Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-09-11 12:36:38

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Samsung Galaxy A3 (2016)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3051) sinci01


sinci01
aktív tag

Ezt a dupla érintéses képernyőfeloldást nem lehet levenni 1x érintésre? Előszor oldalra kell húzni, majd jöhet a minta. 5-nél egyből a minta ablakot adta fel.

(#3052) szemesi69 válasza Sanyi.mTs (#3050) üzenetére


szemesi69
addikt

Elég lett volna a hangerő le+bekapcs. gomb, ugyanazt csinálja :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#3053) FroZone99 válasza SkylineGTR76 (#3038) üzenetére


FroZone99
aktív tag

Smarttal frissítetted? /nekem is T-s/

(#3054) Ubysali válasza FroZone99 (#3024) üzenetére


Ubysali
újonc

Szia.
Nekem tegnap jelzett a teló hogy frissíthetem kb 1giga a csomag.

(#3055) Cavsfan


Cavsfan
tag

Csak halkan megjegyzem,már 60 000 ft alá ment az ára függetlenül.Szerintem ez nem pénz érte.

(#3056) Veron


Veron
őstag

Hello.

OTA frissítés előtt is nyomtok factory resetet?

Kösz

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#3057) szemesi69 válasza Veron (#3056) üzenetére


szemesi69
addikt

Nem kell, csak utána.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#3058) FroZone99 válasza Ubysali (#3054) üzenetére


FroZone99
aktív tag

Akkor várok hátha nekem is jelez :K
Rákerestem már tölti is le :C

[ Szerkesztve ]

(#3059) FroZone99 válasza szemesi69 (#3057) üzenetére


FroZone99
aktív tag

Ha letölti akkor kell előtte mentést csinálni vagy megmaradnak a beállítások /de gondolom a gyári vissza töröl mindent/
Van-e a letöltés után lehetőség mentésre vagy egyből telepíti?
/vagy nyomjak egy szünetet és csináljak mentést?

[ Szerkesztve ]

(#3060) sinci01 válasza FroZone99 (#3059) üzenetére


sinci01
aktív tag

Én csak simán hagytam, hogy letöltődjön, majd megkérdezte, hogy azonnal telepítse, vagy éjjeli időpontban szeretném? Kb 20-25 perces folyamat volt a frissítése. Én nem csináltam semmi mentést, sem resetet. Újraindítottam és használom a meglévő régi beállításokkal, alkalmazásokkal. Majd ha nagyon akadozik leresetelem.
Amit észrevettem, hogy indulás után több RAM-ot fogyaszt.

(#3061) tomaszem


tomaszem
csendes tag

Antutuban van valami változás pontszámügyileg 6.0 rendszer alatt az 5-höz képest, nézte már valaki ?

(#3062) FroZone99


FroZone99
aktív tag

Fenn van most lakom be :)

(#3063) Attila57


Attila57
tag

Sziasztok! Lenne egy kérdésem hozzátok! Vettem a lányomnak egy ilyen telefont. (Nekem is ilyen van.) Belaktuk, de van egy játék, amivel sokat játszott (Ocean Wars). Feltelepítettük, de a játék állásokat is átszeretnénk vinni a régi telóról (s4 mini). Lehetséges-e valamilyen programmal? Előre is köszi a segítséget.

(#3064) Aryes válasza Attila57 (#3063) üzenetére


Aryes
nagyúr

Helium a play-ről. Pc kell hozzá.

(#3065) Matthew98


Matthew98
újonc

Miután frissítettem egy ilyet tapasztaltam. 1
Valami ötlet hogy visszakapjam a számokat?

(#3066) cole16


cole16
csendes tag

Nos a frissítés gyorsan megtörtént nálam, elsőre azt mondom nem rossz, de van pár furcsa jelenség. Teljes visszaállítás nem volt még.

Ami változott az előzőhöz képest, ha be van kapcsolva az energiatakarékos üzemmód, akkor az értesítési sávon marad, az előzőnél el tudtam húzni, itt meg nem. Hol ebben a logika? Ráadásul az értesítési sávon szürke hátterén ott az ikon, ami nem lenne baj, ha a háttér átlátszó maradna.

Be van állítva a háttérkép, de az előzőhöz képest, amikor feloldom a képernyőt, akkor a háttérkép mintha a nyújtás üzemódában lenne, mert csak a közepe látszódik. :D Ez eddig nem így volt nálam. Ráadásul az ikonok is mintha nagyobbak lennének.

Így jelent meg: kép

Most meg így: [kép]

Szóval, szerintetek ez ilyen ezentúl vagy lehet valamit eszközölni? :)

(#3067) KoNZoLik@ válasza sinci01 (#3060) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Én sem szoktam soha resetelni, letöltöm frissít azt jó napot, eddig egyik telómnál sem volt gebasz:)

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#3068) Gardoni


Gardoni
aktív tag

Amugy nekem azóta nem jó az a galaxy button app mert mindig vissza all az alapertelmezettbe a gombvilagitas! Kar mert ez igy nagyon fos hogy felvillan neha!

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#3069) Probert75 válasza Gardoni (#3068) üzenetére


Probert75
addikt

Nekem 6.0.1 alatt rendesen működik, bármire állítom.

Van egy Galaxy Button Light 2, próbáld ki. Nem tudom miben más, mint a sima.

[ Szerkesztve ]

(#3070) Gardoni válasza Probert75 (#3069) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Hát ezt próbáltam, minden bekapcsolás után elvész a beállítás! Igaz törlöm is a programot, de ez 5 alatt nem volt gond!

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#3071) Probert75 válasza Gardoni (#3070) üzenetére


Probert75
addikt

Akkor is elvész, ha nem törlöd az appot a beállítás és mentés után?

(#3072) Gardoni válasza Probert75 (#3071) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Akkor nem, de fos hogy fent kell hagyni! :(

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#3073) Probert75 válasza Gardoni (#3072) üzenetére


Probert75
addikt

Én Nova Launcher Prime-ot használok, abban meg el lehet rejteni az ikont. Szóval nem látom és nem zavar.

[ Szerkesztve ]

(#3074) Gardoni válasza Probert75 (#3073) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Igen ez jó megoldás, de én pont szetetem a gyárit! Sajna itt nem lehet rejteni, de majd megszokom!

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#3075) negro


negro
őstag

Ott van egy Tools mappa. Abba bele teszi az ember es ennyi. En is oda ettem ne legyen a fo app menuben.

Mondom mi ez a bug itt... aztan rajottem az ora at allitas miatt ilyen:)

[ Szerkesztve ]

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

(#3076) iMagic7


iMagic7
tag

6.0 alatt másnak is eltűnt a záró képernyőről az időjárás app??? :(

(#3077) szemesi69 válasza iMagic7 (#3076) üzenetére


szemesi69
addikt

Igen, eltűnt, mondjuk nincs bekapcsolva a helymeghatározás, de 5 alatt attól függetlenül is kint volt.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#3078) sinci01


sinci01
aktív tag

Azt be lehet állítani, hogy a záró képernyőre egyből beadja a mintafeloldást? Most ad egy képet, eltolom, majd utána a feloldó mintás oldalt. Korábban egyből a feloldó oldalt adta gombnyomásra.
Ez most lassítja a feloldást...
Köszi

(#3079) aerol


aerol
tag

Sziasztok,

Barátnőmnek van ilyen kártyafüggetlen telója és pár napja jött az értesítés az MM frissítésről. Van pár kérdésem a frissítéssel kapcsolatban. Sosem volt Samsung telóm, nem ismerem a rendszert, ezért kérem a segítségeteket :)

Jelenleg ezt a verziót használja a teló: A310FXXU2APC5

Melyik a legjobb megoldás frissítésre OTA-n keresztül vagy Odin-nal? Előtte érdemes biztonsági mentést csinálni vagy ennél a telónál nem kell, mert mindegy neki? Azt jól értem, hogy a képernyőzárat azt ki kell kapcsolni frissítés előtt?

Ha Odninnal csinálnám meg a frissítést, akkor innen melyik rom-ot kell letölteni. A teló független, viszont telenoros kártya van benne.

Előre is köszi a segítséget. :R

Nokia 3310 - SonyEriccson w200i - Nokia N8 - Honor H60-L04 - Xiaomi Mi 8 /128 black

(#3080) szemesi69 válasza aerol (#3079) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia! Ota frissítés mehet nyugodtan, még nem hallottam, hogy gond lett volna vele, már csináltam párszor. Odinnal lehet gond ha még nem használtad, menj biztosra, engedd otán. Mivel verziót ugrasz, nem tennék visza semmilyen biztonsági mentést, kivéve, névjegyek, képek. Frissítés után ajánlott a gyári vissza állítás. Ehhez mi köze van a képernyő zárnak? A sima elhúzós képernyőzár nem okoz gondot, kövesd a telefon utasításait, írni fogja, nem bonyolult :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#3081) GEPESZ66 válasza aerol (#3079) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Ahogy a fórumtárs írta, OTA, majd gyári visszaállítás.

(#3082) Cavsfan


Cavsfan
tag

Nem látom,hogy a 6-osban,hogy lehet névjegyzéket lementeni,vagy betölteni?

(#3083) SchiSa válasza szemesi69 (#3080) üzenetére


SchiSa
tag

ota-n frissítettem, és nem csináltam gyári visszaállítást.
egyelőre semmi hibát nem okoz a visszaállítás hiánya. remélem így is marad.

ezt csak azért írom, hogy nem biztos, hogy kell a reset

[ Szerkesztve ]

(#3084) szemesi69 válasza SchiSa (#3083) üzenetére


szemesi69
addikt

Majd fog, most én is kipróbáltam egyszer, hogy nem nyomtam fr-t a páromén, máskor mindig meg csinálom. Egy darabig jó is volt, aztán jött a hiba, nem lehetett felhívni néha, nem jelezte, a nem fogadott hívást sem, ezt többször is eljátszotta, ennyit a kísérletről, ezután megkapta a gyári vissza állítást, természetesen a hiba megszűnt, de hallottam már durvább dolgokról is, nem véletlenül ajánlott verzió váltás után az fr., de részemről azt csinálsz amit akarsz :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#3085) szemesi69 válasza Cavsfan (#3082) üzenetére


szemesi69
addikt

Névjegyzék megnyit, jobb felső sarok egyebek, megnyom, majd beállítások azon belül megtalálod :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#3086) Cavsfan válasza szemesi69 (#3085) üzenetére


Cavsfan
tag

Ilyen,nálam nem található
Pont azért írom,mert nem találom...

[ Szerkesztve ]

(#3087) szemesi69 válasza Cavsfan (#3086) üzenetére


szemesi69
addikt

Volt factory reset a 6-s frissítés után, ha nem akkor itt az ideje.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#3088) Probert75 válasza Cavsfan (#3086) üzenetére


Probert75
addikt

Mert nem a Névjegyzékből nyitod, hanem a tárcsázóban nézed a Névjegyzék fület. És akkor más a Egyebek/Beállítás menü.

(#3089) szemesi69 válasza Probert75 (#3088) üzenetére


szemesi69
addikt

Ez eszembe se jutott, hogy nem jó helyen keresi :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#3090) cole16


cole16
csendes tag

6-os alatt Ti használjátok az emlékeztető funkciót? Kisegítő lehetőségek alatt van. Azt vettem észre, hogy nem jelez, csak az elején, amikor megjött a levél, 3 percre volt beállítva, de most kipróbáltam, hogy 1 percre rakom,de akkor se csinál semmit a levél megérkezése után. Gmail alatt vettem eddig észre. 5 alatt tuti jó volt, mert folyton csipogott, amikor nem néztem meg a leveleimet.

Esetleg Ti tapasztaltatok ilyet? Ha nem, akkor mi lehet nálam elállítva, megnéztem engedélyezve van a gmail értesítésben mindenhol.

Köszi, aki tud segíteni. :R

(#3091) Aryes válasza cole16 (#3090) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nincs két napja, hogy írtad, hogy frissítettél, de nem csináltál resetet. Sejted már az összefüggést? :)

(#3092) cole16 válasza Aryes (#3091) üzenetére


cole16
csendes tag

Igen-igen, azért kérdezek ennyit, mert amúgy minden más rendben van a telefonon, csak ha ez másnál se megy, aki mondjuk csinált egy teljes visszaállítást, akkor szoftverrel van gond, nem? :)

[ Szerkesztve ]

(#3093) szemesi69 válasza Aryes (#3091) üzenetére


szemesi69
addikt

Sokan írják, hogy nem csináltak resetet, amíg nincs probléma addig minek, kijelentéssel, aztán egyszer csak jönnek a problémák sorban, de nem sejtik az összefüggést :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#3094) Aryes válasza szemesi69 (#3093) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ez önmagában nem lenne baj, csak azután idejönnek kérdéseket feltenni. :DDD

Ez emlékeztet arra, hogy az összes kollégám hozzám jár az ügyes-bajos androidos problémáival, de 10 esetből 9-et úgy oldok meg, hogy újraindítom a telefonjukat, általában 150-300 órás folyamatos üzem után... :W

[ Szerkesztve ]

(#3095) Probert75 válasza cole16 (#3090) üzenetére


Probert75
addikt

Én használom, nekem 10 percre van állítva. Küldtem magamnak gmail-re egy próba levelet és az imént jelzett másodjára, hogy méltóztassam már elolvasni. Szóval visszaállítás nélküli 6.0.1-en nálam egyelőre megy.

(#3096) Aryes válasza Probert75 (#3095) üzenetére


Aryes
nagyúr

A frissítés előtt is be volt ez nálad állítva?

(#3097) Probert75 válasza Aryes (#3096) üzenetére


Probert75
addikt

Be.

Szerk.: És most jelzett harmadjára. :)

[ Szerkesztve ]

(#3098) cole16 válasza Aryes (#3094) üzenetére


cole16
csendes tag

Miért is baj, hogy kérdéseket teszünk fel? Semmi olyat nem kérdeztem, ami már le lenne ide írva. Oké mindenki azt írta, hogy ajánlott a reset, de nem kötelező, szerintem. Ahogy írtam jól működik minden, csak ezt most észre vettem, ezért kérdeztem, hogy nálatok milyen. Ha teljes visszaállítás után se jó, akkor ugyan ott vagyok, nemde? Ha gépen se működik valami, akkor se egyből a teleptő usb-hez nyúlok, és telepítem újra az egész winfost.

Még egyszer elnézést, hogy kérdeztem.

Probert75: Köszönöm a válaszodat.

[ Szerkesztve ]

(#3099) Aryes válasza cole16 (#3098) üzenetére


Aryes
nagyúr

"Semmi olyat nem kérdeztem, ami már le lenne ide írva."

De. Egy olyan jelenségnek az okát kérdezted, ami 99%-ban a reset hiányának tudható be. És ezt már százan leírták előtted.

A fórum nem arra való, hogy kérdéseket tegyünk fel, arra a samsung ügyfélszolgálata való. Hanem arra, hogy a korábban feltett kérdések visszaolvashatóak/visszakereshetőek maradnak a később jövők számára.

Mindentől függetlenül én is meg fogom próbálni elsunnyogni a factory resetet frissítés után, hátha szerencsém lesz. :DDD

FR előtt/helyett esetleg még meg lehetne próbálni a beállítások/alkalmazások/alkalmazáskezelő/ beállítások vagy beállítástároló app adatait törölni + recovery módban egy cache törlés. Szerintem ennek elégnek kellene lennie az ilyen problémák ellen és a többi app adatai megmaradnának.

[ Szerkesztve ]

(#3100) SchiSa válasza Aryes (#3099) üzenetére


SchiSa
tag

A fórum nem arra való, hogy kérdéseket tegyünk fel,

hanem mire?
kérdezünk, válaszolunk, és így többet tudunk.

Hanem arra, hogy a korábban feltett kérdések

akkor mégis lehet kérdezni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.