Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Jó teló jó árral.Teljesen jó vétel lessz azoknak akik telefonálni használják a mobiljukat és nincs szükségük mindenféle csilivili dologra:R

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#2) amanoba


amanoba
őstag

ekkora pofátlanságot is csak a samu engedhet meg magának, hogy gyakorlatilag egy az egyben lekoppintsanak egy másik gyártó, korábban megjelent telefonját..ezek után csodálkozik valaki, ha pert kapnak a nyakukba? komolyan mondom a kínaiak is megirigyelnék..

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#3) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Ez már tényleg nem gyenge koppintás :D.

(#4) amanoba


amanoba
őstag

a telefon külseje egyébként kellemes, de ez inkább a nokia 6300 érdeme.
a belső itt-ott vetekszik a kínaiakkal (fotó) de egyébként rendben van. a telefonálást nem emeltem volna ki, hogy ha a metrón nem lehet érteni, anno jó pár SE-vel is ez volt a gondom, a gyenge max hangerő.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#5) VD


VD
őstag

Már egy ideje van 2 darab is az ismeretségi körben.
Idézem a tulajokat: "Egyszerűen hibátlan telefon!"
Az már csak külön poén, hogy mindkét esetben 2db 6300 let lecserélve.
Akinek nem kell multimédia, net, alkalmazásbolt, csak fontos, hogy elérhető legyen egyszerre 2 számon is, annak ez a tökéletes készülék! :K

(#6) Rav3n02 válasza VD (#5) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Telefon rendben van, ár rendben van,....koppintás, nincs rendben mert csúnya lett ;]

(#7) kcsa


kcsa
veterán

aztán csodálkoznak és siránkoznak ha levetetik a polcról...

(#8) doncortio


doncortio
senior tag

Szerntem kicsit se hasonlít a Nokiára, már első ránézésre sem. ha pedig egy kicsit is egyezik a design másfelől nem koppintás szal... :U

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#9) VD válasza Rav3n02 (#6) üzenetére


VD
őstag

Izlések és pofonok. :P
szvsz a Nokia 6300 mai napig az egyik legszebb telefon. Ez a Samsung meg nagyon-nagyon hasonlít rá! :K
A nokia meg nem egy apple, hogy dizájn miatt pereljen.... ;]

(#10) Ace owner


Ace owner
addikt

Lol Samsung kezdhez félni. Még egy per.. :))

Galaxy Fold 4

(#11) bugizozi válasza VD (#5) üzenetére


bugizozi
őstag

"Akinek nem kell multimédia, net, alkalmazásbolt, csak fontos, hogy elérhető legyen egyszerre 2 számon is, annak ez a tökéletes készülék! "

akkor lehet hogy ez az a telo amire vártam.. :U Eddig a nokiákat nézegettem (C2 és társai) de ez valahogy jobban megfogott...

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#12) VD válasza bugizozi (#11) üzenetére


VD
őstag

Inkább ez mint a nokiák. :K
Talán az új kétkártyás touch&type-ok jók lesznek, de az eddigi 2 kártyás cuccaik messze elmaradnak ettől a samsungtól.

(#13) Rav3n02 válasza VD (#9) üzenetére


Rav3n02
senior tag

:DDD

A nokia 6300 tényleg szép ezt nem is lehetne elvitatni tőle..de a Samu...babásan kerekített, fehér gombokkal...ejj :N de ez persze szubjektív :P

(#14) Brown ügynök


Brown ügynök
senior tag

Nem a legszebb, ettől függetlenül 25 lepedőért bőven megéri.

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#15) Dottore


Dottore
addikt

Leírtam már párszor a véleményem a plagizálásról.
Semmiképpen nem tekinteném bűnnek, vagy üldözendő cselekedetnek de, hogy rohadt rossz fényt vet egy gyártóra, nagyon rossz az üzenete, az tuti.

Nem értem a Samsungot.
Valami ismeretlen okból nem akarnak kitörni abból a sztereotípiából amibe most már azt kell mondanom, tudatosan és megfontolt eltökéltséggel saját magukat döngölik bele.

[ Szerkesztve ]

(#16) Lacazr93


Lacazr93
senior tag

Na erre tényleg azt mondhatom hogy jó vétel :K :K

(#17) LA_COSTE válasza Dottore (#15) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Megtehetik?

(#18) Dottore válasza LA_COSTE (#17) üzenetére


Dottore
addikt

Meg. Ezért nem értem, ez volt a kérdés.

(#19) David75


David75
őstag

Remek telefon, rengeteg fog fogyni belőle ahhoz képest hogy nem okostelefon, de ez a samsung másolósdi már elég durva. Ne is sírjanak ha betiltják a termékeiket mert ez a szintű pofátlanság már sok egy kicsit.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#20) endruboy1


endruboy1
senior tag

Azt nem értem, hogy miért nem gyártanak mostanában ilyesmi kialakítású telefont (nem érintőset) 20-30k közötti áron ami a legfejlettebb adatkommunikációt is tudja? Csak mert sokan használják modemként laptophoz a telefonjukat és nem biztos hogy érintős, űber okos és bonyolult telefonra vágynak. Pl. faternak is egy használt K850-et kellett e célból beszereznem mivel semmi használhatót nem találtam emberi áron a T kínálatában. Igaz ő fényképezni is sűrűn szokott telefonnal ezért a kamera is szempont volt.

A másik meg hogy nem tudom mi történt a hagyományos kialakítású, de hosszú akku üzemidővel versenyző telefonokkal? Egy időben nyomták őket még az érintős-láz kezdetén ha jól emlékszem.

Egyébként félreértés ne essék, én érintős Android párti vagyok, de úgy látom a nem érintősöknek is meglenne a felvevő piaca.

(#21) JR.CSé válasza David75 (#19) üzenetére


JR.CSé
senior tag

+1 azért igencsak érdekes.Most már koreában is kifgyotak az ötletekből nem csak Kínában.Kíváncsi vagyok h a Nokia mikor indít pert:R

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#22) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Ha nem most vettem volna telefont tuti rohannék érte! :R

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#23) David75 válasza endruboy1 (#20) üzenetére


David75
őstag

Azért van az hogy innov8 tudásu telefont nem dobnak ki most ilyen max 40k-s árkategóriában mert akkor sokan nem vennének valami alsókategóriás android cuccost és meg is értem. De ezzel a cégek nem a saját malmuk felé hajtanák a birkacsordát...

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#24) #13260800


#13260800
törölt tag

"Nokiák sem rosszak, a Samsungot könnyebb kezelni. Nem kérdés, hogy milyen plecsni megy rá"

Ezt magyarázd a nagybátyámnak akinek mióta mobilja van csak Nokiája van - volt. Most komolyan ilyeneket minek írtok bele egy tesztbe? Maximum neked könnyebben kezelhető.

(#25) rep3at


rep3at
őstag

Korrekt kis készülék (főleg ezen az áron, csak így tovább Samsung!), én amúgy nem tartom olyan egetrengetőnek a hasonlóságot.

Forward thinking. كرر

(#26) xlife11


xlife11
senior tag

Ez egy az egyben a nokia 6300 dizájn.Ennyire kell a per a samu nyakába? ;]

(#27) foxymaci válasza xlife11 (#26) üzenetére


foxymaci
senior tag

ahogy most áll a samu megnyerheti a pert lehet így akarja bizonygatni milyen erős XD :D:D

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#28) SWiNEBoY

Remek készülék. Erre vártam. Megyek is megvásárolni. :P

(#29) M41 2152


M41 2152
csendes tag

tényleg jó kis telefon, csupán engem az érdeklene, hogy az ehhez hasonló Samsung C3752 es dupla sim -es mikor jön be a hazai piacra végre?

(#30) cefre00


cefre00
tag

25 ropiért eléggé best buy szaga van! :) Érdemes elmorfondírozni rajt...;)

Mindenhol jó, de legjobb 127.0.0.1-en! :)

(#31) LA_COSTE válasza Dottore (#18) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Nyilván egy ekkora cég tudja, hogy mit miért csinál. És igen, azért teszik meg, mert megtehetik: kalkulálnak a veszteségekkel, nyereséggel és nekik megér(het)i.

(#32) Isti2


Isti2
aktív tag

A zenelejátszóban van keresés funkció, meg shuffle?

(#33) JR.CSé válasza xlife11 (#26) üzenetére


JR.CSé
senior tag

Nem csak a design de még a funkcionaltiás is majdnem:RAmúgy gyanítom h számoltak ezzel a lehetőséggel.

[ Szerkesztve ]

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#34) Dottore válasza LA_COSTE (#31) üzenetére


Dottore
addikt

Persze elfogadom, de ahogy én gondolom, ez valahol a fogyasztók szegénységi bizonyítványa is.

(#35) ansell


ansell
tag

Már hónapokkal ezelött kinéztem magamnak ezt a telót. Váltja is nálam a céges 6300-át. És végre nem csak zug gsm-ekben kapható...
A teszt megerősített, hogy nem kell félnem az UI-tól sem, bár zárt csak telefonálásra való rendszerből a 6303/6700-ás Series40 az etalon nálam.

ITX konfig eladó!

(#36) sdd2


sdd2
veterán

A samsung érti a dolgát. :K

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#37) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Ez a menü kicsit gyerekes.
Most miben is jobb mint a 6300?

(#38) xlife11 válasza Fancy-boy (#37) üzenetére


xlife11
senior tag

Kétkártya

(#39) GALARDO


GALARDO
addikt

Tipikus Samsung, copy a javából. ;]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#40) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

- szinkronizáló softver mennyire használható? BT-n keresztül működik? gondolom a telefonkönyvet tudom szerkeszteni PC-n, majd áttölteni mobilra, nem?
- alapállapotban, a 4irányú gombban a középső gomb megnyomásával mi aktiválódik?
- memória kártya se járt hozzá?

(#41) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

gyorsboltban is 25K, de ott 2 év garit adnak rá.

(#42) gybazsi


gybazsi
senior tag

Végre egy telefon, ami úgy néz ki, mint egy telefon (mégha másolt dizájn is).

(#24) Dyra: Szerintem ez a mondat a kétkártyás módra vonatkozott, nem magára az egész rendszerre.

[ Szerkesztve ]

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#43) papsoka


papsoka
aktív tag

Egy hete van meg a telefon. Nekem magyar menűs van. N6300-ról váltottam. A 6300-s az én markomhoz kicsit kicsi volt és csúszós felülete miatt is volt gondom.
A Samunak fényévekkel kényelmesebb a billentyűzete és a fogása!
A menűje telefonáláshoz tökéletes!
A kijelzője tényleg jól látható napfényben is de nekem a világoskék színvilág nem igen jön be.
A 6300-s csengő és egyéb hangja jobban tetszik kicsit, viszont a 3322-s csengőhangereje bődületes a Nokiához képest. Zajos munkahelyemen is mindig meghallom!
Vásárlás után az első alkalommal 6 napot ment az aksi. A Nokiának ez volt az egyik gyenge pont (2-3 nap új korától!)!
Sajnos a 3322-s billentyűzet világítása nem lett tökéletes mert esti szürkületkor kb. fél-egy órán keresztül a fényviszonyok miatt összeolvad a szám a billentyű szinével! Egyébként megfelel. A Nokiának sem tetszett a billentyűzet világítása és betűtipúsa sem.

(#44) Sanyi.mTs válasza papsoka (#43) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

#40-es kérdéseimre esetleg tudnál válaszolni?

(#45) papsoka válasza Sanyi.mTs (#40) üzenetére


papsoka
aktív tag

Tegnap vettem egy adatkébelt hozzá és az este kisérletezgettem vele. A Samsung PC studió progi kell hozzá de még nem sikerült vele felismertetnem a készüléket. Háttértárként látja a memória kártyát és a telót is.
BT az autókihangósítóval müxik (Nokia).
A menű jelenik meg (végre kapcsoltak!).
Nincs a csomagba memkari.

(#46) JanFe


JanFe
aktív tag

Jol sikerult keszulek.

"There is nothing permanent except change"

(#47) mrhitoshi válasza amanoba (#2) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Most nem védeni akarom a Samut, de más cég meg más pofátlanságot enged meg magának, csak amit a Samu csinál az látványos is. :DD

Szerintem indulhat is a per. :C

PS4

(#48) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Most nem akarom ostorozni a Samut. Isten ments. De ez merész egy húzás. Mert ráadásul nem egy elhanyagolható Nokiáról van szó, hanem egy igen sikeres modellről van szó.

AZ a baj hogy per szagot érzek ;] :O

All→M8

(#49) mindthecrap


mindthecrap
aktív tag

nekem ez előbb beugrott mint a 6300... de mint ex 6300 tulaj is instant get ez a samu.

olyan cérna vagyok, akit anyám százszor tűvé tett

(#50) hemaka


hemaka
nagyúr

Szép másolat...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.