Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#96) albiosz


albiosz
őstag

Sziasztok!

Kaptam a cégtől egy ilyet. 2 SIM-mel fogom használni (mindkettő Telekom). Azon kívül, hogy hatalmas és előre félek a zsebben hordástól, jónak tűnik. A20e-t vált, szóval túl sok változás nincs a rendszert tekintve. Végre van dupla koppos ébresztés. A cég egyébként valahogy mindig olyan masinát választ, ami köré nem gyűlik össze túl nagy PH-s tábor, de hátha valaki tud segíteni.

2 kérdés:
1. Töltésnél ez nem írja, hogy mennyi van hátra a teljes feltöltésig, az A20e tudta. Ennél elő lehet csalogatni valahol vagy szégyellik? :) 2,5 órára saccolom 15%-ról, de jó lenne ezt látni.
2. Félek, hogy erre nincs megoldás a Samuknál (A20e-nél se találtam), de hátha...
A Beállítások/ Kapcsolatok/SIM-kártya-kezelő alatt tudom ki-/bekapcsolni a SIM1-et és SIM2-t és állítgatni 2 aktív esetén, hogy melyik legyen alapértelmezett hívásnál/mobilnetnél. Ezt nem lehet valahogy a kezdőképernyőről/értesítési panelről vezérelni, hogy ne kelljen belépkedni a Beállításokba? Szerintem ezt sokan napi szinten használják. Amikor mindkét SIM be van kapcsolva, akkor az értesítési panelt teljesen lehúzva rá lehet nyomni hosszan valamelyik paraméterre és az bevisz a beállításokba. Egy fokkal még ez is jobb a semminél, de ha csak 1 SIM van bekapcsolva, akkor még ez sincs és lehet szaladgálni a beállításokba.
Tehát be lehet valahogy állítani, hogy 1 aktív SIM esetén is ott legyen az értesítési panelen ez a lehetőség vagy netán van erre valami widget, amit ki lehet rakni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.