Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#55) #65510400


#65510400
törölt tag

Egyszer az életben valaki olyan szólna hozzá a témához, akit érdekelnek a tabletek.

"Én a Windowsos tableteket szeretem, az Android szar"

"Sosem vennék ennyiért tabletet, túl drága, szar"

"Túl nagy, ez szar"

"A 16/10-es képarány jobb,ez szar"

"Miért nem agyják ingyen, és mellé egy ugyanilyet ajándékba, ez szar"

"Miért nem a 2040-be kiadásra kerülő Snapi 9876 chip van benne,ez szar"

"5 éve használtam Androidos tabletet, tök szar volt, akkor ez is szar"

"Én a kettővel ezelőttit használom, az jó nekem, ez szar"

"Én ebook olvasón olvasok könyvet, tehát tableten szar olvasni"

"Az Oled az szar "

"Nekem a laptop a megfelelő, a tablet az szar"

Ez a nyomorult nyünyörgés már rohadt undorító. Nekem is el kéne mennem minden topikba, ahol olyan cucc van, amit utálok, és beböfögni, hogy utálom?

Tab S2-öt használok 8 hónapja megelégedéssel. A hangszórók továbbfejlesztése nagyon ráfért és a fülesre menő hangot is érdemes volt javítani, ezek miatt szívesen cserélnék, és a Nougat a fícsörökkel is nagyon jó.

A Snapi 820 üdvözítő, de az az igazság, hogy a 652 is hasít, soha egyetlen megakadás nincs semmikor. A 4 GB RAM hasonlóan biztos jó, de igazság szerint a 3 GB is bőven elegendő, nem emlékszem, hogy elfogyott volna valaha is.

Amit pedig kihagytak, és nagyon kellett volna,a 32 GB tároló helyett minimum 64-es. A versenytársak többségében az van ennél olcsóbban, és szükség is volna rá, ha az ember a sebesség miatt nem akar SD-re telepíteni, a 32 hamar szűkös lehet. Ez szerintem a legnagyobb hiba, hogy ezt kihagyták.

Sajnos jó magas áron nyitott. Ennyit nem érnek plusz hangszórók, az újabb soc vagy a +1 giga  RAM. Ha most vennék, ugyanúgy a régit venném, mert az újhoz képesti hiányosságaival bőven együtt lehet élni.  A maradék pénzen akár hificuccot is lehetne venni az tab S2 mellé. Vagy tollat, ha valakinek kell.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.