Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

jöhet:C.....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2) P00By válasza - = Zk = - (#1) üzenetére


P00By
nagyúr

Jól van ne pötyözzé, tudjuk mi a helyzet veled ;] :P

(#3) aram01


aram01
nagyúr

tényleg jöhetne

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#4) ANW2


ANW2
tag

Nálam csak 20kb/s-el jön ez elég lassú.

(#5) - = Zk = - válasza P00By (#2) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ezt megkaptam!:Y
elképesztő, kit be nem engednek ebbe a fórumba. :)) ;]

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6) Digitalis válasza ANW2 (#4) üzenetére


Digitalis
senior tag

Itt jobban teker.

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#7) P00By válasza - = Zk = - (#5) üzenetére


P00By
nagyúr

:K ;]

(#8) D1Rect válasza Digitalis (#6) üzenetére


D1Rect
félisten

Bizony, innen jön rendesen.

(#9) Vladi


Vladi
nagyúr

Oké lefuttatom a tesztet. Oké játszok még a Priboi moddal. Oké új kártyával szebb a grafika.... de miko jön máá???? :O :((( :((

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#10) Zolás válasza - = Zk = - (#1) üzenetére


Zolás
addikt

Valahogy sejtettem hogy itt leszel. De hogy honnan a sejtés... :DDD :DDD :DDD

Digitalis kössz a linket. Egész más hogy 12perc van hátra mint a 4 és fél óra :R

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#11) Enton


Enton
addikt

Itt is elég jól jön:

[link]

Itt meg az eredményeim:

[link]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#12) ANW2 válasza Digitalis (#6) üzenetére


ANW2
tag

Nekem onnét is csak 120-130-al jön :( Na mind1 még szerencse hogy nem több giga. :)

Ja és köszi a linket :)

[ Szerkesztve ]

(#13) - = Zk = - válasza P00By (#7) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Ne nézzé,...Le!
:DDD

6: nekem teljes kakaóval jön. :))

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#14) negro


negro
őstag

Megneztem a benchmarkot es eleg durva, hogy az en gepemen ez meg mindig elfut nem is alap grafikan. XP alatt DX9 es 1024-ben teszteltem Enhanced modban es high beallitas mellett es atlagban megvolt a 25 fps kiveve a 4. sunray-es tesztnel ott csak 16 fps jott ossze. Konfogom meg ki van toltve...jo par eves "szett" ez mar.

[ Szerkesztve ]

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

(#15) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Adatlapomon lévő gépen így fut 1920X1200-ben abszolút maxon XP alatt. Jó lesz ez :C
Viszont az utolsó teszt elég rendesen megette a 4870X2-t :U

(#16) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Érdekes hogy már egy ideje megjelent a játék és be is "szerezhetném" ha akarnám de valahogy nem bír érdekelni!
Annyira elment a kedvem ettől az évtől hogy nem izgat mit húznak már el vagy mennyit késik valami totál teszek rá...
Egy darab játék nincs fent a gépemen!
Valamelyik nap elő kaptam nagyon vigyázva a Far Cry-t a fiókból feltelepítettem nagy nehezen 5CD-ről játszottam vele 10 percet aztán töröltem! Biztos bennem van a hiba...
Remélem mire megjelenik a játék addigra megjön a kedvem hozzá mert az első 2 adag nagyon bejött!

(#17) - = Zk = - válasza Misi 007 (#16) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ez a hsz igencsak ide való:U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#18) Vladi válasza Misi 007 (#16) üzenetére


Vladi
nagyúr

Hát, ez elég kiégés hangulatú. :U
[ :DDD ]

Majd elkap újra a gépszíj.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#19) #31757056


#31757056
törölt tag

Meglepően jól bírta a gyűrődést nappali időben a rendszerem. Éjszaka már gyengélkedett, sunshaft-ban meg egyenesen hallani lehetett ahogyan a tranzisztorok leolvadnak a GPU-ról :D

(win7 64bit, 1280x1024, ultra, 2xAA, DX10.1)

(#20) Lacpac


Lacpac
őstag

win7 64bit, 1440×900, ultra, noAA, DX10.1
Vga alapon, cpu-n egy leheletfinom tuning (adatlap)

[ Szerkesztve ]

(#21) RI/OS


RI/OS
őstag

LOL
5870 Crossfire
[link]
Icipicit overkill :D

(#22) - = Zk = - válasza RI/OS (#21) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jujj b+...
CoP a kedvenc játékom. kénytelen vagyok 5870 CF-et venni?:C...
nah, tervezhetem át az életemet:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#23) RI/OS


RI/OS
őstag

Poén kedvéért:
[link]

(#24) - = Zk = - válasza RI/OS (#23) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem poén :(((

:C:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#25) ForRedGlory válasza RI/OS (#23) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ez de gyenge ;]

(#26) AMD_ok


AMD_ok
őstag

Nálam ezt tudja a konfigom,minden alapon:

LINK

[ Szerkesztve ]

(#27) bozont


bozont
veterán

Annyira nem vészes a gépigény:

És ugyanez 4xAA + ez az A-tested valami (AAA :F ) DX10.1 style:

Ha kell AA is, szerintem egyel lejjebb extreme beállításon már egész játszható teljesítményt lehet kapni hasonló konfiggal mint az enyém. Majd később úgy is lefuttatom.

[ Szerkesztve ]

(#28) JetiRulez


JetiRulez
őstag

A beállítások: [link] [link] és az eredmény: [link].

[ Módosította: Viktor77 ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#29) ClaydovE válasza Digitalis (#6) üzenetére


ClaydovE
tag

Köszi! :R

Üdvözlettel: ClaydovE

(#31) Nezumi86


Nezumi86
csendes tag

Valóban nem olyan vészes a játék (vagy inkább csak a benchmark?) gépigénye.

Phenom X3 8750 (2.4 GHz), 2 GB DDR2 RAM (800, CL5), Sapphire Ati Radeon HD 4850 (Catalyst 9.11), Windows 7 Prof, 1680*1050, Enhan. full dyn. lightning (DX10), DX10.1 on,...

High:

Ultra:

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.