Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Karma


Karma
félisten

"A Bada OS sikere elemzők szerint borítékolható, hiszen a gyártó hatalmasa pénzt fordít a fejlesztők elcsábítására"

Példának okáért igazán publikussá tehetnék az SDK-t végre, már nagyon kíváncsi vagyok, de nem igazán akarok partnercéggé válni.

Más: A hasonló filozófia folytán az lenne a brutális, ha a végén hirtelen kiderülne, hogy a Samsung csak szivat minket, a Bada igazából a Symbian(kalap)3 ;)

“All nothings are not equal.”

(#2) PierNight


PierNight
aktív tag

elég tetszetős :) hát kíváncsi leszek a 2010-es év mobiljaira :)

(#3) Integra


Integra
titán

nekem ez egy kicsit káosz, össze-vissza, semmi stílus, csak beleömlesztve minden ami kell. távol van ez iphone vagy sense ui-tól nagyon.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4) AS


AS
félisten

Nekem nagyon tetszik :) Főleg ha olyan sok minden lesz rá amikor kijön. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#5) student


student
őstag

a képeket elnézve semmibe se jobb vagy szebb mint a jetem touchwize

(#6) kokyt


kokyt
senior tag

"észrevehetően a Symbian és Android megoldásokból merítette a legtöbb ötletet, de emellett a többi népszerű érintőkijelzős felület egy-egy motívuma is fellelhető benne"

Huhhh... per szagot érzek ;]

Szvsz ez az egész bada dolog csak a samsungnak jó, és nem a felhasználóknak. Ha semmi újat nem tud felmutatni, akkor mi értelme létrehozni még egy platformot és ezzel megosztani a fejlesztőket? Persze tudom: pénz :U

(#7) Quasi_modo válasza kokyt (#6) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Nekem spec tetszik.

valami

(#8) fairi


fairi
addikt

Mostani zárt touchwiz helyett ezt tenni alsó-középkategóriás telefonjaiban nem lesz semmi baj..
Okostelefon lesz minden érintős mobilja..:)
persze köztük lesz symbian^3,4,android 2.0,2.1...,és majd winmo7-es is...
Nokia is sok telójában symbiant tesz már,ezért lett ilyen elterjedt szimbi....

(#9) Ricardo


Ricardo
félisten

Ha jól használható lesz, és odafigyelnek a részletekre is, akkor a szokásos "Samsung henger" sikeressé teheti. ha elég sok készülékben lesz akkor elindulnak rá a fejlesztések is.

(#10) plus44


plus44
veterán

Nagyon bejövős a képek alapján. :K

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#11) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

a gyorsaságára eléggé kinváncsi vaok.

(#12) joey04


joey04
titán

olyan így a képek alapján, mint az omnia2: mindenhonnan loptak egy kicsit, csak rondán másoltak... eddig inkább a maemo a szimpatikusabb

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#13) AS


AS
félisten

Infok:

Hivatalosan is bemutatta okostelefonokhoz szánt új operációs rendszerét a Samsung. Az első ezt használó mobilok 2010 első felében lesznek kaphatóak.

A Bada premierjére Londonban került sor, az első kompatibilis mobil készülékeket pedig a barcelonai Mobil Világkongresszuson mutatják majd be. Az első Badát futtató okostelefonok várhatóan 2010 első felében érkeznek a boltok polcaira. A Samsung ezzel párhuzamosan igyekszik a programfejlesztők körében is népszerűsíteni a szoftvert, hogy minél több kiegészítő alkalmazás készülhessen el hozzá. A Samsung szerint az új platform ereje a minden területen megvalósítható szinkronizációban, a közösségi hálózatok támogatásában, a 3D-s játékokban és a multitouch funkciókban rejlik. Ehhez társul még a teljesen új kezelőfelület is.

Az új platformok megjelenése miatt a szoftverfejlesztők nem igazán boldogok, ugyanis folyamatosan nőnek a fejlesztési költségeik. A dél-koreai óriáscég ezt a problémát úgy próbálja meg orvosolni, hogy komoly pénzösszegeket ajánl fel. "Ennek ellenére a fejlesztőknek gazdasági és minőségbiztosítási okokból előbb vagy utóbb mégis csak dönteniük arról, hogy melyik platformra készítenek alkalmazásokat, melyiket részesítik előnyben. A Bada mindenesetre nagy esélyt jelent a fejlesztők számára, hiszen egyrészt a Samsung - 20 százalékos mobil piaci részesedésének köszönhetően - a Nokia mögött a második legnagyobb mobiltelefon-gyártó, másrészt a Bada lehetővé teszi a programozóknak, hogy ne csak az okos-, hanem a hagyományos mobiltelefonokhoz is készíthessenek kiegészítő szoftvereket" - közölte Jeronimo.
-
Magyarul, idővel nem lesz buta Samsung hanem, minden olcsó érintős készülék is okostelefon lesz egyben. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#14) AS


AS
félisten

2 kép:

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#15) Coyote2000


Coyote2000
őstag

Szegeny hugomnak vettunk egy Corbyt. Hat, ha ez a Corby egy pelda arra, amit a Samsung fel tud mutatni a touchscreen teren, akkor bizony van hova fejlodniuk. Totalis bukas (na jo az elso generacios LG Viewtynel jobb).
Marpedig a Corby menuje hasonlit a lenti elrendezesre.
Amugy ruhellem a widgeteket, a tulsagosan szabadon mozgathato ikonokat,es a tulzsufolt kepernyot - ezzel csak en vagyok igy? Jo lenne ha valami lathatatlan racsot tennenek a fokepernyore, amire railleszkednenek az ikonok, es nem csak ugy ossze-vissza egymast takarva ugy lennenek "odahanyva". Ahogy a Windowsban, ugy a telefonokon is gusztustalan, ha rendezetlen a kepernyo.

Egyelore nekem ezek a kepek nem tetszenek, tulzsufolt menunek tunik.

[ Szerkesztve ]

(#16) AS válasza Coyote2000 (#15) üzenetére


AS
félisten

Corbyhoz semmi köze a badanak.... :))

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#17) joey04 válasza AS (#14) üzenetére


joey04
titán

hát ez továbbra is ronda számomra

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#18) AS válasza joey04 (#17) üzenetére


AS
félisten

Am nem értem különben , mert ezek képek nem egyeznek az előző képek felső sávjával..
Lehet hogy még nincs is végleges külsö......
Ez csak majd első Bada készüléknél derül ki.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#19) Coyote2000 válasza AS (#16) üzenetére


Coyote2000
őstag

de a Samsunghoz van... foleg ha ugyanazok az emberek tervezik a Badat akik az eddigi tapifeluleteket...
Egyebkent, AS, a Corbyt mennyire ismered? A Corby topicban kerdeztem, ha tudsz esetleg valaszolni, legyszi tedd meg. Koszi!

[ Szerkesztve ]

(#20) >-48-< válasza AS (#14) üzenetére


>-48-<
aktív tag

Az ott jobb oldalon vajon Alicia Keys No One című nótája szeretne lenni a music folder-ben? :U

#!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.