Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) VW_Beetle


VW_Beetle
tag

Jó lett az írás GRAT csak egy dolgot nem értek hogy meghuzatva kaptad azt a 11 ezres eredményt mert az akkor eléggé irrális számomra mert azt hallotam hogy a ez a kártya képes 13ezres értékre is :)

Professzionális GAMESERVER HOSTING by DIGITALFORCE.HU

(#2) lordEVO válasza VW_Beetle (#1) üzenetére


lordEVO
tag

Hát az egyik ok az, hogy 1440x900-as felbontásban futattam le a 3dmark-ot, mert szélesvásznú monitorom van. A másik lehet, hogy a vista miatt vesztettem valamennyi pontot. A harmadik meg szerintem a proceszor miatt lett ennyi, mert egy 4 magos intellel több pontot kaptam volna az biztos, vagy egy erősebb C2D-val.

(#3) VW_Beetle válasza lordEVO (#2) üzenetére


VW_Beetle
tag

Próbáld meg légyszi 1280x1024-ben lefutattni az érdekelne :)

Professzionális GAMESERVER HOSTING by DIGITALFORCE.HU

(#4) Mákos7észta válasza VW_Beetle (#3) üzenetére


Mákos7észta
aktív tag

1280x1024 az több pixel, mint 1440x990, szal méginkább érdekes az eredmény...
Catalyst- ban a minőségi beállítások ugye a performance- felé állnak? Mert ha minden csilivilre van állítva, az olyan, mintha 4XAA és 16XAF- en futtatnál mindent ;) Nézd meg.

Csak óvatosan, még nem kávéztam..

(#5) mcroberto válasza lordEVO (#2) üzenetére


mcroberto
aktív tag

hy. engem az érdekelne hogy a procidon milyen cooler van? :D ez a 16-20 fokos értékek érdekelnek. :) válaszodat köszönöm.

jó az írás.

IBM-Lenovo BIOS jelszó eltávolítás. PRIVI // Samsung LE32C650// LG 43NANO79 // Intel Serverboard+X3330 xPenology // Supermicro+L5630 xPenology // Lenovo X250@Big Sur // ThinkStation C30 + Dual E5-2650+32GBDDR3ECC+GTX960

(#6) #27483136 válasza mcroberto (#5) üzenetére


#27483136
törölt tag

Halihó!
Megnéztem lordEVO gépét, ( mert meg tudom nézni :) )
Órák óta bekapcsolva, idle állapotban, csak egy letöltés megy:
A magok 20, és 22 fokosak.
HyperTX2 hűtője van, az északi hídon egy Zalman legyező, elől és hátul egy-egy 12cm-es venti szellőztet, oldalról egy nyolcas fúj be friss levegőt a procira.

A catalistban minden alakalmazásvezérelt, a Mipmap Detail Level van Quality-n.

[ Szerkesztve ]

(#7) lordEVO válasza #27483136 (#6) üzenetére


lordEVO
tag

De lehet elmér az everest. A catalystban mipmap tényleg quality-n van.

csinálok egy új tesztet 1280x1024-ben..

[ Szerkesztve ]

(#8) lordEVO


lordEVO
tag

Lefutattam 1280x1024-ben mipmap nagy teljesítményen. 11700pont. Szerintem xp alatt lenne minimum + 500pont

(#9) Diocles válasza Mákos7észta (#4) üzenetére


Diocles
aktív tag

1440x990 a több.
Jó mod amúgy.

(#10) aeroxr válasza mcroberto (#5) üzenetére


aeroxr
tag

Nekem is ez tűnt fel, ha a procid 16 fokos akkor a helyiségben, ahol a gép van, hány fok van, 12? :F

The truth is out there.

(#11) Steven


Steven
addikt

Megnéztem én is egy 8800gts (320as verzsön) el gyári hüttő 650/1730/2000
Vista x64 4 giga ram quad6600 400*8 on:
1440/900 felbontásban driver minden más default
Sm2.0 score : 5181
HDR/SM3.0 Score :5205
Cpu Score : 4620 ami csak érdekesség képp....

össz pontszám...: 12760

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#12) Steven válasza Steven (#11) üzenetére


Steven
addikt

annyira nem nagy szám ez az ati:( főleg 9x ~ k ért... pedig régen csak atim volt ....

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#13) lordEVO válasza Steven (#12) üzenetére


lordEVO
tag

De, nézd már meg, hogy te azért kaptál annyival több pontot, mert az én procim 2700pontot kapott a tiéd meg 4600-at. Sm3-ban erősebb az én kártyám, sm2-ben kicsit a tiéd.

[ Szerkesztve ]

(#14) Fel


Fel
addikt

Először is respect a hűtőnek :R , tényleg jó, tanusíthatom én is.

Nem vagyok nagy háromdémárkoló, de azt tudom, hogy Vista alatt gyengébben szerepel minden hv, mint XP alatt. Aztán a másik gátló tényező a "csak" kétmagos cpu. ~3,6GHz-en járatott quaddal, hasonló vga órajelek mellett, XP-n lehet elérni 13-14ezer pontot.

De ez nem egy 3dmark teszt, hanem egy remek hűtő teszt, melyre sajna szüksége, van ennek a kis vga-nak...

[ Szerkesztve ]

(#15) lordEVO válasza Fel (#14) üzenetére


lordEVO
tag

Te hogy helyezted el a hűtőt a kártyán? Úgy mint én, vagy fordítva? :))

(#16) Fel válasza lordEVO (#15) üzenetére


Fel
addikt

Igen, ugyan úgy.
Csak tegnap raktam fel egy pár percre, úgy hogy felfelé nézzen, csak a méretei miatt, nem használtam. Fölfelé fordítva is rengeteg helyet foglal, a gyári amd hűtő éppen el fér fölötte.

Már leszedtem a hűtőt... a ram/fet bordák nem egyszerű esetek, elég nehezen adták meg magukat...

(#17) Steven válasza lordEVO (#13) üzenetére


Steven
addikt

igen ezért írtam hogy a többi eredmény lényegtelen:) és érdekesség képp néztem meg az én karimat februárba vettem 61k ért a tied akkor 90k volt ezér tmondtam hogy nem éri meg:D

annyival nem jobb:(

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#18) Steven válasza Steven (#17) üzenetére


Steven
addikt

MEGFOGALMAZVA KICSIT ÉRTELMESEBEN :D :

Igen ezért írtam hogy a többi eredmény lényegtelen:) (cpu és a végső összesített) és érdekesség képp néztem meg csak az én karimat ! Februárba vettem 61k ért a tied akkor 90k volt ezért mondtam hogy nem éri meg:D (40k-t nem adnék 4 fps -értt tehát nem éri meg )
főleg igy hogy +15k -t adtál a hüttőért ... annyival nem lett gyorsabb max halkabb , hosszú távon a hüttő akkor éri meg ha át tudod rakni bármelyik jővőbeni karira.... (ez sosem szokott sikerülni :( )

Sőt tovább megyek okfejtésben : (ez azoknak szól főleg aki pánikolva adja el a gts ét)
Az új gts (512mb os verzsön) sem éri meg az árát , sőt a gt-t sem éri meg lecserélni gts-ekről (ph-n tömegessen adják el bepánikolva az emerek) mind ua azon a szinten vannak mint az én karim huzva , gtx et meg végképp nem éri meg a +kb 40-70k-t (ph-n 90k használtan kb újonnan 120:D )

nagyker ára a gt -nek br 45-47k az inno két kari sli be talán megéri de egyébként nem éri meg annak aki gts ről cseréli le a kariját gt re....

Aki új gépet vesz annak :
Az egyetlen best buy szerintem a 3850 br 35k az ára és azért nagyon jó teljesítményt nyujt...
útána esetleg 8800gt br 47k ért, többi felesleges pénzkidobás 4 fps ért ... !
Hüttőt meg végkép nem raknék rá (sorry ez magán vélemény) többegközt :

1.,mert 15k -t nem ér meg 3 fps-t ,
2.,hüttő leszabályozható le lehet venni 800 rpm-re és senkit nem zavar a hangja ....

Talán érdemlegessen nagyobb erősebb vga év végére várható... remélhetőleg se áramzabáló se kazán nem lessz:)

A tesztről meg annyit hogy jól sikerült! érdekes és sokmindent le lehet belőle vonni.....
Tettszett! :C

Ui : valahol olvastam hogy az atik le vannak gyárilag tiltva (core) hogy bizonyos mhz főlé ne lehessen huzni valaki tud segíteni hogy 2600xt-t (már ha tényleg van ilyen a biosában) hgoy lehet kilokkolni? előre is THNX!

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#19) McLaca válasza Mákos7észta (#4) üzenetére


McLaca
őstag

Szerk.: tárgytalan...

[ Szerkesztve ]

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.