Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5801) yaya válasza Djuree (#5800) üzenetére


yaya
tag

Kipróbálhatod a FW cserét,és megtapasztalod nem lesz független . Megpróbálhatod gsm-boltokban,ahol esetleg értenek hozzá.

""Szerintem..:)""

(#5802) Djuree válasza yaya (#5801) üzenetére


Djuree
félisten

megcsinálnám inkább magamnak. nekem már nem kell a teló, csak függetlenként könyebb lenne eladni. régen függetlenítettem pár telóm, volt ahol csak kód kellett, volt ahol progi. itt nincs valami ilyesmi?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5803) Wictor válasza copin (#1) üzenetére


Wictor
senior tag

Sziasztok!

Volna egy problémám. Kaptam nemrég egy beázott Samsung S5230-at kamerahibával. Mikor belépek a kamera menübe, "Fényképező hiba"-t tol a képembe. Olyan kérdésem lenne, hogy maga a modul halhatott meg benne a víz hatására és azt kell cserélni, vagy az alaplapon pusztult be valami? A telefon ezenkívül normálisan működik. Szoftver volt rajta cserélve pár napja, szóval a gond biztos nem szoftveres.

Mennyi lehet ennek a javítása? Házilag is ki tudom cserélni a modult, ha az a hibás, azzal nincs gond, nem nehéz szétszedni a telefont. Oxidációt az érintkezőkön nem láttam.

(#5804) Djuree


Djuree
félisten

hogy a rossebbe lehet összeszinkronizálni pc-vel a telót? win7-em van de a pc sync nem megy fel win7-re...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5805) Daniel_TRH


Daniel_TRH
csendes tag

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy S5230-ba mennyire jó szerintetek egy TakeMS 2GB-os microSD kártya. Tudtommal nem SDHC, viszont igen gyorsnak tűntetik fel és 5 év garanciát adnak rá. Elég gyors ez a kártya a telefonba, vagy feltétlenül kell SDHC??

Köszönöm előre is!

(#5806) Daniel_TRH


Daniel_TRH
csendes tag

Ahogy utánanéztem a Kingston 4GB Class 4 kártyája 4mb/s-os sebességet bír. Na most több oldalon azt írják h a TakeMS 2GB-os kártyája 19mb/s-os olvasási és 9mb/s-os írási sebességgel bír. Na akkor most h van ez? Miért éri meg jobban az SDHC?

Előre is köszi!

(#5807) david1212


david1212
tag

Csak úgy megjegyzem, ma egy éves ez a topic. Azért elég sok bejegyzés történt. :)

(#5808) Daniel_TRH


Daniel_TRH
csendes tag

bocsi még annyi lenne h viszonylag gyakran dugom rá a telót a gépre és ilyenkor ugye mindig elkezdi magát tölteni. Általában pár percet van csak rajta amíg átrakom a cuccokat.
Ez károsítja az akksit?

(#5809) Djuree válasza Daniel_TRH (#5808) üzenetére


Djuree
félisten

nem károsítja...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5810) barbus88


barbus88
csendes tag

Sziasztok!
Segítsen valaki!
Most vettem egy samsung 5230-ast,de sajnos nem tudom hogyan lehet beállítani a hátteret,vagyis rájöttem hogy hol lehet,csak éppen pl ha egy olyan képet szeretnék kitenni háttérnek amit a telóvan fotóztam azt hatalmassá nagyítja és tök hülyén teszi ki,meg mielőtt beállítanám a képet,rámegyek h beállít háttérként és megjelenik egy téglalap amivel gondolom kivágni vagy méretezni lehet,de sehogysem jó. Vagy az játszik közbe hogy 3 képernyős?Vagy csak gyári hátteret tud normálisan kirakni?Nem értem! :W A másik meg az hogy egyáltalán nem engedi h kábelről rakjam fel a gépre a képeket,mert nem találja,nem lehet telepíteni... a cd-n is azt írja. Ha valaki tud akkor kérem segítsen!Előre is köszike!

(#5811) Daniel_TRH


Daniel_TRH
csendes tag

Hello!
A kamerával készített hátteret csak ugy tudod kirakni normálisan ha átméretezed gépen 240x400 körüli méretre. + célszerűbb a beállítások/kijelző pontban beállítani a hátteret.

(#5812) napata2


napata2
tag

Sziasztok!

Mobilinternetről érdeklődnék:
GPRS-en keresztül érdemes netezni vele?
Mennyi idő alatt töltődik be egy átlagos oldal rajta?
Milyen adatforgalmat produkál?
Milyen böngészőt használtok, sajátot vagy Opera Minit?

Köszi a válaszokat előre is!

(#5813) barbus88


barbus88
csendes tag

köszönöm szépen daniel mindenképp kipróbálom!

(#5814) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Mit kell átállítani, hogy azt a 130 karaktert, amit az írásnál enged, ne 2 sms-ben küldje el?? Általában 160-ba bele szoktam férni, más telókon ok volt, de most nem értem ez miért veszi duplának a 130-at.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#5815) yaya válasza BlacKSouL (#5814) üzenetére


yaya
tag

Üzenetek--beállítások--szöveges üzenetek--küldés beállítások--karakter támogatás=ékezet nélkül !

""Szerintem..:)""

(#5816) BlacKSouL válasza yaya (#5815) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ok, köszi, meglett, asszem működik is :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#5817) napata2 válasza napata2 (#5812) üzenetére


napata2
tag

A T-Mobile-nal van Domino Net 40 mobilinternet csomag. Ezt aktiválni lehet akár egy hónapra is, nem kell hűséget aláírni hozzá? Ez jó a Wap és a NET forgalomhoz is?

(#5818) norbest válasza napata2 (#5817) üzenetére


norbest
aktív tag

Annyit tudok, hogy akár 1 napra is lehet 1sms el :)

(#5819) francia2003


francia2003
csendes tag

Sziasztok!
Lenne egy nagy kérésem!
Van ilyen telóm, ráraktam simán az avis filmet, de rájöttem, hogy így nem játssza le :W
Majd elkezdtem telepíteni a PC Studiot, cd berak, elindul, nyelv, majd rádug a teló, tovább, telepít, aztán amikor behozza a telepítés után a nyitó oldalt, kiírja a hibát, hogy a program a következő hiba miatt bezáródik: NPSMain.
Hibaüzenet küldése....majd bezárja! fut tovább utána a frissítés, regisztrálja a telefont azt hiszem, végez...
Majd ha ismét ráindítok az ikonnal, ismét gondolkozik, majd kiírja ismét, hogy hibaüzenet: NPSMain., majd bezárja!
Szóval nem tudok belépni, hogy letudjam konvertálni a filmet :((

Valakit kérek, adjon tanácsot mi tévő legyek???
Köszike

(#5820) yaya válasza francia2003 (#5819) üzenetére


yaya
tag

A probléma az,hogy a cd-és telepítője nem jó (nem telepit fel mindent,azért ír ki hibát). Ajánlom keress rá a New_PC_Studio_1.4.0.IL2.-ra,letöltöd,feltelepíted. Ezzel nem lesz már semmi gond.

""Szerintem..:)""

(#5821) mobal


mobal
MODERÁTOR

Sziasztok!

Lehet ezen a telefonon házilag szoftvert frissíteni? Van hozzá valamilyen program mint a Sony - E. esetében? Tréhmobilos készülékről lenne szó.

Köszi!

mobal,

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#5822) yaya válasza mobal (#5821) üzenetére


yaya
tag

Ide---<< Ellátogatsz,ott meg tudsz mindent. Néhány dologhoz regisztrálni kell.

[ Szerkesztve ]

""Szerintem..:)""

(#5823) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Sziasztok!

Gyors kérdés, mert már szét...sz az ideg. Hívok a telóval egy ügyfélszolgálatot. Mondja ugye a hang, hogy ha ezt akar nyomja meg a kettes gombot. Nyomnám ám, de nem tudom. Hiába nyomom a virtuális billentyűzeten a gombot, utána bármelyiket, nem küldi el a jelet.
Van erre megoldás? Azon kívül, hogy előveszem a jó kis 1112-es Nokiát, ezt a kacatot meg nekiadom a lányomnak játszani?

(#5824) Zoli bácsi válasza Zoli bácsi (#5823) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Megoldódott, elnézést egy kicsit morc voltam. :((( :)

Teló kikapcs, bekapcs, utána elküldte a jelet amit kellett.

(#5825) francia2003 válasza yaya (#5820) üzenetére


francia2003
csendes tag

Szia
Letöltöttem egy verzíót, amit találtam, telepítettem, de megint azt írta ki, mint az elöbb!

Tudna valaki még tanácsot adni előbbi kérdeésemre???
Vagy tudna olyan használható és letölthető alkalmazást, amit fel tudok rakni és űködik???

HELP :Y :W :C

(#5826) Zsocy155 válasza francia2003 (#5825) üzenetére


Zsocy155
őstag

XMedia Recode. Ezzel próbáld meg konvertálni. Kitudod választani a telefon típusát amire konvertálni szeretnél és start.

(#5827) napata2


napata2
tag

Azt kérdezném, hogy T-Mobilos S5230 készüléken van T-Mobile felirat az telefon elején vagy hátulján vagy máshol, mint régebben volt szokás? A menü nagyon másképpen néz ki T-Mobile-osan, vagy nem vészes?

(#5828) norbest válasza napata2 (#5827) üzenetére


norbest
aktív tag

csak a szokásos web n wlak ikon meg ilyenek :D

(#5829) napata2 válasza norbest (#5828) üzenetére


napata2
tag

Köszi a gyors választ, ezek szerint magán a készüléken nincs T-Mobile-os felirat, csak a menübe tettek egy plussz ikont?!

(#5830) Lacazr93


Lacazr93
senior tag

Szerencsére nem nagyon nyúltak hozzá :)

(#5831) trufa12


trufa12
addikt

hali valaki aksi üzem idejéröl pár szot mondana s5230 nak mert most akarok veni 5230 as samut de ha aksi gyengusz tárgytalan föként zene halgatásmiat érdekelne

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#5832) francia2003 válasza Zsocy155 (#5826) üzenetére


francia2003
csendes tag

Szia ;]
Nagyon köszönöm a segítséget, letöltöttem, és már konvertáltam is filmet rajta! Ha felrakom majd, és megnézem, írok, milyen a minősége!
Maga a progi jó :C

(#5833) roti86 válasza trufa12 (#5831) üzenetére


roti86
őstag

Az akksira nem lehet panasz, nálam kb. 6-7 napot megy (éjszakára sem kapcsolom ki), de sokat telefonálok, igaz másra nem nagyon használom. Itt vannak hozzászólások az akkuval kapcsolatban, olvasgass közöttük: Link Van aki 11 napos üzemidőről számolt be, de zenehallgatással is elmegy 5 napot.

[ Szerkesztve ]

(#5834) francia2003 válasza Zsocy155 (#5826) üzenetére


francia2003
csendes tag

Hahóka :o)
Na megvan az első konvertált film!
Annyi még hozzátok a kérdésem!!!!!!!
Mikor indítom, megy, jó és szép! Csak nem teljes képernyőre rakja ki, hanem kfent 0,6 cm, míg oldalt 0.7!!!! Nem rossz, de van rá mód úgy konvertálni, hogy teljes képernyős legyen?????
Ha opcióban állítok, akkor széthúzza jobbra, és úgy meg nyújtott lesz nagyon :W

Kérlek titeket, írjatok véleményt, hogy kinek milyen a filmnézés rajta!!!!!!!

HELP :Y

(#5835) francia2003 válasza francia2003 (#5834) üzenetére


francia2003
csendes tag

Mármint fent lent 0,6 körül.oldalt 0,7 :R

(#5836) napata2


napata2
tag

Na megvettem a T-Mobile-nál a S5230-at, nagyon tetszik.
A Google Maps-nál a Saját helyzetemhez azt írja ki, hogy "Jelenlegi helyzete ideiglenesen nem elérhető". Ez miért van?

(#5837) Tanker21


Tanker21
tag

Hali. Megpróbáltam feltenni a telefonra ezt a Dark Theme-s dolgot, hogy fekete legyen a téma, de amikor be kell írni a telóba az admin kódot (*#6984125*#) azt írja ki hogy hálózati hiba. Nem tudja valaki mi lehet a probléma? Talán frissíteni kéne a FW-t?

(#5838) iNfAntRy


iNfAntRy
senior tag

Sziasztok

3 hét múlva lejár az elöfizetásem, és 95% hogy ezt a telefont veszem :) Az lenne a kérdésem, hogy van olyan aki vodafone-nál vette esetleg? Van különbség a függetlenhez képest? Mert úgy hallottam hogy a vodás kissé le van butitva)pl nincs java-s telepites(, de ez pl nem izgat, mert javat nem hasznalom.
köszi elöre is

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#5839) Djuree válasza iNfAntRy (#5838) üzenetére


Djuree
félisten

nem érdekel ez esetleg?:
s5230

igen, a gyárin nem lehet javát telepíteni. de lehet rá másik firmware-t tenni, csak akkor elvész a gari (kivéve ha lemented a gyárit, mert akkor ha gond van csak vissza kell rakni a gyárit mielőtt elviszed szervizbe :DD ). az enyémre már vásárlás után tettem másik firmware-t :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5840) napata2


napata2
tag

Sziasztok!

Az Opera Mini 5-ben hogyan lehet eltüntetni a nyilacskákat lent? Hiába rakom teljes képernyősre, akkor is ott maradnak a nyilak.

(#5841) napata2


napata2
tag

Sziasztok!

Ha nincs felinstallálva a hozzáadott szoftver, és a telefont az adatkábellel összekötöm a számítógép USB csatlakozójával akkor azt felismeri USB drive-nak? Vagy fel kell telepítenem a hozzákapott szoftvert is (valamilyen Studio)?

(#5842) Zsocy155 válasza francia2003 (#5834) üzenetére


Zsocy155
őstag

Szia !
Nekem már Omnia 2 van, de azon sem mindegyik film teljes képernyős. Szerintem attól is függ, hogy a mekkora a felbontása a filmnek.

[ Szerkesztve ]

(#5843) Zsocy155 válasza napata2 (#5836) üzenetére


Zsocy155
őstag

Szerintem azért, mert nincs GPRS kapcsolatod. Azzal méri be, hogy hol vagy.

(#5844) iNfAntRy válasza Djuree (#5839) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

Köszi, de 15900 sok nekem, meg én olyan vagyok hogy müszaki cikkből sose vettem használtat egész életemben =)
És a vodás menüje milyen? olyan mint a függetlené vagy van eltérés? pl live.

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#5845) Daniel_TRH


Daniel_TRH
csendes tag

nincs semmilyen eltérés a vodáson

(#5846) dorbita válasza napata2 (#5836) üzenetére


dorbita
csendes tag

Szia napata2!
Én is T-mobil-nál szeretnék ilyen telót venni.... Na, van a tiéden logó? Én fehéret néztem ki magamnak.... örülnék ha válaszolnál! köszi

(#5847) napata2 válasza dorbita (#5846) üzenetére


napata2
tag

Szia A telefon tetején elöl van t-mobile felirat, de nem zavaró.

(#5848) D@ni88 válasza szp1 (#5775) üzenetére


D@ni88
addikt

hali, hülyeség az hogy amilyen osztály annyi MB/s. Én most vettem class4eset. és 9mb/s-el tolta rá az adatot :DDD

(#5849) D@ni88


D@ni88
addikt

Trémobilos telefonnál hogy lehet javat telepíteni?

(#5850) legiaap válasza dorbita (#5846) üzenetére


legiaap
nagyúr

A barátnőmnek fehér színű van.
Neki nincs rajta logó, hanem a jobb alsó sarokban van egy kis rózsaszín keresztbe kötött masni vagy mi. Ezzel valami alapítványt támogatott.
Amúgy most épp szervizben van a teló, mert meghalt a kijelző egyik pillanatról a másikra. Nem reagál az érintésre. Kb. 1-2 hét míg megjavítják.

How are U today? Just kidding...I don't care!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.