Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hemaka


hemaka
nagyúr

Aranyos, de semmi több. :N

(#2) Magnum_


Magnum_
nagyúr

egyébként szép telefon, fiatalok kajálni fogják, ha rájönnek, mennyire jó dolog a qwerty

I humbly and respectfully decline™

(#3) atike


atike
nagyúr

Hát. Nem is tudom. A négyszögletű kijelző nekem nem jön be... A tudása is... Hát. Mondjuk ár/teljesítmény viszonylatban tényleg nem rossz. A fiataloknak tetszeni fog? Szerintem aki sms-ezik mint az őrült, az már a hagyományos gombokkal is fénysebességgel képes bepötyögni... :) Szóval csak azért nem fog váltani erre.... Viszont ha felkapják, és trendi lesz, akkor vinni fogják mint a cukrot... :)

(#4) kaller1


kaller1
veterán

40k-ért ez nagyon hurka. :)

.::> <::.

(#5) luw2win válasza Magnum_ (#2) üzenetére


luw2win
őstag

Igen ez a narancsságra szín fiatalos, de nekem ha qwerty akkor az csak BB lehet :K

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#6) littlelion21


littlelion21
addikt

Tudom hogy újdonság, kezdőár, stb de az mégis csak vicces hogy E63-at már 48k-ért kapunk. És a kék variánsa annak sem mondható túlzottan öregesnek.

(#7) bope87


bope87
aktív tag

Hát ez tényleg egy vicc :D Ennyiért kell a bánatnak, hiába jó az ötlet meg aranyos...

(#8) kételkedem válasza bope87 (#7) üzenetére


kételkedem
addikt

A teszt elolvasása után gondolom mindenki rájött, hogy nagyon nem voltam elégedett a billentyűzetes Corby-val. ezután a konklúzió után még az ára is magasra van pozicionálva :(

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#9) fateless


fateless
veterán

valóban drága a készülék, de ha azt nézzük, hogy tőlünk nyugatabbra ez a készülék ugyanúgy ingyen hazavihető lesz egy "gyerekcsomaggal", mint sok más telefon, akkor könnyen meglehet, hogy inkább ezt viszik el a gyereknek.
Persze szerény véleményem szerint 8-10 éves gyerek még ne rohangáljon telefonnal, de talán csak lemaradtam a világban.

atike: ha neked nem jön be a négyszögletű kijelző, akkor nagyon nehéz lehet telefont találni, de talán az Aura megfelel, más nincs nagyon :P

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#10) bope87 válasza fateless (#9) üzenetére


bope87
aktív tag

Hát igen, 0Ft-ért már több értelmét látnánk. De ezzel énis így vagyok, hogy 8-10 éves gyerek kezébe nem adnék még telefont. Lehet hogy a hiba bennünk van

[ Szerkesztve ]

(#11) daninet


daninet
veterán

jáááááj már megint ez a sárga hátlap :N

ez még mindig nem a Tattoo ;]

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#12) atike válasza daninet (#11) üzenetére


atike
nagyúr

Igen, Tattoo-teszt tényleg lehetne már... Vagyunk egy páran akik várjuk... :)

(#13) Norbi21 válasza kaller1 (#4) üzenetére


Norbi21
senior tag

:D. Tényleg kíváncsi leszek, hogy mennyit fog esni az ára, illetve szolgáltatói kínálatba bekerül-e itthon. De ennyiért ilyen telefont venni vétek szerintem :)

(#14) AS


AS
félisten

Uh ez nagyon nem kellene.... ha 20 lenne még ok.. majd kiderül.

A Tattot meg más oldalak lehúzták főleg a 2.8 collos qvga RS kijelző miatt ( ugye android alatt eddig csak CP is kijelző volt.)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#15) joey04 válasza atike (#12) üzenetére


joey04
titán

ez alapján a héten ne várd :D
aztán ki tudja...
---------

ez a samu valami borzalom. rossz ránézni, rettentő csúf :)

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#16) Bocha válasza daninet (#11) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

A Tattoo Bognál van, azért csúszik... mármint izé, nagyon alaposak vagyunk, ezért tart ennyi ideig.

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#17) Norbi21 válasza Bocha (#16) üzenetére


Norbi21
senior tag

Azt hittem először, hogy azért csúszik mert Bognál van :D

(#18) skylinelaca


skylinelaca
senior tag

ez nem semmi... mármint az ára... de nálunk nemtudom h a 8-10 éves gyerkőcök írkálnak-e annyi sms-t h érdemes legyen beruházni egy 40 ezres fapados qwerty tellára... de tökéletes célpont lenne a 8-10 éves gyerkőc az utcán, egy ilyennel a kezébe. ha már telefont teszünk a kezükbe sztem nekik még bőven elég lenne egy fapadosabb telefon, fapadosabb árral... aztán lehet h ez csak nekünk magyaroknak fura.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Laca

(#19) Daniel Alves


Daniel Alves
őstag

Ezek a színek! :DDD

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#20) David75


David75
őstag

Azt hittem a müanyag hátlapú iphone-oknál már semmise fog jobban hasonlítani egy szappantartóhoz hát tévedtem.Egy s40-el nagyon jó cucc lenne 40ért.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#21) David75 válasza Bocha (#16) üzenetére


David75
őstag

Nem igazán értem hogy a tatoo miért ilyen kiemelkedő telefon hogy ennyire részletesen kéne tesztelni.Persze android van rajta,de vannak és főleg lesznek sokkal jobb androidos telefonok is.Miért van így kiemelve a tattoo?

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#22) Móci


Móci
addikt

A túrót irkálnak a gyerekek annyi sms-t! Csörgetés, meg telefonálás megy...
Ennyiért ez a csoda meg vicc. De tényleg.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#23) atike válasza Bocha (#16) üzenetére


atike
nagyúr

Aham. Akkor várjuk kitartóan. :)

(#24) Metalfan


Metalfan
senior tag

2. oldalon a hátlapról és a billentyűzetről készült kép fel van cserélve, a billentyűzetes alatt van a hátlapról írt szöveg és fordítva ;)

(#26) amanoba


amanoba
őstag

hát az ár ehhez aszolgáltatáskínálathoz valami vicc...vmiért én a 20-25K-s sávba vártam, de nem tudom miért. :F

a 3,5 jack és a microUSB még ugy is dicséretes hogy nem kapunk semmit a telohoz.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#27) WD40


WD40
aktív tag

Fujjbazze de ocsmány. Simán büntetném, hogy 2009 végén még bele mernek tenni telefonba ilyen kisfelbontású kijelzőt.

Az analog világ utolsó (?) harcosa.

(#28) orbano válasza WD40 (#27) üzenetére


orbano
félisten

lehet büntetni: nem veszed meg. ha sokan így büntetik, legközelebb elgondolkodnak a dolgon.

A vér nem válik VAZZE!™

(#29) Napfénysüti válasza littlelion21 (#6) üzenetére

Ha valóban van E63 48k-ért és ez 40-be fog kerülni akkor itt nincs is miről beszélni. Ez egy durván túlárazott termék. Reálisan 20-25-nél többet nem ér.

Més que un club!

(#30) PH-User


PH-User
addikt

Gyönyörű... :U

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#31) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Hát ezen felsírtam: :DD fiatalos, mint Korda György csokornyakkendője

Egyébként ez a mobil valóban vicc kategória. :\

(#32) littlelion21 válasza Napfénysüti (#29) üzenetére


littlelion21
addikt

(#33) littlelion21 válasza Napfénysüti (#29) üzenetére


littlelion21
addikt

2x :U

[ Szerkesztve ]

(#34) Magnum_ válasza luw2win (#5) üzenetére


Magnum_
nagyúr

jó a monitorod?nálam citromsárga :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#35) plus44


plus44
veterán

Még csak nem is szép!

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#36) baliii


baliii
senior tag

Nem lenne rossz kb 20ezerért :)
Mikorra várható az alcatel qwery-bajnokról írás? :) még régen láttam hírben és tetszett külsőleg!

[ Szerkesztve ]

(#37) kbencee válasza Magnum_ (#34) üzenetére


kbencee
aktív tag

Saint: enyhén félrekalibrált lehet a monitor :DDD

Hogy ON is legyek: nem értem, hogy minek erőltetik ezt a vonalat. Persze muszáj az alacsonyabb árkategóriában is felmutatni valamit, de ez iszonyat gagyi hatású.
Az, hogy valaki az alsóbb árszegmensben gondolkodik, nem kifejezetten jelenti azt, hogy ő:
-a: tizenéves kis plázar***nc, aki a cuki telcsikre izgul be
-b: igénytelen
-c: szappannak/kínai telefonnak/játéktelefonnak kinéző valamivel
-d: az első 3 lehetőség tetszőleges ötvözésével
akar rohangálni

Nekem is kell egy új, OLCSÓ másodtelefon a I8000 mellé. Örülnék, ha qwerty-s lenne, de nincs az az isten, aki rámtukmálná ezt a színes borzalmat. Ez nem fiatalos telefonnak néz ki, hanem egy igénytelen sz@rnak :(((

[ Szerkesztve ]

(#38) Peterson_


Peterson_
addikt

Fhojj...simán nevezném a legrondább mobilok második fordulójára, ha lesz, a tesójával együtt.
Ronda, de legalább még rossz is :U

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#39) madarasz92


madarasz92
őstag

Szerintem nem ez kell a fiataloknak én legalább is nekem nem jőn be.. :)
Inkább valami walkman SE...

(#40) EczkE


EczkE
addikt

érdekes. főleg ennyiért. akkor már inkább egy LG GW300. abban jobb a kijelző is (QVGA)
és árban meg a korbitext alatt van
teszt nem lesz mostanában? :B

Asszem mindenféleképpen!

(#41) Zalaymate


Zalaymate
senior tag

Én a legnagyobb hiát abban látom, hogy ha ez ugye SMS-ekre kiéletett telefon fiataloknak, akkor miért csak 250 SMS fér el benne??? Nekem van vagy 400 másfél év alatt gyűlt össze és ritkán írok SMS-t. most aki napi szinten ír 20?.... :( :W

(= Zala =)

(#42) rep3at válasza Zalaymate (#41) üzenetére


rep3at
őstag

Ebben igazad van, bőven lehetett volna dinamikus is, csak ez Samsungéknél nem szokás sajnos.

A headset és adatkábel hiánya előtt értetlenül állok..

Forward thinking. كرر

(#43) VIBO


VIBO
őstag

annyira nem para a cucc

ahhoz képest nem csunya sztem :K

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#44) Austin F.


Austin F.
tag

Egy újabb bizonyíték amellett, hogy társadalmunkban a gyermekek mennyire kiszolgáltatottak. Akár még egy ilyen büntető telefont is képesek rájuk sózni a felnőttek!

~ ~ ~ Rólam: https://logout.hu/blog/austin_f/index.html ~ ~ ~

(#45) coyote55 válasza Austin F. (#44) üzenetére


coyote55
őstag

Ez a "büntető telefon" kategória egy új plecsnit érdemelne ;] ;)

Memento Mori!

(#46) formax válasza Magnum_ (#2) üzenetére


formax
tag

Nem, nem, a gyerekek nem ezt szeretik, hanem az érintőképernyőt. A lányomnak vettem egy Samsung S5230-at, nagyon örül neki, de a többi gyerek is állandóan kéregeti tőle.

formax

(#47) PH-User válasza formax (#46) üzenetére


PH-User
addikt

Igen, ez kb. így van. :U

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#48) AS válasza PH-User (#47) üzenetére


AS
félisten

Bizony bizony.
Mindegy mit tud és hogyan csak érintős legyen...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#49) FlashR


FlashR
tag

ez olyan mint egy tamagocsi,"kis aranyos sz*r," :D de egy bizonyos vásárlói réteg épp ezért fogja szeretni :)

300 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#50) jenyX


jenyX
csendes tag

akkor már inkább ez, mint a sima corby... nem szeretem az érintőképernyőt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.