Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hunter84


hunter84
aktív tag

Szerintem nem jók a képek. Az utolsó véletlenül egy szappant ábrázol!

(#2) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

Csúnyák... :S

(#3) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

A fehér és a fekete kivételével olyan játéktelefon kinézetük van.

valami

(#4) XP NINJA


XP NINJA
őstag

Mi a sz@r ez??? műanyag??

(#5) dlaj


dlaj
őstag

A két kép nem is egy típust ábrázol. A homályos képen függőleges a kamera-led elrendezése, a sajtófotón pedig már vízszintes!

(#6) Jadro


Jadro
veterán

Ez olyan, mintha Ebay-es egy dolláros szilikon bugyi lenne rajta. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#7) oszi666


oszi666
őstag

Nekem tetszenek, olyan fiatalosak. bar a felso kep valahogy nem stimmel... Nem tul nyujtottak?

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#8) stbtamas


stbtamas
aktív tag

Csunyak, de legalabb mar sincs olyan csunanyan elhelyezve a kamera.

ZTE F101, Samsung Galaxy Mini S5570 GT -> Motorola Atrix -> Lenovo P780 -> Meizu MX4 > Oneplus 3 > iPhone 6/6s/7Plus/X > Blackberry KeyOne Black > Nokia 7.1 > Oneplus 6T > Pixel 4 XL 128GB Just Black > Samsung Galaxy S21 > Motorola Edge 20 Pro > Pixel 6 Pro > Nokia X30 5G > Samsung Galaxy S23 Ultra

(#9) elpatkorado válasza Jadro (#6) üzenetére


elpatkorado
aktív tag

+1, pont ez ugrott be! :DD

(#10) catroot


catroot
veterán

Hát ez így nem túl bíztató :(

persze tudom, hogy ez a modell nem a zászlóshajó, de akkor is.

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#11) Воланд válasza dlaj (#5) üzenetére


Воланд
titán

a nokianak volt olyan wp-s sajtofotoja, amin a keszulekkel egyutt a people hubot is elforgattak 90 fokkal, holott eloben az a menupont nem fordul el. szoval ez mar semmiseg. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#12) hemaka


hemaka
nagyúr

lol, de gagyi kinézete van. :D

(#13) Sofian


Sofian
őstag

Ajjajjjajj.. a szép lumiák után ezt miért kell? Remélem ez tényleg csak valami csajos fiatalos verzió..

[ Szerkesztve ]

(#14) Lacces


Lacces
őstag

hát ez ronda, szerintem nem ilyen lesz... kétes fotók ezek nagyon. És remélem nem tévedek :D

(#15) dali.78 válasza dlaj (#5) üzenetére


dali.78
tag

a készülék elforgatásával elfordul a hátlapi kamera is. :))

(#16) nonoka74 válasza dlaj (#5) üzenetére


nonoka74
tag

Tényleg nekem ez fel sem tűnt! :DDD

(#17) haxiboy


haxiboy
veterán

Majd az apple őt is jól bepereli mert lekerekitett téglalap :)
Egyébként jól néz ki!

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#18) H-ger


H-ger
tag

ez tényleg két más készülék. és nem csak el van forgatva

hger-xperiablog.blogspot.hu - Minden ami Xperia!

(#19) Möhe


Möhe
addikt

nesze semmi,fogd meg jól... :U

(#20) rankesz


rankesz
veterán

Azt nem tudom hogy a nokia miért nem tud színes telefon kategóriában valami normális színt is kiadni, ehyelyett nyomja az ilyen rikító sz@rokat... :( Ebben nyugodtan példát vehetnének a Samsungról, lásd S3 különféle színvariánsai...

De létezik még más árnyalatokban is

(#21) johny dragon válasza XP NINJA (#4) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Hasonlóan az összes többi WP-s Nokiához, igen, fém csak Symbianos telefonon van a finneknél. Egyébként meg ha Lumia 610-utódnak szánják, nem is kell bele fém.
Fehérben és feketében jól néz ki, többi dzínbe se rossz, egyébként a két kép nem ugyanazt a telót ábrázolja.

[ Szerkesztve ]

Xperia mini pro 4.0.4

(#22) Dante32 válasza Sofian (#13) üzenetére


Dante32
tag

+1
Ez tényleg vissza lépés lenne.

(#23) saiyajin válasza rankesz (#20) üzenetére


saiyajin
senior tag

Egyetértek! Az S3 szinvariánsai közül szinte bármelyiket elviselném, de a nokiásokat sose. Bár tudom, ízlések és pofonok...

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#24) NGA válasza rankesz (#20) üzenetére


NGA
addikt

Ezek pont olyan unalmas szinek, mint a kocsik egyenszinei. Fáradt, bágyadt, sötét szinek. Ezeket nézve elmegy az életkedvem. Nekem bejön a cián szin rendesen!

(#25) HuMarc


HuMarc
addikt

Nekem még a Nokia-kék is tetszik a fehér és a fekete mellett. De a felső képeken annyira látszik, hogy animációk...

(#26) #71321344


#71321344
törölt tag

Szerintem a gagyi "megvilágítás" miatt néz ki ilyen hülyén, ha olyan textúrájú anyagból lesz, mint a Lumia 800, akkor jó lesz ez!
Ha középkategóriában időtálló hardvert kap és egy normális árat én örülnék neki.

(#20) rankesz: szerintem meg nagyon helyes, hogy ha rikító színű telefont akar valaki venni, akkor arra is megvan a lehetősége, nem mindenki a kályhaezüst-zongoralakk-metálbordó tengelyen akar mozogni:D
Bár ízlésen fölösleges vitatkozni, de szerintem jobban is néznek ki a Nokia matt színei, mint a Samsung csillogósai.

(#27) bagkri01


bagkri01
őstag

Hát ezek elég bazárinak néznek ki, többet várnék a nokiától. Ne legye unibody ház, mert az a világ legnagyobb hülyesége, de valami minőségi anyagot használjanak, mondjuk az ativ s anyaghasználatával mindenki kegyezne, szerintem.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#28) bagkri01 válasza rankesz (#20) üzenetére


bagkri01
őstag

A szürke az baromi jól néz ki. Nekem a telefonjaim közül a SE w910i színe tetszett a legjobban.

Emlékeztek még?A régi szép idők.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#29) elpatkorado válasza haxiboy (#17) üzenetére


elpatkorado
aktív tag

Hagyjuk már az apple-ös vicceket. :F Kettőt pislantunk és minden topikban háború van.

Ja, és nem vagyok iFan. :U

(#30) Hans5341


Hans5341
csendes tag

Ez nem komoly fotó. Ez még morzsának is kevés. Majd mikor igazi képek lesznek! Lehet semmivel sem lesz rosszabb, mint az N9/L800/L900 kialakítása, csak itt a szélek le vannak kerekítve. Ha polikarbonát lesz a ház, én ellenkezni nem fogok, inkább az, mint a Samu kotyogós, csillogós, könnyen sérülős (Gio-m) burkolata...

Soha többet Android. Végre megszabadulva mindkét droidos Samsung-tól. Végre. Éljen a WP, egy nyugodt, lefagyás, újraindulás, akadozás mentes, jobb világ!

(#31) butyek


butyek
senior tag

Ezzel a gyerekeket célozzák meg, mint célközönséget?

&ρID with 10^100. Honor 6 H60-L04

(#32) pszili8


pszili8
aktív tag

Remélem ez a 610 utódja lesz,egyébként a homályos fotón lévő teló úgy néz ki mint Alcatel ot808 nokias szilikon tokban.

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#33) rankesz válasza NGA (#24) üzenetére


rankesz
veterán

és pekfiu : A hozzászólásom végén írtam egy ilyet :De létezik még más árnyalatokban is
Vannak élénk színei is az S3-nak

(#34) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Már megint ezek a vállalhatatlan színek. Mintha óvodás gyerekeknek szánnák. (remélhetőleg élőben nem ilyen...bár a formája is mintha visszalépés lenne)

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#35) raulicio


raulicio
senior tag

Úgy látszik a Nokia marad a játéktelefonok gyártásánál... Nem tudom ki erőlteti náluk ezt a vonalat, de nem kéne!

(#36) Youri


Youri
veterán

Remek gesztus, hogy egyből jár hozzá szilikon tok is :D

RTX ON

(#37) gerilee


gerilee
aktív tag

Én már csak azt nem értem, hogy ha ez egy középkategóriába szánt telefon, akkor azt itt kommentelők miért várnak egy prémium desingt és anyaghasználatot... :U

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#38) HuMarc


HuMarc
addikt

Olvasta valaki a cikket? "A finn gyártó piaci stratégiája számára az alacsonyabb árszegmens mindig is kiemelten fontos volt, hiszen ezen modellek a fejlődő országok piacain és az okostelefonok felé nyitó vásárlók körében is népszerűek lehetnek." Ez a FEJLŐDŐ országok piacára kerül és ott is a fiatalabbaknak szánják. Nem értem miért kell ezen felháborodni.

(#39) saelin


saelin
veterán

A sárgát kivéve mind teszik legalábbis színben... a formája így hátulról nem tűnik egyedinek, de hátha az összkép jobb.

A másik: miért tesznek egy 60k+os készülékbe (lumia610) 800as procit(jó ez még elmegy) és 256 ramot? Ha folytatják ezt a trendet sajnos megint elkerül a wp... Nem 2 magra meg 2 gb memóra vágyok...
Ha ez ügyben tud valaki valamit mondja nyugodtan!

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#40) B1T3 válasza raulicio (#35) üzenetére


B1T3
addikt

Remek, hogy ebből a kétes eredetű kémfotóból, ahol a telefonnak a hátsó része látszódik, ilyen messzemenő következtetést tudtál levonni. Szerintem a Samsung Galaxy S III sem néz ki jobban hátulról, de ez a kevésbé mérvadó.

A felső képen feketében nem is tűnik olyan rossznak.

[ Szerkesztve ]

(#41) gabor72


gabor72
aktív tag

Kissé renderelt hatású.

(#42) onetri


onetri
tag

első képen úgyahogy bejön, de az alsón nem.. szerintem rendes színeket kellene készíteniük és nem ilyen rikító sárga,kék,rózsaszínt..:SS

(#43) tailor válasza gabor72 (#41) üzenetére


tailor
őstag

+1 Pont ezt akartam írni... a felső képek "demo-minőségű" renderképek, valószínűleg valami belsős doksiból vannak. Emberek, várjuk már meg a szeptember 5-ét, jó? :U

(#44) szilagyiv


szilagyiv
senior tag

A kínai hamisítóipar se tud már ennyire gagyi kinézetű telefonokat gyártani. Az is lehet hogy ez olyan eldobhatós WP8-as Nokia lesz. A boltból kilépve telefonálsz egyet, aztán elhajítod, hogy csak úgy repül, mint a nyíl.

(#45) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Kicsit jobban utána kellene nézni a forrásnak. Pár kattintás után: "The picture above was sent to us by an anonymous tipster" Szóval nincs semmilyen "hivatalos sajtófotó". A MyNokiaBlog kapta a képet e-mail-ben egy ismeretlentől.

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#46) gerilee válasza Tigerclaw (#45) üzenetére


gerilee
aktív tag

+1
Csak a baj, hogy az itt hozzászólók nagy része pont olyan, mint az amcsi esküdtek. Nem számítanak a tények...

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#47) Lucky555


Lucky555
csendes tag

Most valamit nemértek, ha ez tényleg az alsó árszegmensbe kerül, miért kell rikítóvá tenni? hogy kitűnj vele a tömegből? vagy hogy nézd má' olcsóbb a phonja mint az enyém? vagy mi, na mind1

Nokia X6>N97>C6>N8>Lumia 625

(#48) Probber válasza gerilee (#46) üzenetére


Probber
őstag

Tehát mindenki hülye aki ez a hír után nem olvassa át a MyNokiaBlog-ot is?

(#3) Quasi_modo
A tetején van cukorkaadagoló is!

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#49) gerilee válasza Probber (#48) üzenetére


gerilee
aktív tag

Nem, az aki gondolkodás nélkül nekiáll fikázni és ítéletet hirdetni.

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#50) zfor válasza bagkri01 (#28) üzenetére


zfor
csendes tag

Nekem feketében volt. Imádtam azt a telefont.

A pohár nem félig üres, vagy félig teli. Inkább kétszer akkora, mint amekkorának lennie kéne. Microsoft: "You've got questions. We've got dancing paperclips."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.