Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1404) bobijuing(: válasza AthlonXP (#1403) üzenetére


bobijuing(:
csendes tag

Olyasmi beállításokra gondolok mint ezek itt:
Name: T-Mobile H MMS
APN: mms
Username: mms
Password: mms
MMSC: http://mms.t-mobile.hu/servlets/mms
MMS Proxy: 212.51.126.10
MMS Port: 8080

Ezt eljátszottam vele, de továbbra sem működött. Tegnap elmentem a tré mobilba, hogy legyenek oly szívesek és segítsenek már beállítani, mert nekem sehogy sem sikerült rá jönni, de aki ott, volt olyan kelletlen volt, az egészből az jött le, hogy miért megyek oda, miért kérdezek ilyeneket. Ő ezt nem tudja, pedig nem az ügyfeles kislányokhoz mentem, hanem direkt szervízeshez. És még én erőlködtem ott, hogy nézze már meg a gépén, hogy mik az "általános beállítások", aktív-e a szolgáltatás. Küldjön már egy próba mms-t, hogy tényleg történt-e valami. Nagy nehezen sikerült még azt kiszednem az illetőből, hogy a csomagkapcsolt adatkapcsolat, vagy valami ilyesminek be kell lennie kapcsolva, illetve az mms-nél van még egy olyasmi, ahol lehet választani, hogy mms vagy mms+internet, és az utóbbi legyen bekapcsolva. Meg legyen a 3g is bekapcsolva. Igaz az utóbbi 3 dolognak nem tudom mi köze van az mms-hez, de bekapcsoltuk és úgysem. Ha az utóbbi pár sor nem volt érthető az azért van ,mert fejből nem tudom a menübe mi van leírva, és nem az enyém a telefon, csak segíteni akarok a leányzónak.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.