Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) lsebestyen válasza Davidoff91 (#48) üzenetére


lsebestyen
addikt

köszönjük :U

(#52) dani993


dani993
senior tag

ugye tudjátok, hogy ez a kép FAKE?

(#53) Probber


Probber
őstag

Formaterv abszolúte az én ízlésem, igaz ez nekem már nagy lenne, bár az XT910 se kicsi... ...már csak arra lennék kíváncsi, hogy vajon lesz belőle MAXX verzió is? ;]

(#52) dani993
Tehát akkor ez nem az Odin, hanem a Sony Xperia FAKE? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#54) nuke7 válasza Cyberpunk (#44) üzenetére


nuke7
veterán

várj, várj.
a htc j-ben 2magos a proci... :F

https://youtube.com/user/nuke7

(#55) ramrit


ramrit
tag

Hihetetlenek ezek a méretek. Én 4"al a zsebben sem tudom a cipőmet bekötni :-) Pedig nem járok szűk cuccban. Pedig jó vas lenne ha kisebb lenne.

felecsd'el

(#56) nuke7


nuke7
veterán

egyébként a 35. Hsz-t senki nem látja..? :F

(#55) ramrit: +1 iphone 5 pont határeset még...

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#57) spawn21 válasza nuke7 (#56) üzenetére


spawn21
veterán

Azért beszélhetünk róla, ugye? :P

Rengeteg telefonról láttunk már faket, de mi van ha tényleg így fog kinézni? ;]

iPhone 13p

(#58) Cyberpunk válasza nuke7 (#56) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Én látom. De sokan nem olvasnak vissza.:D

ramrit: most ez a divat, ha tetszik, ha nem. Lehet petíciózni. Én is sokat sírtam régebben egy ekkora készülékért.:U

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#59) dani993


dani993
senior tag

(#60) nuke7 válasza spawn21 (#57) üzenetére


nuke7
veterán

nem igazán illik bele a mostani sony telefonok design irányába... :U

(#59) dani993: imádom, amikor valaki fittyet hányva a műszaki paraméterekre csinál egy látványtervet, amit több mint valószínű, hogy az adott paraméterekkel lehetetlen megcsinálni.........................

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#61) fffeco


fffeco
tag

Motorola X Nokia X Sony formaterv nem tetszik

(#62) raulicio válasza gzbotii (#26) üzenetére


raulicio
senior tag

Nekem az ég világon semmi bajom, ellentétben azokkal, akik szerint ez egyedi, köszönöm kérdésed. Amúgy szép is meg jó is ez nem kétséges, de basz*tt nagy és nem egyedi. Ennyike :)

(#63) johny dragon válasza nuke7 (#60) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Ráadásul magasról tesz a Sonyk dizájnára, ez tényleg csak egy dizájner agymenés+egy logó, csak ha leszedjük, nem tudod, melyik volt rajta.

Xperia mini pro 4.0.4

(#64) raulicio válasza papaty22 (#40) üzenetére


raulicio
senior tag

Haha! Remek magyarázat! Szóval azért kell 5' mert a pixelek nem férnek el kisebb helyen?? Mégis ki a francnak full hd felbontás, amikor csak a mikroszkóp alatt látszik a különbség? Ez is ugyan olyan E-pénisznagyobbító mint a parasztvakító 148mpx-es kamerák porszemnyi érzékelőkkel.

Ráadásul a probléma továbbra is az, hogy ha az ember fejlett HW-t akar, akkor kénytelen ilyen böszme nagy telefonokat venni, mert hiába van a sonynak kisebb méretű telója, azokba nyilván nem rak normális HW-t. Ez persze vastagon vonatkozik a többi gyártóra is, lásd Samsung és a GS3 mini...

(#65) Youri válasza dani993 (#52) üzenetére


Youri
veterán

Kár, pedig tetszene...

RTX ON

(#66) nuke7 válasza raulicio (#64) üzenetére


nuke7
veterán

Iphone 5..? :U ;]

https://youtube.com/user/nuke7

(#67) Cyberpunk válasza raulicio (#64) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Legalább ne butaságot írj [link] :U

Egyébként itt felmerül a kérdés, hogy minek a fejlett hardver egy egérmoziba? ;] Szerintem inkább az a parasztvakítás.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#68) Rozzo


Rozzo
tag

5 inch ? Kicsit túlzás..... Egyébként must have , de nekem még a 4.5 inch is nagy.

(#69) dani3l válasza compifan12 (#3) üzenetére


dani3l
őstag

Miböl gondolod, hogy a 128 giga hattertarnak akar csak egy csöppnyivel is több ertelme van, mint a fHD felbontasnak? :U

Egyebkent tetszetös, kar, hogy fake (bar remelem megsem az..). Ha ihy fog kinezni, meg jön a Butterfly is europaba, akkor komoly dillema lesz a döntes ugyerzem.. :B

#67 Cyberpunk: +1. Nem tudom, 3,5"-ra minek akar mindenki 4 magos S4-et 2 giga rammal meg adreno 320at.. Mit lehet azon csinalni, amihez olyan bika hw kell? :F

[ Szerkesztve ]

(#70) Márkosz


Márkosz
tag

Nekem a HTC jobban teccik! :D

Sony Ericsson w200i-> LG Optimus GT540-> HTC Sensation-> HTC One X-> HTC One M9-> HTC U11-> Samsung Galaxy S10+

(#71) Urna


Urna
tag

Hát remélem is hogy tényleg csak FAKE mert nekem is tetszik, csak hát valahol húzzunk meg egy határt a kijelzőméretben :(( ez nekem max 4.5" de az se a legjobb és ez, hát... nem is tepsi hanem egy nagyobb tepsi :)) nem, sajna ez nagy :N pedig de szeretem a Sony -kat :D

[ Szerkesztve ]

S10 + Galaxy Watch 3

(#72) bigmasterg


bigmasterg
addikt

Szép és most a hw is rendben van.
Csak kérdés, hogy mikor fog megjelenni.
Mostanában az volt a sony-kkal a bajom, hogy egy generációval le voltak maradva a többi gyártó csúcsmodelljétől.

(#73) a.sebi válasza raulicio (#23) üzenetére


a.sebi
őstag

Nem bűnös mar ezt a hisztit? Tabletnek pici telefonnak nagy dolgot? Mert en mar kegyetlenül vegyél iphont

(#74) Ihsahn válasza Cyberpunk (#67) üzenetére


Ihsahn
tag

Egérmozi? :) 4,3 inch már azért nem egérmozi szvsz, egy tv-hez képest meg az 5 inch is egérmozi...
Amúgy nekem pl az is fontos, hogy ne csak 2 kézzel tudjam kezelni a telefonom, és nekem sincs akkora kezem, mint pl LeBron Jamesnek. Legyen persze nagy tepsi is, mert van rá igény, de legyen már kisebb méretű felsőkategóriás HW-ű telefon is, mert arra is van ám igény.
Amúgy jónak tűnik ez a gép, kérdés, hogy valójában milyen lesz :U
Tényleg unalmasak a telónak nagy, tabletnek kicsi nyafogások, ne vedd meg. Mondjuk erre meg kár benyögni, hogy vegéyl ájfónt. Ha csak méretkülönbség lenne ehhez vagy a note-hoz képest még érthető lenne, de így hülyeség. Annyi pénzt sosem adnék telefonért, amennyibe most egy ájfón 5 kerül, nem is beszélve róla, hogy erősen készlethiányos... :(

[ Szerkesztve ]

"Ah, bollocks, there's no school like the old school and I'm the fuckin' headmaster" (BlackBerry Z10)

(#75) a.sebi válasza Ihsahn (#74) üzenetére


a.sebi
őstag

Apple iphone 5, 4,4s

(#76) nuke7 válasza Ihsahn (#74) üzenetére


nuke7
veterán

20 ezer forint volt a különbség az s3 és az iphone 5 között amikor legutobb néztem a t-nél :U
(issssszzzzzonyatossssssan drága OMG OMG
:))

https://youtube.com/user/nuke7

(#77) Cyberpunk válasza Ihsahn (#74) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Van olyan is Apple háza táján kell nézelődni, abszolút felső kategória. De mondjuk az említett 4,3"-ban is van Xperia S nagyon jó készülék, igaz csak 2 mag, de hát mire nem elég az? ;)

Én sem szeretem, hogy pang a kisebb méret, mert tudom sokaknak nem jön be az ilyen 5"-os tepsi méret, de ezért nem mi vagyunk a felelősek. A gyártók nyilván úgy látják, hogy most erre van igény. S igen van mert elég szépen veszik, Note-ból több mint 10 milliót adtak el, s Note 2-ből is már elérték a 3 milliót.
Én is szeretnék bizonyos dolgokat, mondjuk fizikai slide stílusú qwerty gombsort, de arra megint csak nincs igény a gyártók szerint. De mégsem sírom el magam minden hírnél, hogy miért nem.:)

Egyébként honnét gondolod, hogy a kisebb, ámbár csúcs hardverrel szerelt droidos mobilok nem követnék a jelenlegi trendet az árazásban? Ma már bőven 150k fölött nyit a csúcskategória. Ebben sajnos kezdik másolni az almát.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#78) dani3l válasza Cyberpunk (#77) üzenetére


dani3l
őstag

Söt, ugyanazzal a hardverrel egy kisebb telefon valoszinüleg megdragabb lenne, mivel meg kell oldalni, hogy beleferjen a hw a kisebb hazba, raadasul az "exkluziv" telefon lenne, akinek arra van igenye, majd perkal.. ;]

Egyebkent szerintem meg kellett volna allnia a maximalis nyitoaraknak valahol 140-150k környeken, az meg ugy ahogy emeszthetö, de ezek az arak mar nevetsegesek.. :U

[ Szerkesztve ]

(#79) Ihsahn válasza nuke7 (#76) üzenetére


Ihsahn
tag

Nekem az s3 is nagy... meg drága is kissé.
No és persze nem akarok 2 éva rabságot, a t-nél pláne nem.

"Ah, bollocks, there's no school like the old school and I'm the fuckin' headmaster" (BlackBerry Z10)

(#80) falijja


falijja
őstag

na ezt jobban el tudom képzelni a razr utódjának mint a razr hd-t.....csak a kijelző ne olyan legyen mint eddig...legyen ips vagy valami ne sima tft...

(#81) =Mentor= válasza nuke7 (#76) üzenetére


=Mentor=
őstag

Akkor nézd meg a független árát, képesek 250 ezer forintért adni, míg a konkurencia összes csúcsmodellje úgy 150 ezer környékén tanyázik. Ja és a fenti ár csak átlagár, mert a 64 gigás Iphone 5 egyesek helyeken nem kevesebb mint 370 ezer Ft :W :W

[ Szerkesztve ]

(#82) nuke7 válasza =Mentor= (#81) üzenetére


nuke7
veterán

nem értelek. 209.900 a független ára a legdrágább helyen - nálunk. de a szolgáltatásokat elnézve anniyra nincs túlárazva
szerk: majdnem lefelejtettem: :W :W

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#83) DemonDani válasza Davidoff91 (#48) üzenetére


DemonDani
addikt

A HD1 NTSC szabvány és 720 x 240-et takar. HD2 meg hát :U

na mind1 előbb nézz utána rendesen utána akarj kitűnni ;)
csak ezt az apróságot szerettem volna tisztázni mert elég nagy butaságot írtál.

Ezeket hivatalosan FHD, WUXGA vagy WXGA-ként különböztetik meg de te jó csavarosan butítod a népet :B

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#84) kovike


kovike
tag

Gyönyörű!! :B

Megdobhatnának egy ilyennel... :P

Végre elfoglalhatja a Sony a neki járó helyet az androidos telók között! :) Jó az irány így tovább! :)

[ Szerkesztve ]

Mert te aztán rohadtul értesz a telefonokhoz!

(#85) a.sebi


a.sebi
őstag

A Sony név nekem mindenben a márka....egy bajom van a Sony célokkal az az II valahogy nekem nem szimpi...
Mondom ezt a fantasztikus és csodálatos táccsvízes a galaxy noteval a kezemben :))

(#86) Cyberpunk válasza a.sebi (#85) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Egyéb launcher szerencsére a felhasználói felület változtatható Android esetében.:D Én is Apex-et használok, inkább a lag.;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#87) a.sebi válasza Cyberpunk (#86) üzenetére


a.sebi
őstag

Én most fel dobtam egy tiszta JB t es ez az igazi..nekem az Alex es a Nova is néha szét hullott

(#88) spawn21 válasza a.sebi (#87) üzenetére


spawn21
veterán

a nova nekem is szokott, de szeretem :)

Melyik launcher nem teszi amúgy? :U

iPhone 13p

(#89) raub


raub
tag

Az acél perem és a keskeny káva rendkívűl elegáns benyomást kelt!
Nagyon szép! :C

(#90) a.sebi válasza raub (#89) üzenetére


a.sebi
őstag

Egy álom világ: a készülékek tiszta módosítatlan an erői d rendszerrel érkeznek , majd a google központilag frissíti a készülékeket, és a gyártók saját mini bolti ikon keresztül teszik elérhetővé a lounchert a plusz szolgáltatásokat és egyéb dolgokat, melyek közül mi d öntjük el hogy melyiket te építjük...

(#91) Youri válasza a.sebi (#90) üzenetére


Youri
veterán

Ezt hívják úgy, hogy Nexus

RTX ON

(#92) Cyberpunk válasza a.sebi (#90) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát ez az is marad szerintem, de mondjuk a saját Nexus model nem hülye ötlet. S persze a gyártó tud tenni róla ha akar, hogy a saját készüléke felé terelje a nagyérdeműt. Szóval így a frissítésért sirok is ki lehetnének békülve.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#93) V.T.CS.


V.T.CS.
senior tag

jól néz ki.
aksi van-e benne?

(#94) wozzy


wozzy
tag

Brutal gep, fika supporttal ...

(#95) HuMarc


HuMarc
addikt

Nekem ERRE hajaz... Szerintem nem véletlenül védette le a formatervet a Nokia pár nappal azután, hogy EZ a kémfotó kiszivárgott, hiszen először a Nokia-nál volt ilyen forma, méghozzá a Nokia X8 személyében..

Egyébként ezzel az a baj, hogy akinek nem KELL az 5", vagy nem olyan nagy fotósok, azoknak ott az LG Nexus 4, ehhez képest valószínűleg fillérekért....

(#96) Youri válasza HuMarc (#95) üzenetére


Youri
veterán

Ez a fotó kamu, másrészt meg: [link]

RTX ON

(#97) HuMarc válasza Youri (#96) üzenetére


HuMarc
addikt

Igen, azt tudom, hogy az Xperia X2 is így néz ki. De miért lenne kamu a kép?

(#98) Youri válasza HuMarc (#97) üzenetére


Youri
veterán

Az X2 régebbi, mint az N8...
[link]

RTX ON

(#99) HuMarc válasza Youri (#98) üzenetére


HuMarc
addikt

Köszi a linket! :R

(#100) Peterson_


Peterson_
addikt

Gyönyörű.
Játékvezérlőt alá, és eladom az asszonyt:DDD

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.