Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Salamon01


Salamon01
újonc

Hajrá emberke, lehet írni.

(#2) sanyixXx


sanyixXx
senior tag

nem gyenge

a téma komolyságát mondjuk nem érezni az írás hangvételéből :)

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#3) Salamon01 válasza sanyixXx (#2) üzenetére


Salamon01
újonc

most hogy fogjam fel a műtét után? lehet hogy ha utána egy napal írom akkor komolyabb lenne, de már egy hét telt el.

[Szerkesztve]

(#4) Feedoo válasza Salamon01 (#1) üzenetére


Feedoo
csendes tag

Huhh nem lehetett jó dolog, tuti beldöglenék ha átkéne élnem.

(#5) Feedoo válasza sanyixXx (#2) üzenetére


Feedoo
csendes tag

Sztem próbáld ki és majd utána mond hogy komolytalan.

(#6) piqla


piqla
őstag

Ubazmeg, en gornyedtem ossze. Mar ott, hogy ketten kifeszitik. Pff.

Szereted az állatokat?

(#7) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Aki tudja hol tudok Brómot szerezni az szóljon.

Tényleg szégyellem magam de kitört belöllem így északa a hangos kacaj... sorry részvét de akkoris: rotfl :))

[Szerkesztve]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#8) I_Am válasza Salamon01 (#1) üzenetére


I_Am
veterán

És azért regisztráltál be ide, hogy ezt most leird, vagy azért regeltél új nevet, mert a másikkal nem akartad, merted leírni a dolgot?

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#9) jerry311


jerry311
nagyúr

A Bróm, mint olyan, mérgező. Szvsz kb sehol nem vehetsz, hacsak nincs meg a megfelelő szintű méregengedélyed vagy miafrász.
[link]

[Szerkesztve]

(#10) jerry311 válasza I_Am (#8) üzenetére


jerry311
nagyúr

Komolyan ennyire tellett moderátortól?

(#11) Salamon01 válasza I_Am (#8) üzenetére


Salamon01
újonc

régi motoros vagyok a ph-n. tessék. szerintem ezt akartad hallani. (lehetőleg ne bannolj, kössz. kicsit később....

mod:
#9: tudom, csak régen ezt adták a katonáknak hogy ne legyen olyan ''fickósak''.

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#12) N1


N1
tag

Sajnos sokaknak szüksége lenne erre, de minél több ilyen írás kéne, hogy legalább tisztában legyenek azzal, mi is ez..
Nagyon durva, de egy rosszul működő szerszám még rosszabb.

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#13) mazda626


mazda626
addikt

Nem lettem volna a helyedben. Szerencsére én megúsztam kiskoromban.

(#14) I_Am válasza jerry311 (#9) üzenetére


I_Am
veterán

Akkor a kopaszokat mérgezték évetizedeken keresztül a katonaságnál?

régi motoros, okés. Csak az írás hangvétele miatt kérdeztem, hogy komolykodsz-e vagy csak 0 napos reggel, idefirkantottál valami figyelemfelkeltőt.

jerry: igen most ennyire tellik, mert tudod előbb kérdezek, mint sem kutakodjak valaki után. jelen esetben látod célravezetőbb volt, mint sem a dinamikus ip-k után kutatni. :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#15) Feedoo válasza I_Am (#14) üzenetére


Feedoo
csendes tag

Ez mondjuk jogos volt mivel elég sok új tag csak poénból regel, de mint látjuk vannak kivételek. :R

(#16) Salamon01 válasza I_Am (#14) üzenetére


Salamon01
újonc

én mindenre gondoltam. a szomszéd nyitott wifijén vagyok ;]

(#17) Ramius válasza Salamon01 (#16) üzenetére


Ramius
őstag

holnap meg panaszkodik neked a szomszéd, hogy nemtud bejelentkezni mert banolták :DDD

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#18) jerry311 válasza I_Am (#14) üzenetére


jerry311
nagyúr

Well, a víz is méreg, csak eleget kell inni belőle.

(#19) jerry311 válasza Salamon01 (#16) üzenetére


jerry311
nagyúr

Akkor azért leszel bannolva, mert lopod a WiFi-t: [link] :DDD :DDD

[Szerkesztve]

(#20) Salamon01 válasza jerry311 (#19) üzenetére


Salamon01
újonc

olvastam... valahogy irreálisnaktűnik....

(#21) pityulee™ válasza Salamon01 (#1) üzenetére


pityulee™
tag

''olyanhoz tudnám hasonlítani mint amikor megcsípi egy darázs''

már darázscsípés is érte e fertályod??? hol gyakoroltál? :P :DDD
ha már ilyen ''edzett'' vagy, akkor ki fogod bírni, úgyhogy sztem az uccsó sort töröld inkább

amúgy mondanám, hogy részvétem, de inkább nem... nem lenne őszinte
a leírtak alapján nem szeretnék részt venni ilyesmiben

inkább gondolj arra h utána jobb lesz...
meg arra is h, feszes fecske alsókat kell majd beszerzned (kezd el kidobálni a boxer alsóidat már most), kivéve ha szeretsz merev taggal flangálni az utcán :))
ezt egy volt szobatársamtól tom akinek szintén metélt cerkája van. ő mondta h így sokkal érzékenyebb a műszer a környezetre... de ez lehet h egyedi dolog...

(#22) Salamon01 válasza pityulee™ (#21) üzenetére


Salamon01
újonc

ez igaz, már most érzem hatását....

(#23) Mr.Skynet válasza Salamon01 (#22) üzenetére


Mr.Skynet
senior tag

Brómot biosz-kémia egyéb hasonló szakon tanuló/dolgozó embertől simán szerezhetsz.
Nővérem is hozott sok dolgot az ELTE laborjából... pl nem kaptam metilalkoholt, dietilétert stb. Kissé piromániás vagyok/voltam, dietiléter nagyon dúrva majdenem kinyírtam magam :B


Ilyenkor amúgy a nők biztos örülnek, hogy nekik ilyen bajuk nem lehet...

(#24) Salamon01 válasza Mr.Skynet (#23) üzenetére


Salamon01
újonc

annak hogy fognak örülni ha újra bevetésképeslesz :DDD

(#25) Mr.Skynet válasza Salamon01 (#24) üzenetére


Mr.Skynet
senior tag

Télleg vazzeg ezt eddig, hogy a fenébe lehetett használni :F Már bocs a kérdésért, de nekem ez így kissé érthetetlen :(

Jah és egy dúrva dolog erre is volt vizit-étkezési és ágydíj is ??? :(((

[Szerkesztve]

(#26) Salamon01 válasza Mr.Skynet (#25) üzenetére


Salamon01
újonc

símán, csak nem sokat éreztél alatta. :)

mod: minden volt 600Ft-ot bevasaltak 2 napra, pedig csak egyet voltam bent.

[Szerkesztve]

mod: vagyis, csak kb 5 órát.

[Szerkesztve]

(#27) Mr.Skynet válasza Salamon01 (#26) üzenetére


Mr.Skynet
senior tag

2 nap biztos úgy számolták az 5 órát, hogy pl. 22:00-kor mentél be és éjjfél után mentél ki :))

Én szerintem eladtam volna a gépem meg amim van, vettem volna fel hitelt pár millát amit 10 év alatt visszafizetek ha lesz fizetésem, és plasztikai műtétre mentem volna, 2hetes altatást mellett, miközben a rántottát infúzión kértem volna...
Esetleg altatás nélkül óránként 1ml morfium is jó, fél nap után olyan lennék mint aki kemény drogos :DDD

(#28) Feedoo válasza Mr.Skynet (#27) üzenetére


Feedoo
csendes tag

De legalább nem érezne semmit az ember. Bár kétséges hogy meddig tart egy ilyesn operáció utáni fájdalom. Gondolom a sok merevedés miatt nem lehet egyszerű.

(#29) pityulee™ válasza Salamon01 (#11) üzenetére


pityulee™
tag

azt gondoltam azért írod h kell bróm mert annyira fáj
de ha ezért kell:
'' régen ezt adták a katonáknak hogy ne legyen olyan ''fickósak''.''
akkor még viccnek is rossz, még a végén maradandó lesz a hatása. döglött lompossal élni meg rosszabb mint a halál... :DDD

(#30) bandus


bandus
veterán

hali! hát ez hihetetlen lehet, el sem tudom képzelni :( az offtopicban láttam a cikked, feltettem ott egy pár kérdést, de ide irányítottak :) [link]
még anno bioszórán se nagyon értettem ennek a ''betegségnek'' a lényegét, szóval gondoltam megkérdezem :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#31) lesaux


lesaux
veterán

Hát ezt még olvasni is rossz volt. Jobbulást! :)

(#32) erdey_a válasza bandus (#30) üzenetére


erdey_a
őstag

Én kizártnak tartom, hogy szűkületes brét érdemben használni lehetne.
A lényege a cuccnak az, hogy a fityma nem elég rugalmas, vagy nem elég bő ahhoz, hogy a makk kiszélesedő részén átbukjon, vagy ha mégis sikerül hátrahúzni, akkor meg úgy megszorul, hogy vissza nem megy. Már csak a makk alakjából is következik ugye. Előröl áramvonalas, hátulról viszont akad :)

Vannak fokozatok. Van akinek csak merev állapotban gond, van akinek simán is, így már a tisztántartása is problémás.

Mint leírtam az offban, nekem is volt hasonló. Nekem hosszas jólét után alakult ki egy 10mm széles sáv körben a fitymámon, ami úgy döntöt, hogy nem akar rugalmas lenni. Tapintása is más volt, olyan öreges bőr volt. Ezt a sávot kivégták, tehát nem az egészet távolították el. De az élmények hasonlóak. Nekem csak merev állapotban okozott gondot.
De így nem is lehetett használni. Szóval kizárt dolog, hogy valaki fitymaszűkülettel közösüljön. Persze ha jól tűri a fájdalmat, akkor... (vagy ha csak harangozni jár valakibe)

[Szerkesztve]

Vérboci

(#33) erdey_a válasza lesaux (#31) üzenetére


erdey_a
őstag

Annyira nem kell ám ajnálkozni...
Csodálatos ajndék a csupasz makk. Bár az első 2-4 hónapban szinte mindig áll a dákó a közvetlen ingerek miatt, utána a makk bőre kicsit megvastagszik és érzéketlenebb lesz.
Na kérem így igazán sokáig lehet ám bírni.
Oké, a műtét egy tortúra felnőttkorban, az tény.

Ha lesz fiam, tuti megcsináltatom neki míg kicsi. Annyi macera le van tudva vele, hogy még.

Vérboci

(#34) kraftxld válasza erdey_a (#32) üzenetére


kraftxld
nagyúr

''egy 10cm széles sáv körben a fitymámon''

:DDD

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#35) erdey_a válasza kraftxld (#34) üzenetére


erdey_a
őstag

bázz, nem 10 centi, csak milliméter :DDD
módosítottam

[Szerkesztve]

Vérboci

(#36) Feedoo


Feedoo
csendes tag

:R

[Szerkesztve]

(#37) erdey_a válasza Feedoo (#36) üzenetére


erdey_a
őstag

már szerkesztetted

[Szerkesztve]

Vérboci

(#38) Feedoo válasza erdey_a (#37) üzenetére


Feedoo
csendes tag

igen, kicsit sok topic van nyitva :O

(#39) N1


N1
tag

Még mindig borzongató ezt olvasni..

[Szerkesztve]

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#40) NwD


NwD
újonc

Nekem is levágták az egészet és viszont nagy gáz is van emiatt... a makk az évek során kiszáradt, kérges tapintású, foltos. A bőrt összevissza van varrva, cikkcakkos. Még mindig vannak lyukak, amikből 20 év után esett ki varrat - ezeket a lyukakat, ha nem akarom, hogy fekete szmötyi összegyűljön bennük, rendszeresen kell tisztítanom.
A cikkcakkok rondák, de ami még rosszabb, az az, hogy a kis bőrdarabok föltapadtak a makkra és merev állapotban feszül, mintha a makkon egy kis pálcika lenne odaragasztva. Merev állapotban nem lehet így semmiféle minimális "húzogatást" se kifejteni anélkül, hogy ne fájna nagyon.
Ezért sokféle drogot használok ahhoz, hogy szexuális életem legyen, de az is elég gáz, ha van, mert azért utána fáj, bereped stb. ráadásul a makkon levő foltok miatt a nők 99%-a nemibetegnek néz :(

Annak idején a Heim Pál sebészfőorvosa végezte el ezt a barbárságot.
Sajnos még most is jellemző, hogy az orvosoknak legkényelmesebb - teljes - körülmetélést alkalmazzák és nem figyelmeztetik az embert, hogy van sokféle, civilizált megoldás is. Pl krémmel nyújtás, bemetszés, részleges metélés, plasztika.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.