(#24) MK VII válasza Bandit79 (#23) üzenetére


MK VII
veterán

Én személy szerint nem a múltban élek és nem arra alapozok. Engem az érdekel, hogy a majd megjelenő játékokban melyik kártya lesz a befutó.. Kétség nem fér hozzá, hogy a 460.
Egyértelmű, hogy a régi játékokban a 7870 fölénye megvan.. Csak, hogy az idő nem visszafelé pereg...

RX460 Vulkan API + FX8350 fullHD Ultra.
HD7950 Vulkan API + FX8320 fullHD High.

RX460 Ultra részletesség mellett hozza azt a szintet mint a 7950 High-on.

[ Szerkesztve ]

(#25) Tazsam01 válasza Füleske16 (#13) üzenetére


Tazsam01
tag

Ugyanebben a cipőben járok, pedig nem mai kártya de a közép kategóriában egyszerűen nem éri meg leváltani.

(#26) Bandit79 válasza Bandit79 (#23) üzenetére


Bandit79
aktív tag

Na most látom a kedvenc anno játékom Battlefield3 ban is csúnyán alázza. Mondjuk nem csoda 7870 középfelső volt anno, de így kitart.Lényegen nem változtat pihen még egy kicsit a gépben.

(#24) MK VII értem, hogy lehet találni olyan dolgot amiben jó az új,de számomra nem erősíti meg a tényt még hogy cseréljek.Persze az én kártyám a 470 lenne kb,de annyit nem ér meg nekem a csere . Ez van.

[ Szerkesztve ]

(#27) Doink válasza anaqer (#2) üzenetére


Doink
aktív tag

Abszolút egyetértek, gtx1080 x8 gen3-on átlagban ~0,7%-al lassabb x16-al szemben, gyakorlatilag használhatatlan.

(#28) MK VII válasza Bandit79 (#26) üzenetére


MK VII
veterán

Persze.. Számodra felesleges is lenne a csere 460-ra.. Főleg, ha a régebbi játékokkal szeretsz játszani..
Én csak azt mondom, hogy egy új vásárlásnál már nem szabad 7-es szériás kártyát venni.

(#27) Doink
Ezt leírnád még egyszer?
Mert úgy értelmezem, hogy mivel kb 0,7%-kal lassabb ezért használhatatlan, ami hülyeség.
Vagy, ha irónia volt akkor :C

[ Szerkesztve ]

(#29) anaqer válasza MK VII (#8) üzenetére


anaqer
veterán

Tesztekben nem sokat - marketing-szempontból írtam, hogy ez egy dichotóm lépés.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#30) Raymond válasza #51736960 (#18) üzenetére


Raymond
félisten

Itt van egy 7870 vs RX460 video: [link] 1:47-nel kezdodnek a benchmarkok ha csak az erdekel. Egy kis joindulattal azt lehet mondani a ket kartya egyforma teljesitmenyt nyujt, de a szamok szerint az RX460 egy hajszalnyival gyorsabb. Hozzaadod az alacsonaybb fogyasztast es a modernebb architekturat (ertsd a driverek meg foglalkoznak vele) is es az RX460 egyertelmuen jobban jon ki.

Szerk: vagy itt van ez is - Radeon RX 460 vs R7 260X/ R7 370/ R9 270X DX11 Gaming Benchmarks Ez talan meg jobb, mert R7 370 = valamivel gyorsabb 7850

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#31) #51736960 válasza Raymond (#30) üzenetére


#51736960
törölt tag

Köszönöm :R

(#32) Taranti


Taranti
senior tag

Mindössze az a bajom ezzel a kártyával, hogy a múltkori hírben is linkelt oldal tesztjei szerint a feloldott 460-as sem érte utol a sima gtx1050-est. Közben azok meg már kezdenek olcsóbbak lenni (vagy legalábbis egy árban).

Már minden tesztből kiderült. hogy ha e-sportot játszol, bőven jó a legolcsóbb ebben a kategóriában, részletkérdés, hogy NV vagy AMD. Ha meg komolyabb grafikával akarsz játszani, 1050ti-nél kezdődik, szóval tök mindegy, mi van feloldva a 460-asban.

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

(#33) AxBattler válasza Taranti (#32) üzenetére


AxBattler
félisten

Ha a megjelenéssel egy időben beindul a régi 460-asok árcsökkenése, akkor van értelme.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#34) #51736960 válasza Taranti (#32) üzenetére


#51736960
törölt tag

Nekem is nagy dilemma a 1050 vs rx460, már egy ideje figyelem az árakat. Jelenleg egy szűk 10k-val drágább az nvidia, viszont ennyivel gyorsabb is. Mivel én olcsójános vagyok, valszeg megelégszem a 460-nal, 35k körül láttam a 2 gigás változatot (Sapphire).
Nézegettem a 7850-7870 vonalat is, csábító, hogy 2xk-ból megúsznám a dolgot, de a fogyasztás és a gari miatt inkább a 460 felé hajlok.

A 35k körül ársávban semmilyen alternatíváját nem látom a 460-nak amúgy, de szívesen veszem a tippet/kritikát, ha valaki nem ért egyet :)

(#35) Taranti válasza #51736960 (#34) üzenetére


Taranti
senior tag

Itt iPON eléggé együtt vannak.

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

(#36) Janesz2323 válasza #51736960 (#34) üzenetére


Janesz2323
csendes tag

38.000Ft-ért az Ipon-on van már Gainward Bliss 1050 2gb! Azért 3000ft különbséget megér szerintem. Volt XFX rx460 4Gb Double Dissipation kártyám, de most lebeszélnék mindenkit a +2gb felárról. Nem tudod kihasználni, mivel ahogy hiába veszed felfele a beállításokat ingame, mire elérnéd akár a 2,5gb vram-ős kihasználtságot, már a játékok 20-25Fps-el működnek, vagyis (nekem) már játszhatatlanok. Ezt tapasztalatból írom. Amúgy 1080p Low-medium beállításokkal kalkuláljon az ember aki ebbe fektet pénzt, és azt a mostani játékokra értem. Ami 1-2 éven belül jelenik meg, na azokkal nem tudom mit fog kezdeni. Amúgy még mindig ár/érték arányban nem rossz kártya.

(#37) Janesz2323 válasza #51736960 (#34) üzenetére


Janesz2323
csendes tag

Bocsi, (MA) majdnem 40.000 az említett Gainward.

(#38) MK VII válasza Janesz2323 (#36) üzenetére


MK VII
veterán

Aha.. Jó...
Ha Te mondod biztos úgy is van...
Azért én inkább hiszek a saját tapasztalatomnak és azt mondom, hogy igen is van egy ilyen kártyán létjogosultsága a 4GB vRAM-nak...
Nekem is pont egy XFX 4GB DD-m van..
Hogy ne mindig csak a Doom-mal jöjjek.. Itt van az MW remastered.. FullHD Extra grafika...
3,5GB vRAM használat és 60-70 fps.. És itt még csak egy Pentiummal hajtottam..

Erős túlzásokat érzek a hozzászólásodban, hogy lehúzd ezt a kártyát..

"Ezt tapasztalatból írom. Amúgy 1080p Low-medium beállításokkal kalkuláljon az ember aki ebbe fektet pénzt, és azt a mostani játékokra értem."
Hahaha...
Pont, hogy szépen boldogul Ultra és High grafikai beállításokkal az új játékokban... Nem 200fps-sel, de bőven a játszható 30-50-70 fps-sel, játéktól függően.

Neked szerintem sosem volt ilyen kártyád különben nem ilyen hülyeségeket hordanál össze..

[ Szerkesztve ]

(#39) Z10N


Z10N
veterán

"December közepén beszámoltunk arról, hogy a Radeon RX 460-asban dolgozó Polaris 11 lapkában ugyan csak 896 shader részelem, illetve 56 textúrázó csatorna aktív, de egyes Sapphire és az ASUS gyártmányú kártyák esetében van nem hivatalos mód arra, lényegében egy BIOS frissítés, hogy a GPU-ban lakozó teljes erőt, azaz mind az 1024 darab shader részelemet és a hozzá kapcsolódó 64 textúrázó csatornát aktiváljuk."

De szep hosszu mondat lett. Pedig feluton mar vartam, hogy legyen benne egy pont :D

Amugy nem hivatalosan 460PRO ugye az apple utan, bar vicces mert ez pont az XT :)

"moddolt BIOS-szal"

Az orajel lemaradt a cikkbol, ami 1250 MHz.

Tovabbi infok es kepek.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#40) Taranti válasza MK VII (#38) üzenetére


Taranti
senior tag

Persze, hogy játékfüggő a dolog. De vegyük már tudomásul, hogy a 460/1050 vonulat e-sportra találták ki, bevallottan. Komolyabb grafikájú játékra 470/1060-nál kezdődik a tuti. Tehát ha két hónap múlva kijön egy játék, amivel játszani szeretnél, de 460-on diavetítés (nem kívánom neked!) akkor ez van. Lehet őket használni, de ha belefutsz a korlátokba, akkor csak annyi van, hogy "mi megmondtuk". (Mármint NV-AMD.)

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

(#41) #95462144 válasza Janesz2323 (#36) üzenetére


#95462144
törölt tag

Ez hazugság! Nekem egy rx460 sp nitro 4gb kártyám van, szükségállapot miatt (leégett az r9 290x kártyám) tűzoltásnak. Meglepődtem, de high-ultra grafikán simán visz mindent 30fpsel 1920*1200as felbontáson!!! A fogyasztása pedig az előző kártyához képest pedig nevetséges, az egy kazán is volt ráadásul. Szóval fhd felbontásra jó ez a kártya.

(#42) Raymond válasza Taranti (#40) üzenetére


Raymond
félisten

Not this shit again...Nem hogy ket honap mulva, meg egy ev mulva se fog olyan jatek kijonni ami egy 460/1050 kartyan diavetites. Nem tudom miota jatszol PC-n, de szok a jatekoknal lenni olyasmi hogy "Options", vagy mondjuk "Beallitasok" vagy hasonlo. Amikor elinditod a jatekot es nem eleg az FPS Ultra beallitasok mellett, akkor ott az Options-ben lejjebb viszed a grafikat "Very High"-ra, ha meg mindig nem eleg akkor "High" vagy "Medium"-ra. Vagy ha esetleg nem bizol a keszitok beallitasaiban akkor sok kulombozo funkciot egyenkent is lejebb vihetsz. Bumm...magic!...

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#43) MK VII válasza Taranti (#40) üzenetére


MK VII
veterán

Ne nekem magyarázd ezt.. Én ezzel tisztában vagyok, hogy e-sport-hoz való a kártya.. Ettől amit állítasz, hogy egy-két hónap múlva vagy akár fél év múlva megjelenő játék gondot fog okozni neki ez egyenesen baromság..
Diavetítés.. :C Szépen néznénk ki. :)
De tök mindegy mit írok, azok akinek nincs ilyen kártyájuk mindig okosabbak lesznek... :D

[ Szerkesztve ]

(#44) #95462144


#95462144
törölt tag

Már meg sem lepődök ezen a fórumon, hogy rengetegen képesek valótlant állítani úgy, hogy nincsenek is tisztában egy adott hardver képességeivel, mégis képesek válltig állítani egyértelmű hazugságokat. Ezzel a kártyával simán játszhatóak az AAA címek high beállításon: Far Cry primal ultra settings avg 30fps, Batman Arkham Knight 40fps, Deus Ex Mankind 35fps. És ezek ultra beállítások, aki megelégszik szerényebb beállításokkal még jobb eredményeket kap. 1080p-ben természetesen. Nem mondom, hogy nem fogom lecserélni, ha gépet építek, de az a 4k miatt lesz. A 4gb meg a mai világban kell még az fhd-ra is, baromság, hogy elég a 2gb-t...

[ Szerkesztve ]

(#45) ripla válasza #51736960 (#34) üzenetére


ripla
őstag

Mondjuk én 4GB memória alatt már nem vennék videókártyát, mert manapság ez már alapnak számít, de te tudod.
Én amúgy egy Sapphire 6950-est nyúzok a mai napig, áprilisban lesz 6 éves, viszont ha cserélném, akkor nekem is elég lenne egy 460-as, persze 4GB memóriával.
Annak fényében mondom, hogy elég lenne, hogy a monitorom is olyan régi, hogy 1680*1050 a max. felbontása, ehhez meg bőven elég, nem tervezek monitort venni a közeljövőben.
A dilemmám most inkább az, hogy vajon lejjebb menne-e a sima 460-as ára, ha bejön ez a turbózott verzió. 45 körül van egy 4 gigás a simából, de még ezt is soknak érzem, 30 körül már érdekelne.

(#40) Taranti
Watch Dogs 2, Witcher 3, Quantum Break, Deus Ex Mankind Divided.
6 éves Sapphire 6950-el vittem végig őket, 1GB memóriával, nem volt diavetítés egyik játékkal sem. medium beállítás volt meg 20-30 közötti fps, de elindult mindegyik és nem volt velük gond.

[ Szerkesztve ]

(#46) Taranti válasza Raymond (#42) üzenetére


Taranti
senior tag

+ (#43) MK VII:
Igazatok van. Én csak arról beszélek, hogy én is játszottam visszavett grafikán játékkal, aztán megláttam máshol erősebb gépen max grafikán, és azt mondtam "b.meg".
Erre (is) gondoltam, amikor azt mondtam hogy játékfüggő. Lehet, meg sokszor kell is kompromisszumot kötni, de egy szint alá menni önámítás.
És még csak lehúzni sem akarom a 460-ast, mert lehet hogy dx12 alatt pont erősebb lesz az 1050-eseknél a jövőben.

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

(#47) MK VII válasza ripla (#45) üzenetére


MK VII
veterán

6950-em volt nekem is előtte.. Kettő is.. Egyik egy Powercolor volt a másik egy Asus DCII.. Mindegyik 2GB-os volt. 6970-es órajelekkel a Doom High-on 25-30 fps OpenGl-ben. Az RX460 45-50 fps OpenGl-ben.

(#46) Taranti
"És még csak lehúzni sem akarom a 460-ast, mert lehet hogy dx12 alatt pont erősebb lesz az 1050-eseknél a jövőben."
Pont erősebb lesz igen...

[ Szerkesztve ]

(#48) Taranti válasza ripla (#45) üzenetére


Taranti
senior tag

Persze, a monitor felbontása sokat számít, de én már évek óta FHD játszom (ha van rá időm...). Örülök neki, hogy elégedett vagy a kariddal, mert hát ez a legfontosabb végül is. :)

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

(#49) Raymond válasza Taranti (#46) üzenetére


Raymond
félisten

Ertem mire gondolsz, de szerencsere ez mara a jatekmotorok fejlodesenek hala nem ugyanaz mint regebben volt. Manapsag nem sokat esik a minoseg ha az ember max Medium-ra viszi le. Nem lesz ugyanaz mint Ultra-n, de azert nem olyan mint mondjuk 2-3 eve amikor olyan lett a csokkentes mintha mas jatekot jatsznal vagy eppen PS2-n futna az amit jatszol :) Most ott tartunk hogy nem nagyon lehet megmondani kepminosegrol hogy pl. a BF1 Ultra-n vagy Very High-on megy, teljesitmenyben viszont nagyon is meglatszik. Vagy az utolso TR-nel ugyanez a helyzet, de a tobbinel is hasonlo. Alltalaban ugy van hogy a Medium-nal jon elo nagyobb kulombseg mert ott mar komolyabban kapcsolnak ki funkciokat ha kell, High vagy Very High meg mindig minden megvan, csak picit gyorsabb valtozatban - FXAA a TXAA helyett, SSAO a HBAO helyett, Shadows egyel homalyosabb, effekteknel valamivel kevesebb particle peldaul, de ez is olyan hogy vannak esetek ahol a kevesebb particle nem ront az elmenyen hanem raadasul a jatek picit elthubb lesz tole mert kevesbe lesz a Michael Bay teritoriumban. Low-n is alltalaban meg mindig az alacsonyabb felbontasu texturak es az AA es AF hianya az ami a legszembetunobb.

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#50) ripla válasza MK VII (#47) üzenetére


ripla
őstag

Az enyém Sapphire, 1 gigás, de a Doom pl. egyes helyeken érdekesen nézett ki. Olyan volt a grafika, mintha olvadt aranyat öntöttek volna a kép egyes elemeire, mindezt elmosódva ha mozogtam a karakterrel, illetve a fény-árnyék hatások nagyon rútak már szegénykémmel. Az elmúlt 1-2 év, és a jelenlegi AAA játékok közül egyikkel sem megy 25-30 fps fölé, nem is ez a bajom főleg, hanem hogy az effektek 90%-át is ki kell kapcsolnom, és mindent mediumra kell levennem, hogy játszható legyen.
Gondolom az RX460-al, egyező fps mellett, de ezen kívül ha már minden effekt bekapcsolva maradhat, és a felbontás is felkúszhat high-very high környékére, akkor már megérné megvenni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.