Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5551) #51634688 válasza Vicë (#5550) üzenetére


#51634688
törölt tag

De nem mágneses?
Mert az károsítja a telefont.

(#5552) Vicë válasza #51634688 (#5551) üzenetére


Vicë
tag

nem mágneses! sima flip

"A szemet-szemért vakítja meg az egész világot." - Mahátma Gandhi

(#5553) #40835072


#40835072
törölt tag

Helo!
1. az a kérdésem hogy van egy Samsung S5230 am és hogy nem lehet r játékot tenni emrt nem támogatja a formátumot! milyen formátumú játékot tud elindítani? és olyat hogy lehet szerezni?
2. ugyan ennek a mobilnak nagyon gyenge bluetoothja van ! van amit 10 méterről megtalál valamit 1 m erről se...
haveromnak ugyan iylen mobilja van és még sose írta ki neki hogy nem talált ezksözt nekem meg naggyából mindíg azt írja ki!

(#5554) trassher


trassher
addikt

Mától én is s5230 tulaj lettem. Eddig nagyon bejön a kis telefon.

Redmi Note 7

(#5555) roti86 válasza #40835072 (#5553) üzenetére


roti86
őstag

hali.

A telepítés problémádra, talán próbáld meg ezt: Link

A bluetooth gyengeségét eddig nem tapasztaltam...

trassher: üdv a klubban :)

(#5556) roti86 válasza Djuree (#5549) üzenetére


roti86
őstag

Mivel már frissítettél firmwaret, ezért a garanciának már úgyis mindegy, szóval több firm közül is kiválaszthatod melyik tetszik :)
Mindegyik firmware másban jó, van amelyik gyorsabb, van amelyikre simán tudsz javat telepíteni, van amire csak HTML módszerrel.

Mostanában a firm témázások mennek, általában ezek az S5230MXEIL2 firmre épülnek, csak más a kinézet,de az alap soft ugyanaz.

Egy pár firmware linkje: S5230PMJA1
S5230XPIL4
S5230MXEIL2 Iphone (Jelenleg ez a legújabb, Iphone stílusú soft)

(#5557) Sayen


Sayen
csendes tag

Sziasztok !
Az lenne a kérdésem , hogyan lehet azt megoldani , hogy a videó klippeket folyamatosan játsza le egymás után , és ne kelljen mindig újra elindítani ?

(#5558) sellerbuyer válasza #51634688 (#5551) üzenetére


sellerbuyer
őstag

Ugyan mitől károsítaná az egyszerű mágnes a telefont?

(#5559) roti86 válasza sellerbuyer (#5558) üzenetére


roti86
őstag

itt a fórumon nekem is felhívták rá a figyelmet, hogy ne használjak mágneses tokot a telefonhoz + a használati utasításban is benne van (és tényleg az 5.oldal környékén).

Ennek ellenére néha muszáj tokban hordanom és erre a célra mágneses tokot használok (e
ddig semmi baja a telefonnak kopp-kopp :) )

(#5560) Vicë


Vicë
tag

tükör képernyővédő fólia s5230-hoz

berendelek párat, ha érdekel vkit, privátban jelezze

"A szemet-szemért vakítja meg az egész világot." - Mahátma Gandhi

(#5561) Ati_X_321


Ati_X_321
aktív tag

Hi!

Csináltam egy progit, amivel egyszerűbb java alkalmazásokat telepíteni.
A program indulása után a vele egy mappában lévő JAR fájlok alapján csinál egy install.html fájlt.

Használat (először):
1. csinálsz egy Java mappát a memória kártyán
2. bemásolod a JAR fájlokat a Java mappába
3. felmásolod az installer.exe-t a memória kártya Java mappájába
4. elindítod az installer.exe-t a memóriakártyáról (ez létrehoz egy install.html fájlt)
5. telefonról elindítod az install.html fájlt
6. a feltelepítendő alkalmazáshoz tartozó gombra rányomsz

A már feltelepített JAR fájlokat törölheted a memóriakártyáról, az install.html frissítéséhez természetesen mindig újra kell futtatni a programom.
A programom futtatásához szükséges a .NET Framework 2.0 (Vista, Win7 alapból tartalmazza).

http://rapidshare.com/files/365863143/installer.zip.html
MD5: 5EB76620B72D6698CE6832C72610E48B

üdv,
a

(#5562) david1212 válasza #40835072 (#5553) üzenetére


david1212
tag

Üdv, ha gondold nézz szét az aláírásomban szereplő weboldalon is, sok hasznos infót és letöltést találsz.

(#5563) roti86 válasza Vicë (#5560) üzenetére


roti86
őstag

Nem rossz ez a fólia, csak attól félek, hogy rontja napfényben az olvashatóságot, mivel közvetlenül a napon fólia nélkül sem kiemelkedő a láthatósága :(

(#5564) Djuree válasza roti86 (#5556) üzenetére


Djuree
félisten

:R

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5565) G@bi90MR


G@bi90MR
aktív tag

Sziasztok!
Lehetséges az a telóval, hogy megírok most egy smst és majd csak 5 óra múlva éri el a címzettet? Ha igen hogyan tudom kivitelezni? Előre is köszönöm! :R

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#5566) sellerbuyer válasza roti86 (#5559) üzenetére


sellerbuyer
őstag

Mióta eszemet tudom, mágneses övtokot használok, soha nem okozott problémát és miért is okozna???

Csak elektromágnes okozhat gondot egy elektromos készülékben, egy egyszerű, hagyományos mágnes mégis mire lenne káros hatással egy ilyen telóban?

Jóformán még mágnesezhető fém alkatrész sincs benne (és ha lenne is, mi baja lehetne attól, hogy felmágneseződik? Semmi.). Mozgó fém alkatrész végképp nincs, mágneses elven működő adattároló sincs, semmi olyasmi, amire káros lehetne, szóval ez megint egy felesleges tömeghisztéria, maradjunk annyiban...

[ Szerkesztve ]

(#5567) roti86 válasza G@bi90MR (#5565) üzenetére


roti86
őstag

Igen lehetséges: Megírod az sms-t, elmented piszkozatként és majd 5 óra múlva továbbküldöd :D Viccet félretéve ilyenről még nem hallottam!

sellerbuyer: Akkor ezután is hordom a mágneses tokban, megnyugtattál :R

(#5568) Sayen


Sayen
csendes tag

Üdv !
Tudja valaki , hogyan lehet azt megoldani , hogy a videó klippeket folyamatosan játsza le egymás után , és ne kelljen mindig újra elindítani ? Kössz

(#5569) Krajczi válasza roti86 (#5567) üzenetére


Krajczi
tag

Én 9 hónapja tartom mágneses tokban a telót, és semmi baja.

(#5570) szkury


szkury
tag

Kipróbáltam a Mobile GMaps-t, hát többször lefagy!
Amikor indult, párosítottam egy külső gps-el btooth-on.
Kb. 2 mp-ig jelezte a poziciót, aztán újraindította a telót, kb. 10 perc alatt jött össze a pin kérés.
Vki használja offline-ba és működik neki rendesen?

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#5571) Vicë válasza roti86 (#5563) üzenetére


Vicë
tag

Nem rossz ez a fólia, csak attól félek, hogy rontja napfényben az olvashatóságot, mivel közvetlenül a napon fólia nélkül sem kiemelkedő a láthatósága

100 alkalomból nekem még max. egyszer okozott gondot napfényben olvasni a kijelzőt, sztem ez a probléma általában túl van reagálva.

amúgy a videon egész jól látszik, hogy miután feloldja a billentyűzárat, a fólia teljesen átlátszóvá válik.

de azért kipróbálom, mert berendeltem :)

[ Szerkesztve ]

"A szemet-szemért vakítja meg az egész világot." - Mahátma Gandhi

(#5572) roti86 válasza Vicë (#5571) üzenetére


roti86
őstag

Oké, egy próbát megér, majd írd meg a tapasztalatokat :))

(#5573) roti86 válasza Klepti (#5533) üzenetére


roti86
őstag

Itt egy videó a két telefonról, afféle teszt :D

(#5574) airpistol


airpistol
csendes tag

Sziasztok! :F
most ez lehet h*lye kérdésnek hangzik de nem rég vettem észre a telomon h a kijelző bal felső sarkában megjelnet a GRPS kis ikon az mitöl van? vagy mindig itt van csak nem vettem észre? elöre is köszi a segítségeteket:)

(#5575) Djuree válasza Vicë (#5571) üzenetére


Djuree
félisten

nekem 100 alkalomból 99-nél gondot okoz napfényben, enyhén szólva is szar a kijelző ezen tekintetben :U neked biztos valami különleges telód van...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5576) roti86 válasza airpistol (#5574) üzenetére


roti86
őstag

Az lehetséges, hogy mindig ott volt, csak nem vetted észre. Akkor nincs baj, ha a színe nem változik,vagy nem villog, mert akkor nem aktív!

Egyébként ha nem tetszik, hogy ott van itt egy leírás az eltüntetésére:

*#5239870*# (admin menu)
3. Networ & call settings
4. Szolgáltatási tartalom
Itt a Cs -t kell választani és Ment. forrás:s5230.rbz.hu

(#5577) neo-geo válasza Ati_X_321 (#5561) üzenetére


neo-geo
aktív tag

Nagy nagy thanks nagy okosság ez program gratula.

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#5578) tjokai válasza neo-geo (#5577) üzenetére


tjokai
senior tag

Helló
S5230-nál kikapcsolható az automatikus képforgatás, tehát mikor nézem a képeket, ne forgassa el magától a képet a készülék megmozdításakor....erre gondoltam!Köszi a segítséget eőre is!

Üdv!

(#5579) Djuree válasza neo-geo (#5577) üzenetére


Djuree
félisten

kis kínai beszélni angol :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5580) roti86 válasza tjokai (#5578) üzenetére


roti86
őstag

Sajnos azt nem lehet kikapcsolni, de ha egy kicsit hátrafelé megdöntöd a telefont, akkor nem lesz olyan érzékeny.

Esetleg egy megoldás van rá: képnézegetés közben ha a fényképezőgép play gombjára böksz, akkor nem lesz aktív a giroszkóp, csak ujjal tudsz lapozgatni a fotók között.

(#5581) neo-geo válasza tjokai (#5578) üzenetére


neo-geo
aktív tag

Szia! Nemlehet kikapcsolni a giroszkópot.

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#5582) neo-geo


neo-geo
aktív tag

Esetleg valaki tud olyan firmwaret amelyiken ki lehet kapcsolni a hívásnál az automata lezárást? Mert rohaddtúl idegesít.

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#5583) roti86 válasza neo-geo (#5582) üzenetére


roti86
őstag

Sajnos nem létezik olyan firmware, de ez azért is van így megoldva, hogy ha a füledhez teszed a telefont nehogy megnyomódjon valamelyik gomb a képernyőn.

Ez mindegyik firmben így van. :((

(#5584) airpistol


airpistol
csendes tag

Roti86 nagyon szépen köszi a választ:)

(#5585) roti86 válasza airpistol (#5584) üzenetére


roti86
őstag

Nincsmit, örülök, hogy segíthettem ;)

(#5586) neo-geo válasza roti86 (#5583) üzenetére


neo-geo
aktív tag

Hát azért ezt jobban letesztelhették volna vagy rakták volna customba. Nem tudom ki hogyvan vele de én a fülem a hangszoróhoz rakom nem a képernyőre, próbáltam hívásközben feloldottam és nyomkodtam a képrnyőt a fülemmel, vagyis ütögettem és 10-ből 1szer tudtam megnyomni 1 gombot. De köszi a választ.

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#5587) roti86 válasza neo-geo (#5586) üzenetére


roti86
őstag

Igen, testre szabhatták volna jobban is, pl.úgy, hogy a kedves user tudja eldönteni, hogy lezárjon e a billentyűzár hívás közben vagy nem :U

Ez sajnos ilyen, ezzel kell megbékélni.

szerk.: Nem tudom a többi érintős telefonok hogyan viselkednek hívás közben, a Kp500/502 is ilyen az biztos!

[ Szerkesztve ]

(#5588) kosian24


kosian24
tag

Remélem nem off, de nagyon fontos lenne a válasz!
s5230-hoz kértem netről (hivatalos oldalról függetlenítő kódot, meg is érkezett és működik is.
IMEI alapján generálták és küldtek egy unfreeze kódot és három másikat.
Na most a szitu, hogy gondoltam megér egy próbát és egy másik ugyanilyen telefonba is beírtam a 3 különböző kódot, sajnos nem váltak be, viszont a 3. próba után kiírta a telefon, hogy phone is freezed, meg valamit a simkártyáról...
Visszatettük bele a pannonos kártyát és azzal működik, de most ehhez a telóhoz is kértem le kódot, csak aggódok, hogy valamit elcs*sztem és esetleg nem lesz jó.
Vagy ha a telefon freezed, akkor amit küldenek hozzá unfreeze kódot azzal vajon vissza lehet csinálni?

Live to Ride, Ride to Live... Motorozás nélkül is lehet élni, csak nem érdemes!

(#5589) madarasz92


madarasz92
őstag

Sziasztok van az egyik haveromnak egy ilyen telefonja és nem tudja hogy hogy lehet kirakni teljes képnek a 240x400képeket tudnátok segiteni..
Mindig csak egy részt tud beállitani a képből és nem az egészet.. :)

(#5590) roti86 válasza madarasz92 (#5589) üzenetére


roti86
őstag

próbáljátok meg a beállítások/kijelző és világítás/háttérkép segítségével ott rámentek a beállításra és akkor egyből beállítja a képet, nem kell a jelölőnégyzettel szórakozni!

(#5591) madarasz92 válasza roti86 (#5590) üzenetére


madarasz92
őstag

Kőszőnőm már megoldodott rájőttem hogy hogy kell.. :)
:R

(#5592) sanyirigo válasza kosian24 (#5588) üzenetére


sanyirigo
senior tag

Szia!

Ha jelenleg működik a telefon, akkor nem lett neki semmi baja, de azért az unfreeze kódot tartsátok meg.

Másodszor szeretném megtudni annak az oldalnak a címét, ahonnan a kódokat szedted, persze csak ha nem titok!

Üdv

Pixel 7

(#5593) andersen32


andersen32
csendes tag

Üdv,

Van valami ötletetek, hogy a teló miért tördeli a 80 karakternél hosszabb üzeneteket két sms-é ?

Gyári beállítások, 1 hetes vásárlás, fw nincs piszkálva, s5320cjig2 fw van rajta.

Köszönöm!

(#5594) roti86 válasza andersen32 (#5593) üzenetére


roti86
őstag

Ebben a hozzászólásban megtalálod a választ!

(#5595) kosian24 válasza sanyirigo (#5592) üzenetére


kosian24
tag

Nem titok egyáltalán. Ez egy angol oldal és kint legális a telefonfüggetlenítés házilag, vagy bármely telefonos megcsinálja ha megtudja. Fontban kéri az összeget, de körülbelül 6000 Ft.

www.thephoneunlockers.com

meg kell adni egy két adatok és ők kiküldik a kódot a megadott határidőn belül, de le van írva minden az oldalon, csak egy kis angoltudás kell.

Live to Ride, Ride to Live... Motorozás nélkül is lehet élni, csak nem érdemes!

(#5596) modern


modern
aktív tag

üdv.

lenne két kérdésem a készülékkel kapcsolatban:
ebben van olyan funkció hogy ha vízszintesen elforgatom a készüléket akkor a kép is fordul?
illetve h véleményetek szerint érdemes-e lecserélni erre a shine-omat?

Előre is köszi a válaszokat!

Mobilon hamarabb elérsz: 30/563-1783

(#5597) Tosee válasza modern (#5596) üzenetére


Tosee
őstag

Hali!

ebben van olyan funkció hogy ha vízszintesen elforgatom a készüléket akkor a kép is fordul?
Igen! Van benne giroszkóp!

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#5598) modern válasza Tosee (#5597) üzenetére


modern
aktív tag

:R
köszi a gyors választ!

Mobilon hamarabb elérsz: 30/563-1783

(#5599) AMD Power


AMD Power
titán

Megjött belőle ez az új női bordó.... tegnap 3-t adtam el csak abból a színből. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#5600) roti86 válasza AMD Power (#5599) üzenetére


roti86
őstag

Igen, tényleg tetszetős lett ez az új színhatás :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.