Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Felesbandi


Felesbandi
senior tag

Nagyon kiraly, hogy elso naptol elerheto lesz gamepass-ban, nagyon vagyok ra.

Attol eltekinte, hogy PS-re mar nem jonnek majd az uj Bethesda jatekok, szerintem ez az MS-es felvasarlas jot tett nekik. Eddig ultek a Skyrim-en, kiadtak vagy 25x es amikor valami ujat csinaltak, abbol is egy Fallout 76 sikerult csak.

MS-nek erdeke, hogy az immaron XBOX/Windows exkluziv Bethesda jatekok jok legyenek, igy gyanithatoan ekkora befejtetes utan nem engednenek meg a nekik meg egy Fallout 76 fele fiaskot, tovabba varhatoan megadjak a kello loketet, hogy meltoztassanak a Skyrim utan valami ujat is mutatni anelkul, hogy meg 10 evet kene ra varni.

[ Szerkesztve ]

(#2) Wesder válasza Felesbandi (#1) üzenetére


Wesder
félisten

Most adjàk ki újra a Skyrim-ot 21.11.11-én. ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Én ezeknek már azt sem hiszem el amit kérdeznek.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4) cskamacska válasza Felesbandi (#1) üzenetére


cskamacska
addikt

Azt lehet tudni hogy konkrétan mi lesz ez?

Rendbe rakott Elite Dangerous, történettel feltöltött No Man's Sky, 3D FPS módú Everspace 2, tényleges játékká alakított Star Citizen, vagy valami Skyrim/Mass Effect IN SPACE némi hozzáadott (ha egyáltalán hozzáadott) SW Squadrons részekkel, azaz The Old Republic MMO kicsit felújítva?

Ritkán látni projektet ahol a tényleges játékmenetet ennyire elrejtenék a "mozog a szája de nem mond semmit" sajtóanyag mögé. :U
Persze ha a Star Citizen után ugrottak hogy mindent is belegyömöszöljenek, és ez is beszorult development hellbe, azt most örülnek majd ha akár csak egy Anthem-et ki tudnak belőle kalapálni, akkor nem szóltam semmit. :B Mert egész egyszerűen még nekik sincs fingjuk hogy mi marad a véglegesben, majd esik ahogy puffan.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#5) Plazmacucci válasza cskamacska (#4) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Egy szaros rpg gamebryo motorral scifi köntösben.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6) Wesder válasza cskamacska (#4) üzenetére


Wesder
félisten

Skyrim az űrben.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7) floatr válasza cskamacska (#4) üzenetére


floatr
veterán

Elvileg egy év múlva jön, de addig lesz még vagy 3 hullám, ami miatt tolhatják. Mondjuk a lego skywalker saga-t nehéz lesz überelni.

(#8) Scholes9 válasza Wesder (#6) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:C :DD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#9) Felesbandi válasza Wesder (#2) üzenetére


Felesbandi
senior tag

Akkor ugy ertem, hogy a szazadik Skyrim mellett talan lesz valami uj is.

Ugy tunik csak a halal es az evente megjeleno Skyrim biztos ezen a vilagon. :DDD

(#10) Felesbandi válasza Wesder (#6) üzenetére


Felesbandi
senior tag

En csak ennyit kerek, semmi tobbet. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.