Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) batman91


batman91
őstag

Ez kell nekem! :C

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#2) HussarF

A régivel viszonylag sokat játszottam. Még elég fiatal voltam. Nem tudom megítélni, hogy a maga korában mennyire számított kiemelkedő játéknak, de gondolom azért páran emlékeznek rá.
Ha jól értem, akkor ez valami reboot lesz.

(#3) XuChi


XuChi
addikt

Jesszus isten, ez nagyon ócska... :W

[ Szerkesztve ]

(#4) batman91 válasza XuChi (#3) üzenetére


batman91
őstag

Ugye tisztában vagy vele, hogy ez még csak egy korai verzió? Sokat fog ez még fejlődni, nem féltem a fejlesztőket.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#5) XuChi válasza batman91 (#4) üzenetére


XuChi
addikt

Értem én, de ezen legaláb még 2-3 évet kellene dolgozni, hogy értékelhető cím váljon belőle. Egyenlőre ok hogy Alpha verzió, de alapjaiban rossz az egész számomra legalábbis :R

(#6) ripla válasza batman91 (#4) üzenetére


ripla
őstag

Már hogy fejlődne sokat? Ott a végén a dátum, szeptember 19. Ez barátom ugyanígy fog kinézni az early acces megjelenésekor, sokat szerintem már nem fog változni, ahhoz alap dolgokat kellene átírni benne, pl. animációs fázisok és komplett motorcsere, eddig ez egy hamisítatlan piaci bóvli.

[ Szerkesztve ]

(#7) Kr/\toS


Kr/\toS
senior tag

Ez nagyon gatya még.

(#8) XuChi válasza ripla (#6) üzenetére


XuChi
addikt

"eddig ez egy hamisítatlan piaci bóvli"

Sajnos az.... :((

[ Szerkesztve ]

(#9) batman91 válasza ripla (#6) üzenetére


batman91
őstag

Látom te sem érted a korai hozzáférés jelentését. Sokat fog fejlődni amire eléri a végleges verziót, már nem egy játéknál láttam ezt, amit a kezdetektől követtem. Olyan változásokon mentek át a hónapok alatt, hogy az valami hihetetlen volt. A szeptember 19. az csak a korai hozzáférés kezdetét jelenti nem a végleges verziót. Valószínűleg sosem vettél részt ilyen dologban, azért beszél baromságokat.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#10) ripla válasza batman91 (#9) üzenetére


ripla
őstag

Tisztában vagyok a jelentésével, de a tapasztalataim azt mutatják, hogy semmi egetrengető dolog nem fog történni.
Amúgy meg ez a korai hozzáférés dolog nem más, mint az elkényelmesedett fejlesztők egyik aljassága. Előre kifizettetik veled azt, amiről nem is biztos hogy valaha elkészül (volt már rá példa), innentől kezdve pedig nem is kell nagyon megerőltetni magukat, hiszen te meg a többiek már előre kifizettétek, akkor meg minek gürcöljenek. Megjegyzem, pontosan ezért ti is hibásak vagytok, mert egyfajta felhatalmazást adtok nekik úgy, hogy fogalmatok sincs mit kaptok majd végül, ha kaptok valamit egyáltalán.
Az elv amúgy hasonló a kaparós sorsjegyekhez, kapsz valamit a pénzedért, hogy lásd, nem fizettél hiába, de összességében nyugodtan otthagyhatnád a pénzed a semmiért, kb. ennyi értelme van annak is.

(#11) batman91 válasza ripla (#10) üzenetére


batman91
őstag

Van benne igazság amit leírtál az biztos. Én is csak azoknak szavazom meg a bizalmamat, akik már letettek előtte valamit az asztalra. Névtelen fejlesztőknek a címeire soha nem adom a pénzem. De sajnos nem tudunk mit csinálni, mostanában egyre jobban ez a divat. Mi vagyunk az adott program béta-tesztelői.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.