Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Móci válasza orbano (#44) üzenetére


Móci
addikt

Itt kezdődnek az igazi problémák sajna...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#52) madarasz92


madarasz92
őstag

Az lenne jó ha mondjuk a Samsung meghirdetné olyanra a telefont hogy aki bevisz mondjuk 100db műanyag palackot az kap egy ilyen telefont!Szerintem sokan szednék a palackokat!

(#53) orbano válasza madarasz92 (#52) üzenetére


orbano
félisten

szerintem meg sokan szaladgálnának szelektív hulladékgyűjtőket borogatni...

A vér nem válik VAZZE!™

(#54) fateless


fateless
veterán

A lebomló nejlon kérdésével kapcsolatban:
Egy "Tecsós" zacsiba beraktam pár fém darabot, majd beraktam egy szék alá. Nemrég találtam meg, és a zacsi majdhogynem szétporladt. Eddig nem hittem, hogy ez a nejlon lebomlik, de szobahőmérsékleten bő fél év alatt megtörtént a szék alatt.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#55) Micuir_M


Micuir_M
tag

Szerintem ez a telefon, úgy , ahogy van, parasztvakítás.

A napelem csak dísznek van, bár lehet, hogy csak a teszt nem tért ki arra, hogy lámpafényben mennyire töltődik - elvégre otthon este úgyis világítok, akkor meg lehetne tölteni a "hulladékfénnyel".

A másik pv benne a 100.000.-res ár: így sosem lesz energiát ténylegesen spóroló tömegtermék.

Az meg csak marketing, hogy egy multi a közjóért tesz valamit: mindenkinek ajánlom a The Corporation c., magyarul is megjelent könyvet. Ott leírták, hogy egy multi egyetlen célja a profit és ha ezt csökkentené holmi környezetvédelemel, a gyermekmunka mellőzésével, stb. akkor a részvényesek jogosan vonhatnák felelősségre az vezetést.

Amíg ez meg nem változik, nem számíthatunk semmi jóra.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=micuir_m

(#56) Vamp


Vamp
senior tag

Visszasírom a monokróm lcd kijelzős telefonokat... 3410, 6310i, stb... 7-8 napot vígan vitte a gyáru akku is mindkét modellt, de megkockáztatom a 3220as telcsim is kihúzta 5 napig, rendszeres pofázással.

(#57) orbano válasza Vamp (#56) üzenetére


orbano
félisten

nem volt elég zöld(hasú)

A vér nem válik VAZZE!™

(#58) #13260800 válasza Bog (#22) üzenetére


#13260800
törölt tag

Norvégia a harmadik legnagyobb olajexportőr Szaúd-Arábia és Oroszország után na ennyit az ő környezet tudatosságukról. A saját környezet oké a máséba magasról beleszarnak.

(#59) orbano válasza #13260800 (#58) üzenetére


orbano
félisten

ééés? kényszerítik valamelyik országot is arra, hogy megvegyék a kőolajukat és elégessék? ha minden ország annyira foglalkozna a saját háza tájával mint ők, akkor nem vennének annyi olajat tőlük...

A vér nem válik VAZZE!™

(#60) #13260800 válasza orbano (#59) üzenetére


#13260800
törölt tag

igenis kényszerítenek minket (a rohadt Norvégok is)!. Mit gondolsz miért nem terjednek az alternatív megoldások? Ne gyere már ezzel a hülye dumával, miközben te is kényszerítve vagy akár itthon is. Van olyan busz ami nem benzinnel megy? Vagy ha gépjárművet kell venned melyik az olcsóbb a villamos vagy a benzines? Ne véd nekem a Norvégokat, vannak összesen 4 millióan és annyi pénzünk van amennyi 20 afrikai országnak elég lenne. Mindez a tetves olajból. Képmutató az ő környezet tudatosságuk. Nekik nem csak a saját portájukon kell söprögetni mivel pakoltak C02 rendesen a föld légkörébe és pakolnak folyamatosan a mai napig is.

[ Szerkesztve ]

(#61) orbano válasza #13260800 (#60) üzenetére


orbano
félisten

továbbra is a kereslet határozza meg a kínálatot.egyébként a következő kocsim már minimum hibrid lesz. számítógépből is inkább a drágább, de (valóban) energiatakarékosabbat veszem meg. meg veszek mosogatógépet, és nem azért mert kényelmes (szeretek mosogatni), hanem mert spórol a vízzel és ez jó érzés. kocsiból is inkább az eco modellt vettem meg, mintsem a 160 lóerőset, és mindent annyi ideig használok, ameddig csak bírok. a belvárosban pedig lerakom a kocsit és villamossal megyek. és szerencsére egyre többen vannak így és egyre jobban tolódik el a Világ. De hogy eddig ez volt, ez a mi döntésünk volt, nem a gonosz Norvégoké.
Abban meg igazad van hogy szar, mert nem lehet 180 fokos fordulatot véve megszabadulni a kőolajtól, de ez így természetes. Majd szépen csendben idővel eltűnik. Vagy nem, és akkor meghalunk. De ez csak és kizárólag a mi döntésünk. A Norvégia meg nem ember, hanem egy ország, ahogy a benne működő cégek sem emberek, hanem cége. A cégek feladata az embertelen pénzgyártás, az országé pedig a benne lakó emberek jólétének a "gyártása", így az eszközeik erre optimalizálódnak. A hajtóerőt pedig ugye a mi kedvenc kapitalizmusunk adja, mert az olyan jó. Ahogy egy barátom szokta mondani ilyen helyzetekben: itt van, szopogassad.

A vér nem válik VAZZE!™

(#62) szentkuti11


szentkuti11
addikt

Bog bácsi,látom hozzátok hamarabb ment a mikulás(tesztkép :DDD )

(#63) cigam


cigam
félisten

Már elég elfogadható az ára, és a tesztvideót a Sony letiltotta a youtube-ról.
Személyes tapasztalat valakinek?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.