Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

örülök neki, hogy a Stalker kinőtte első (SoC) megjelenésének betegségét.
nagy örömmel várom...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2) C4mp3r válasza - = Zk = - (#1) üzenetére


C4mp3r
addikt

Igen, de azért remélem olyan sem lesz, mint a Clear Sky ami tele volt buggal amikor kiadták és random kilépegetett a játék. Azért kicsit gáz, hogy az 1.5-ös patchig kell várni, hogy normálisan működjön egy játék. :U

(#3) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Remélem ez is Szinkronos lesz vagy ha nem kap Magyar szinkront akkor az Angol mellett Orosz hangot is lehet majd választani telepítéskor!
Sokat lezúzták a Magyar szinkront szerintem meg az Angol volt az ami egyáltalán nem illett a játékhoz... :W

C4mp3r: Érdekes én 1.5.03-al is végignyomtam annó a játékot és egyszer se lépett ki sőt buggal se találkoztam benne...

[ Szerkesztve ]

(#4) C4mp3r válasza Misi 007 (#3) üzenetére


C4mp3r
addikt

Igen, mert azzal már működött rendesen. Azért mondtam, hogy addig kellett várni. Nálam amíg nem jött ki az 1.5-ös peccs folyamatosan menteni kellett, mert rettegtem, hogy mikor lép ki és jóval korábbi mentéssel folytathatom.

(#5) - = Zk = - válasza C4mp3r (#2) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Hmm...
Hát ez mondjuk fura. Nekem nem volt sose (nagyobb) gondom a bugzásal CS esetében... Apró baki volt, de nem éreztem vészesnek.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6) Misi 007 válasza C4mp3r (#4) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

Nos mikor megvettem a szinkronost akkor még csak 1.5.03-as patch volt így én azzal vittem végig elsőnek utána egy hétre rá jött emlékeim szerint az 1.5.04 azzal is kinyűztem gond nélkül!
Csodálkoztam is rajta hogy mindenki azzal jött ilyen bugos olyan bugos oszt sehol semmit nem találtam pár apró dologtól eltekintve pl a stalkerek gitároztak és az egyik csóka égett a tűz közepén de ilyenek már a SOC-ba is voltak! :DD
Még mindig jobb mint amikor a Crysisba bedobod a teknőst a tengerbe oszt megdöglik azonnal a víztől meg magától forognak/lőnek a fegyverek meg ha otthagyod a TAC-ot nem lehet visszamenni érte oszt akaszd ki!

[ Szerkesztve ]

(#7) C4mp3r válasza Misi 007 (#6) üzenetére


C4mp3r
addikt

Én végigmentem a patcheken és katasztrofális volt az 1.5.03-ig. Remélem ezzel nem lesz ilyen probléma.

(#8) - = Zk = - válasza Misi 007 (#6) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Énsem láttam nagyobb bugzást:U

" Még mindig jobb mint amikor a Crysisba bedobod a teknőst a tengerbe oszt megdöglik a víztől " Neeee :C:C:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9) Ari18


Ari18
őstag

Nincs is félnivalója a CoD MW2-től. Hiszen ez egy kicsit izgalmasabb, hosszabb játék. Más kategória. Én imádom minden hibájával együtt.

(#10) darkarthur


darkarthur
senior tag

"Vagyis úgy néz ki ők nem ijedtek meg a Modern Warfare 2 keltette "hisztériától"."

Rosszul teszik :DDD

Samsung S23 Ultra 5G

(#11) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Én hibáitól eltekintve egy nagyon egyedinek és érdekesnek találom a S.T.A.L.K.E.R. sorozatot, éppen ezért a ezt a legújabb felvonást is várom.

Ezt a COD: MW2 mizériát hagyjuk, köze nincs egymásnak a két játékot. :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#12) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

valamikor az őszi időszakba fog esni. Vagyis úgy néz ki ők nem ijedtek meg a Modern Warfare 2 keltette "hisztériától".

Ami nem is csoda, hiszen a COD csak egy tucat fps, míg a Stalker az egy külön kategória, az fps-ek királya. A többiek még a receptet se tudják ellopni. :)

C4mp3r:
A SHOC is tele volt buggal, a legsúlyosabb pedig az volt hogy pályánként 2-3-szor leállt 1-2 percekre a kép, addig matyizott vmit, majd ment tovább. Mintha swap problémája lenne. Pripjatyban untam meg, onnantól végig se toltam. Pedig nagyon nagy sztorija van, a feeling is ott van a szeren, talán a CS-nél is jobb, de ez a swappolós fagyogatás... Inkébb nem idegesítem magam vele. Sztem kiadhatnák a SHOC-hoz patchben a CS javított motorját, és máris elővenném újra.

[ Szerkesztve ]

(#13) C4mp3r válasza Dr. Akula (#12) üzenetére


C4mp3r
addikt

Én ilyet nem tapasztaltam, csak elég ritkán, pedig eléggé szét volt modolva a shoc-om.

(#14) Dr. Akula válasza C4mp3r (#13) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Én pedig mindig, akárhányszor raktam újra, és eléggé csúcs gépem volt akkor is, a gyenge hw nem lehetett az oka.

(#15) Vladi válasza Dr. Akula (#14) üzenetére


Vladi
nagyúr

A swapolásra volt megoldás. Át kellett helyezni a pédszfáljt ha jól emlékszem.
Ha előveszed a játékot, gyere topikba és meglássuk.
Egyébként az én gépemen ment. Nem teljesen simán, néha fél-1 mp-re megakadt, de elég ritka volt ahhoz, hogy élvezhető maradjon.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#16) Dr. Akula válasza Vladi (#15) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Én nem helyezgettem, levettem nullára, azzal gyorsult is, így már "csak" 1 percet kellett malmozni a 2 helyett. Hát nekem az is sok, főleg hogy ha átrohanok egy pályán (pl. cuccokat viszek eladni), 2-3-szor garantáltan csinálja. Azt csináltam ilyenkor hogy beüzemeltem a notit is, és fagyás alatt azon neteztem egy kicsit, majd ha észhez tért, folyt. game. Nade ez se megoldás.

Ezen kívül semmi más baja nem volt, akármennyi ellenfél volt a pályán, akármilyen effektet rajzolt a gép, soha be nem lassult, csak ilyenkor. De ez éppen elég.

Memória az több mint 4 GB, az jut neki. Esetleg ha ez kevés neki, még meg lehet próbálni felrakni a pf-et ram-ba, 12 gigán csak elfér valahogy. :) De ahogy elnézem ez alapvető programozási hiba, ez megoldódni nem fog, csak kevesebb ideig fagyni. A CS érdekes mód sose csinál ilyet, pedig ugyanaz a brigád csinálta. Gondolom rájöttek hogy ez így nem túl európai és kijavították a 2. részre.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.