Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) leeate


leeate
senior tag

Én múltkor kinéztem magamnak egy Pentax DSLR gépet, de az csak 10,8 megapixeles, tiszta primitív, meg se veszem. :P

Na jó, ami tetszik a telefon multimédiájában, az a DVD felbontás videóknál.

Soha többet nem vitatkozom DSLR témában!!

(#52) brumesz


brumesz
aktív tag

a kijelző gyönyörű...de nincs benne semmi más ami megfogna

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

(#53) Ricardo


Ricardo
félisten

A telefon szép. A kijelző dícséretet érdemel, és az akku is jól teljesített. Az anyaghasználat is jónak tűnik. A wifi szintén hasznos
Ami nem tetszik:

A képek minősége! Nem rossz, de a gyártó már az előző mobilokkal sokkal jobbakat mutatott. A saját maguk által felemelt szintet illett volna hozni (talán majd a frissítés javít rajta). A GPS ebben a formában felesleges, mivel csak netforgalommal lehet navigálni. Ezért a konkurens gyártóról még a keresztvizet is leszedték. A pislogásérzékelő, meg semmivel sem jobb mint az SE mosoly felismerő marhasága (eddig mégsem szídta senki) :U

(#54) bok92


bok92
addikt

Grat a jó teszthez! :K A telefon nekem bejön, a kijelzője gyönyörű, a multimédia terén is jól teljesít,de ez a 12Mpx már kicsit sok... Jobb lenne ha megállnának a pixelekkel és azokat fejlesztenék.De hát sajnos nem így van. :( De ettől függetlenül egy szimpatikus a telefon :D

(#55) N-vidi-A


N-vidi-A
őstag

Full használhatatlan 12mpixes képek, inkább egy nagyon szép 5mpixes... :R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#56) Catapult válasza N-vidi-A (#55) üzenetére


Catapult
csendes tag

Ez meg ez és ez a fotó azért nem tűnik rossznak. Ilyet nem csinál egy 5mpx-es gép. Bár a zajszint elég magas sajnos..

[ Szerkesztve ]

(#57) ChromeX


ChromeX
addikt

Jaj, minek venne bárki is ilyet mikor ott az Innov8 :)) best of all

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#58) sputnick válasza Catapult (#56) üzenetére


sputnick
tag

ezek ideális fényviszonyok között készültek, szóval ezt illik is hoznia.
esti/félhomályos képnél viszont már nem az számít elsősorban, hogy 5 vagy 12 megapixeles az érzékelő, hanem hogy mekkora fizikailag.

Think.

(#59) Quasi_modo válasza ChromeX (#57) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

aj, minek venne bárki is ilyet mikor ott az Innov8
Pl az vesz ilyet akinek nem kell nyitott oprendszer, de a jobb kijelző meg a touch igen.

valami

(#60) Surfym@n


Surfym@n
senior tag

Amikor a neten életemben először megnéztem egy 12Mpixeles fotót akkor leesett az állam... az a Canon 5D gyári mintaképei közül az egyik volt...

Amikor a neten életemben először megnéztem egy 12Mpixeles mobilos fotót akkor visszasírtam az előző gondolatomat :O

:W

[ Szerkesztve ]

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#61) skajwa


skajwa
senior tag

Jó teszt! Köszi szépen! :)

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#62) N-vidi-A válasza Catapult (#56) üzenetére


N-vidi-A
őstag

Végülis ja, de jobb is lehetne...

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#63) nagydanyel96


nagydanyel96
csendes tag

Szerintem ez tiszta lg arena csak a kamera nem az csomó mindent lemásoltak ha ingyen utánam dobnák akor se kéne

(#64) bok92 válasza nagydanyel96 (#63) üzenetére


bok92
addikt

Hát azért nem olyan vészes a telefon, sőt... :U

(#65) nviktor7


nviktor7
tag

Tucatkamera...most esett le:D
Késő van már...

iPhone 3GS 16GB White

(#66) Quasi_modo válasza nagydanyel96 (#63) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

ha ingyen utánam dobnák akor se kéne
Lehet, hogy akkor nem veszed meg?

valami

(#67) bepe79 válasza nviktor7 (#65) üzenetére


bepe79
addikt

Főleg így napjainkban, mikor már 10 egy tucat, és nem pedig 12.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#68) Viktor0610 válasza bepe79 (#67) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Khmmm... :U

[link]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html

(#69) marcell1993


marcell1993
tag

A telefon nagyon jó csak a gps-t sajnálom! Mert az szépen szólva ratyi benn! de a kamera és a kijelző az nagyon ott van! Szal kéne!

megbízhatóságom: http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/ és http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=848816

(#70) vgergo válasza marcell1993 (#69) üzenetére


vgergo
aktív tag

TouchWiz platform miatt nem lehet rá normális navigációs progit telepíteni. Emiatt nem vettem meg.

(#71) Quasi_modo válasza vgergo (#70) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

TouchWiz platform miatt nem lehet rá normális navigációs progit telepíteni. Emiatt nem vettem meg.
Nem azért mert zárt az oprendszer?

valami

(#72) vgergo válasza Quasi_modo (#71) üzenetére


vgergo
aktív tag

Igen arra gondoltam, hogy a zárt operációs rendszer miatt nem lehet telepíteni.

(#73) legiaap


legiaap
nagyúr

Az google maps tud navigálni.
Mutatja az utat, csak hangos navigálást nem tud.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#74) vgergo válasza legiaap (#73) üzenetére


vgergo
aktív tag

Meg a Google Maps megterheli a net adatforgalmadat. Ha véletlenül külföldre mész és használni szeretnéd a Google Maps-t akkor nagyon sokba fog kerül.

(#75) enfermedad


enfermedad
csendes tag

mit tudtok az ügyben, hogy egy ilyen op.rendszerhez mint ez a TouchWiz 2.0 milyen letöltési lehetőségek vannak?probáltam keresni letölthető témákat, vagy programokat, de semmi...

(#76) TooN


TooN
aktív tag

Helló, Mindenki!

Fogjuk össze a Pixon 12 erőket!

A legrégebbi fórum itt:

"Samsung Pixon 12 - 12 megapixeles kamera, xenon vaku, oled kijelző"

[link]

Ha valakit érdekel a Pixon 12, akkor egy helyen beszéljünk róla!

Üdv!

[ Szerkesztve ]

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#77) siofok00


siofok00
tag

A Pixon Firmware kérdésével én is megküzdöttem, de VAN MEGOLDÁS:

Le kell szedni a legújabb német firmware-t m8910XWIK3 , majd a share4gsm-ről a szlovén és horvát firmware ből csak a CS fájlt.

Ezeket összekombinálva tökéletesen működő, legújabb firmware-ű lesz a telefon, semmilyen orosz vagy egyéb widget sem lesz benne és az sms küldésnél lehet választani az ékezet nélküli küldést is.

A német firmwareből ki kell törölni az rsrc-1 és a factory system fájlokat, majd ezek megfelelőjét kell bemásolni a szlovén firmware CS fájlból és úgy betallozni a multiloaderbe.

A frissítés után nem elfelejteni a *2767*3855# hard resetet és LEHET ÖRÜLNI a full brandmentes és gyors telonak. :D

https://www.flickr.com/photos/130124779@N02/sets/

(#78) aimettirlz


aimettirlz
tag

Ez a véleményem kábé a telóról:

1. Rezisztív kijelző... elvileg a jobbik féle +
2. A 3,5"-es stereo csatlakozó csak átalakítóval műkszik, -
3. Videófelvétel folyamatos D1(720x480)@30fps, QVGA@120fps, 12MP jó képminőség XENON +
4. 3,1"-os kijelző sztem elég, +
5. Zárt operációs rendszer... TOUCH WIZ 2.0 hát nem tudom, akarnék-e bármit is felrakni vagy sokat változtatni rajta, valakinek lehet megfelel,
6. GPS csak netforgalommal működik? -
7. Ára kedvező +
:R

® aimeTTi atticuS ™

(#79) RAID 2 válasza aimettirlz (#78) üzenetére


RAID 2
aktív tag

Kapacitív a kijelzője... :)

(#80) martika01


martika01
csendes tag

Sziasztok! Kaptam ezt a telefont használtan, és az a problémám vele hogy ha le van némitva akkor is csipog ha merül.. Probáltam már mindent állitgatni, de mindenféleképp hangosan jelzi ha merül az aksi. Mit lehet csinálni vele? Köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.