Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) #56573440 válasza lev258 (#4) üzenetére


#56573440
törölt tag

Szerintem pont fordítva van. A vevő odajött, tehát időt, utazást, lehet benzint is beletett a buliba. Ha üres kézzel megy haza akkor neki csak bukója van a történeten, míg én, aki otthon van pont semmit nem veszítettem.

Ez kicsiben pont az mint szomszéd amikor eladta a skodáját. Lejöttek az ország másik feléről, megkímélt, tényleg karbantartott, ár alatt eleve, alku az elején leírva, telefonon elmondva nincs, csak ha valami más baja van mint a leírtak (ami nagyságrendileg valóban semmi nem volt). Lejöttek, megnézték, átvizsgáltatták, valóban hibátlan, rozsdamentes, valós km, nincs törve, próbakör, zsír. Akkor -20%? Röhögött, mondta hogy lófaszt. De hát ők kocsival lejöttek, szabadnapot vettek ki, benzin, kopás... Szar ügy. Kell? Kell. Akkor ennyiért elviheted. Elvitték.

Nem hiszem hogy ilyenkor eladóként hacsak nem azért passzolsz el valamit mert holnapra kell a lóvé nyomás alatt kéne legyél. Eleve amikor el akarod adni tudod hogy mi alá nem mész. Megnézed a piacon hol vannak a cuccaid, kitalálod mennyire mennél le max, ha alá mond, akkor mindenki megy a dolgára.

Szerintem :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.