Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hege8888


hege8888
aktív tag

Gratulálok hozzá, megjegyzem a típust! Én a napokban a piacon egy HP notit fogtam, az Radeon 9600ast tartalmaz, gondoltam 3000-ért táppal együtt csak megéri.

https://logout.hu/cikk/retro_kk/teljes.html

(#2) totron


totron
addikt

Az első kis h-ig olvastam és jól tettem.

(#3) UnA


UnA
Korrektor

Egyedül a motiváció nem világos nekem: miért is vettél még egy ugyanolyan laptopot? :)

(#4) Sanchez638 válasza UnA (#3) üzenetére


Sanchez638
addikt

Nem tudtam, hogy ugyan az.. Helybe derült ki.

[ Szerkesztve ]

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#5) futo001


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Érdekes, hogy osztoznak a dizájnon kívül és belül. Nem rémlik, hogy laptopoknál láttam volna valaha ilyen testvérkiadásokat. A dedikált gomb a dedikált VGA-hoz is nagyon király, ilyet se láttam még.
Amúgy pont a napokban sírtam vissza ezeknek a régi gépeknek azt a tulajdonságát, hogy 1-2 csavarral rögzített kis lap mögött van a memória és a HDD.
4 nappal ezelőtt vettem én is laptopot nosztalgia gémeléshez, olcsón megláttam egy Dell Latitude 7420-et Iris Xe-vel, mondtam ennek haza kell jönnie velem. Stalker, HL2 3440x1440-ben, max beállításokkal akadásmentesen hasít. Mit megadtam volna ezért az élményért mikor ezek voltak az aktuális játékok - nyilván nem tudtam sokat megadni érte akkoriban, különben nem örülnék ennek most ennyire. :DDD Ebben cseréltem SSD-t és nem volt kis ajtó, az egész alját le kellett szedni.

Milyen játékokat futtatsz rajtuk? 2004 körüliek lehetnek a gépek?

[ Szerkesztve ]

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#6) eldiablo válasza futo001 (#5) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

"Nem rémlik, hogy laptopoknál láttam volna valaha ilyen testvérkiadásokat."

Pedig van rá példa bőven. Már csak azért is mert több a márkanév a piacon, mint gyártó. Laptopok sem sokban különböznek az autóktól. Kedvencem az olcsó Samsung laptopokban a Chimei innolux kijelző. Olcsóbb volt megvenni az Innolux kijelzőket mint a gyártó másik diviziójától. :DDD

(#7) hege8888 válasza futo001 (#5) üzenetére


hege8888
aktív tag

Így van, ahogy feljebb írja a kolléga.. Itt a Logouton is volt már jópár példa cikkekben..
Nekem is amim van Pentium3-as Olivetti subnotebook, az futott Mitac néven, de amcsiban valamelyik nevesebb brand alatt is, csak nem ugrik be a neve..

https://logout.hu/cikk/retro_kk/teljes.html

(#8) Sanchez638 válasza futo001 (#5) üzenetére


Sanchez638
addikt

Ennél minden ugyan az. Lényegébe csak a fedlap amit a Fujitsu másképp vágatott ki.. Biztosan volt ilyen más márkánál is, de sose gondoltam volna, hogy ennyire egyforma legyen két márka cucca.

Kb. 2005-ig bezárólag közép/max grafikán mennek rajta a játékok. Játék válogatja. Nekem egy olyan valami kellett, ami nem foglal nagy helyet. Alkalmanként elő tudom szedni és nem valami ócska intel lassító van benne.

[ Szerkesztve ]

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#9) Sanyi2007 válasza hege8888 (#1) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

HP NC6000/8000? Abban volt radeon 9600, és nagyon durván szóló hangszórók.

(#10) hege8888 válasza Sanyi2007 (#9) üzenetére


hege8888
aktív tag

Azaz! NC6000

https://logout.hu/cikk/retro_kk/teljes.html

(#11) Sanyi2007 válasza hege8888 (#10) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

3k volt a működőképes NC6000? :) Ha csak cd-t hallgatsz rajta, már megéri. Grat a vételért! :R

[ Szerkesztve ]

(#12) csibe1 válasza UnA (#3) üzenetére


csibe1
addikt

Gondolom a játékhoz amire használná elég a teljesítmény, és arra felmegy a régebbi oprendszer is, ha azt igényli a játék.
Az már más dolog, hogy megvette kb. ugyanazt átmatricázva, és a problémák is azonosak. :)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#13) Sanchez638 válasza csibe1 (#12) üzenetére


Sanchez638
addikt

Nah igen, képről meg nem mondaná az ember.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.