Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Beri78


Beri78
őstag

szerintem fiatalos színek... :K

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#52) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Túl fiatalosak...

valami

(#53) leslie_smith


leslie_smith
aktív tag

Ez komoly hír.Még jó,hogy hamisak a fotók.Legalább is eddig annak tűnik.

A mobilarena nem kötelező,de "ajánlott". | Xiaomi Redmi 4X

(#54) BobTail


BobTail
őstag

(#55) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

facetoface érdekelne.. Bobtail képe sem az igazi.. :(

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#56) BobTail


BobTail
őstag

4.5-inch Nokia Lumia 920 with PureView

(#57) catroot válasza BobTail (#56) üzenetére


catroot
veterán

Érdekes, ha ebben van PV, hogy oldották meg, hogy ne legyen bumszli a telefon.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#58) Misály válasza catroot (#57) üzenetére


Misály
addikt

Ivelt hatlap, kisebb szenzor.

(#59) BobTail válasza catroot (#57) üzenetére


BobTail
őstag

Gondolom ebben van a 21 megapixeles változat... de majd úgyis csak akkor lehetünk biztosak mindenben, ha már hivatalosan is bejelentették őket :)

(#60) tailor válasza BobTail (#56) üzenetére


tailor
őstag

Istenem, mekkora tepsi lesz ez már, ha 4,5", és az alsó gombok alatt van még egy táncteremnyi hely :Y

(#61) catroot válasza Misály (#58) üzenetére


catroot
veterán

Akkor is, ahogy nézem a képet (legalábbis, ami látszik a telefonból), faszán megoldották. Azt hittem azért jobban látszani fog.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#62) jacis


jacis
nagyúr

Ezért az Apple perelni fog...téglalap lekerekített sarkokkal ;]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#63) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Ha jól értem ez egy olcsó Nokia lesz, a Lumia 610/710 se a szépségéről volt híres, a színek mindenesetre tetszenek.

(#64) Ricardo válasza Quasi_modo (#52) üzenetére


Ricardo
félisten

Mélybordóban megnézném.

(#65) Misály válasza catroot (#61) üzenetére


Misály
addikt

Csak egy N8 szintet hozzon a kamera, es mar magyarazkodhatok is otthon, hogy miert kellett vennem uj telefont:D

(#66) #13260800


#13260800
törölt tag

Kár, hogy az operációs rendszer felhasználói felülete a Metro vagy mi úgy rossz ahogy van. Nagyjából mind1 is, hogy néz ki a telefon. A kutya sem fogja venni.

(#67) Tigerclaw válasza =Mentor= (#63) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Azért ezek rondábbak, mint a 610-710, szóval bízzunk benne hogy ez csak fake és a valódi színek sem ezek lesznek.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#68) Tigerclaw válasza #13260800 (#66) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

A WP8-ban már kicsit szolídabbá tehető a metro UI is, de igazad van, sokakat elrettent és meg se nézik közelebbről.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#69) Misály válasza Tigerclaw (#68) üzenetére


Misály
addikt

Az a baj hogy egy ilyen fikazo leallna hasznalni fel orara egy Metro-t kifordulna onmagabol, hogy mennyivel kenyelmesebb az ikonmatrixnal.

(#70) #13260800 válasza Tigerclaw (#68) üzenetére


#13260800
törölt tag

Ááá inkább nem is nézem tovább. Nokia telefonjaim vannak most többnyire de olyat nem akarok venni amin ez a Metro vagy mi van. Érthetetlen miért ilyen rugalmatlanok ebben a kérdésben. Buknak is egy csomó vásárlót. Köztük törzsvásárlókat mint szerény személyem. Bár kétlem, hogy ez megrázná a céget vagy bárkit is.

Misály:
Nem fikázás. Ahol lehet hangot adok a véleményemnek. Abban bízva hátha a sok elégedetlenkedő hangja egyszer eljut a fejeshez akik a döntéseket hozzák. És valami vezető végre engedi, hogy a csempeféle idiótaság lecserélhető legyen. Te használjad nyugodtan, bánom is én. De nekem miért kell? (ennyi az összes bajom az OS-el)

[ Szerkesztve ]

(#71) margithid


margithid
veterán

Én azt hiszem az ár lesz az elsődleges szempont az olcsó wp8-nál, ha kellően alacsony lesz, akkor emgbocsájtja a vevő az esetleges bumfordibb formát is.
Szerintem amúgy teljesen válalható a 610/710 formája is.
Nagyon várom, hogy jővő héten bejelentse nokia az új telefonjait, mennyi is lesz 4 wp8 és 2-3 S40?

(#72) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

2-3 wp8-as modelről volt szó a korábbi pletykákban. Prémium modellre nagyobb esély van, mint belépőszintűre, hiszen az új iPhone és az ellen kell valamit kihozni. Remélem, hogy lesz rendes 41MP-es VP telefonjuk is még akkor is ha cserébe vastag is lesz. Enélkül szinte semmi esélye sincs, hogy a WP7 eredményein továbblépjen.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#73) =Mentor= válasza Quasi_modo (#52) üzenetére


=Mentor=
őstag

Legyenek is azok, nem vagyok öreg trotty :DD

(#72) Tigerclaw: A WP8 állítólag csak huszonakárhány megapixelt tud kezelni, tehát 41 megapixeles Nokia csak WP9-es lehet, vagy valami szoftverfrissítés után.

[ Szerkesztve ]

(#74) Воланд válasza =Mentor= (#73) üzenetére


Воланд
titán

irtam mar, hogy nem szoftveres, hanem hardveres korlat.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#75) Misály válasza #13260800 (#70) üzenetére


Misály
addikt

Nem ismered, fikazod. Nincs ezzel semmi baj, csak az hogy addig alaptalan amig nincs tapasztalatod.

(#76) tailor válasza #13260800 (#70) üzenetére


tailor
őstag

"De nekem miért kell?" Kell? Valaki a fejedhez szorított egy pisztolyt, hogy "márpedig mostantól Windows Phone-t használsz"? :U Vár titeket a robot!

(#77) Misály válasza Воланд (#74) üzenetére


Misály
addikt

Nem fogja megerteni...

(#78) Tigerclaw válasza Misály (#75) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Itt nem csak az a kérdés, hogy ismeri-e, hanem az hogy első látásra mit gondol arról. Ez az amit sokan nem értenek. Egyszerűen nem vonzó a WP7-es metro UI. Sokan ki sem próbálják, mert nem tetszik nekik. Ez olyan mint a divat. Az eddigi felületek, mint az iOS, az androidos UI-k, vagy a korábbiak olyanok mint egy régi farmer. Kicsit unalmas talán, de mégis ahhoz nyúl naponta elsőként az ember. A metro UI meg olyan, mintha egy designer ruha lenne, tele fodorral, vad színekkel...amire kevesen mondanak igent első blikkre. A WP8-ban kicsit szolidabb lesz az egész, vagy legalábbis testreszabhatóbb, szerethetőbb. (az mondjuk biztos nem fog segíteni, ha tűrkízkék, meg citromsárga telefonokon mutatkozik be)

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#79) Misály válasza Tigerclaw (#78) üzenetére


Misály
addikt

A szurke es a fekete mellett felolem olyan szinben pompazhat amilyenben akar. Hasznalhatosag szempontjabol meg a metro km-eket ver mindenre...

catroot: A lilara gondolsz?;]

[ Szerkesztve ]

(#80) catroot válasza Tigerclaw (#78) üzenetére


catroot
veterán

"nem fog segíteni, ha tűrkízkék, meg citromsárga telefonokon mutatkozik be"

lesz azért ott még visszafogottabb külső is.

Persze most, hogy jelent meg egy kép az állítólagos wp8-as HTC-ről... :DDD

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#81) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Ráadásul úgy néz ki ez az Arrow kódnevű teló egyenesen a Lumia 820, a felső szegmensben kicsit ormótlannak érzem ezt a dizájnt. Ami még furcsább, hogy vastagabbnak tűnik, mint a félpureview 920. :F

Egyszerűen nem értem, hogy a Nokia miért nem képes merész dizájnú telefonokat alkotni, amitől leesik az ember álla, annyi koncepció készül egyik szebb mint a másik. A 920 nagyon királyul néz ki, de ez is csak egy minimális változás a Lumia 800 vonalhoz képest :(

[ Szerkesztve ]

(#82) Tigerclaw válasza =Mentor= (#81) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Várjuk meg azért a valódi hivatalos képeket...ráérünk majd akkor szidni, ha azt érdemli.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#83) Peterson_ válasza BobTail (#54) üzenetére


Peterson_
addikt

Szemből azért már pofásabb, de az is fix, hogy nem igazi fotók, ahogy feljebb is írták a kolegák.
Azért város minden új Nokia.
Szorítok, hogy kikerüljenek a gödörből, de csak rossz pletykát lehet manapság hallani(a Hazánkra nézve is)

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#84) tailor válasza Tigerclaw (#82) üzenetére


tailor
őstag

[Valós fotók!]

[ Szerkesztve ]

(#85) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Hát ez se hivatalos fotó, de annyi látszik rajta, hogy teljesen más mint a másik állítólagos Arrow. Pár nap múlva kiderül.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#86) tailor válasza Tigerclaw (#85) üzenetére


tailor
őstag

A lényeg a valóson van, az eddigi képek rendereltek voltak. De tényleg már csak pár nap.

(#87) hdtomi


hdtomi
senior tag

Kíváncsi vagyok már nagyon a hivatalos képekre és adatokra.

Nagyon szeretem a Nokiát és maradok is a márkánál, de például a Samu WP8-as modellje szerintem rohadt jól sikerült: Itt van róla pár élő kép

Láttam táblázatot is, kb. 30 grammal könnyebb mint a Lumia 900. kb. 3mm-rel keskenyebb és az akkuja kb. 500 mAh-al nagyobb és 4,8as képernyő...

Most ezeket a képeket találtam az új WP8-as Nokiákról: élő képeken jónak tűnik a telefon

Úgyhogy, biztos jók lesznek a Nokiák és jól is néznek ki,de azért vigyázzon a a konkurenciára, mert a többiek is belehúztak...

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#88) =Mentor= válasza hdtomi (#87) üzenetére


=Mentor=
őstag

Mocskosul rühellem ezeket a kiszivárgó fotókat, megy a kavarás össze vissza, az Apple miért tud mindent titokban tartani az utolsó pillanatig? :W

(#84) tailor: 800x480-as felbontás 4,3 colra, ez remélem csak valami vicc, a konkurencia ilyen képernyőméretnél már kivétel nélkül HD kijelzőt használ....

[ Szerkesztve ]

(#89) margithid válasza =Mentor= (#88) üzenetére


margithid
veterán

Én is azt mondom, hogy várjuk ki a végét!
Amúgy azért iphone megjelenése előtt is vannak merész fotók, hogy milyen lesz.
Én nagy durranást várok nokiától, volt idejük kifejleszteni, lumia 900 külseje szvsz továbbra is tökéletes lenne, de a csúcsmodelt még felturbózhatják valamivel.
Az, hogy 2 vagy 4 magos processzor kerül-e a csúcsmodelbe csak azoknak fontos akik a számokra gerjednek, viszont az 1 GB Ramot nagyon remélem beleteszik!
Remélem rögtön 4 készülékkel kijönnek, aztán jővőre még 2-3 jöhet melléjük!
Az olcsó telefonjukra is kiváncsi leszek, remélem lesz 1 magosban is wp8.
Ja és azt is remélem, hogy hasonló marketinget fognak tolni wp8 alá is mint wp7 esetében.

(#90) tybsen válasza Tigerclaw (#78) üzenetére


tybsen
addikt

"A metro UI meg olyan, mintha egy designer ruha lenne, tele fodorral, vad színekkel.."

Huhh, ne haragudj, az alapgondolatoddal egyetertek, amit mondani akarsz, de azert ez eleg meresz kijelentes, hogy tele lenne fodorral meg vad szinekkel a metro UI. A design legfeljebb is csak minimalista, de a fodor meg vad szinek... szimpla negyzet mind egytol egyig..

Ettol fuggetlenul nekem tetszik a wp, bar androidot hasznalok, mert hiaba tetszett a lumia 800, ha olyan kicsi a kijelzo meg olyan kicsik a betuk, hogy megszokhatatlan, atallithatatlan. Mondjuk amikor neztem, galaxy note-om volt ;] de akkor is extrem. Viszont az egesz UI csodalatos, ahogy az egesz egybe van gyurva, gondolom ez wp8-cal meginkabb igy lesz, en nagyon varom.

(#91) tybsen válasza Misály (#79) üzenetére


tybsen
addikt

Hm, jo lenne megtapasztalni, hogy milyen a hetkoznapokban. Sajnos az androidos wp launcherek a nyomaba sem ernek a metro UI-nek, launcher7 egy vacak. Volt egy idoszak amikor eleg sokat nezegettem a kis lumiakat, iszonyat jol meg van csinalva, nagyon egyben van az egesz rendszer, ez tenyleg klassz.

Mindentol fuggetlenul azt azert ki lehet probalni az androidos launcher7-ben is, hogy milyen az, ha kizarolag negyzetek vannak, amiket lefele lehet görgetni. Furcsa modon szamomra megszokhatatlan volt minden esetben es kb fel ora utan le is toroltem mert csak idegesitett. Hianyoztak olyan dolgok, pontosabban widgetek, mint fenyero-allitas, wifi/bluetooth/szinkronizalas, havi nezetu naptar widget, mappak, hogy csak nehany dolgot emlitsek. De hangsulyozom, hogy ez nyilvan csak egy launcher, megis vannak dolgok, amik androidon szamomra praktikusabban vannak megoldva, vagy csak nem latom az elegge a rendszert. A wp-s gyermekbetegsegekre ki sem terek inkabb mert iszonyat bosszantoak, de abbol indulok ki, hogy orvosoljak oket.

(#92) tailor válasza =Mentor= (#88) üzenetére


tailor
őstag

Ez a középkategóriás Nokia - szerintem itt még más gyártónál sem dívik a HD kijelző :U (bár tény, hogy baromi jó lenne...)

(#93) Tigerclaw válasza tailor (#92) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Nem a felbontás kicsi. A kijelző nagy hozzá (ha tényleg ilyen lesz). A 808-as PV telefon-ba is 4 inches kijelzőt raktak 360x640-es felbontással. Nem tudom melyik idióta gondolja náluk, hogy ez bejön ez embereknek. Ha nem akarnak belerakni 720p-s kijelzőt, akkor legyen csak 3,5 inches.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#94) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Újabb talány, vajon mi látható az alábbi képen, mintha metrosítva lenne a Symbian :Y

(#95) Ricardo válasza =Mentor= (#94) üzenetére


Ricardo
félisten

Érdekes lenne :U

(#96) jacis válasza =Mentor= (#94) üzenetére


jacis
nagyúr

Na ez volna még egy nagy csavar :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#97) Ricardo válasza jacis (#96) üzenetére


Ricardo
félisten

Akkor miért is használna a jóember symbiant, ha tök ugyanolyan mint a WP?
Mondjuk logika van benne, mert így a Symbian felhasználókat terelnék a WP felé.
Sokakat viszont elvesztenének, de őket hosszabb távon így is úgy is bukják, ahogy lassan elkopik az S60, és mivel nekik nem jön be az új vonal, másra fognak váltani.

(#98) Depression válasza =Mentor= (#94) üzenetére


Depression
veterán

színes metro. De jól néz ki!

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#99) margithid válasza Ricardo (#97) üzenetére


margithid
veterán

Szerintem S40 a későbbiekben is megmardhat, esetleg más néven.
Szerintem mondjuk jobban tenné nokia ha az olcsóbb kategóriából kivonulna, de a feltörekvő piacok miatt megmaradhat ez a rész is.

(#100) Misály válasza tybsen (#91) üzenetére


Misály
addikt

A wp launcher egy vicc, pont a lényege veszik el a metronak....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.