Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) kwzatz válasza -KP- (#35) üzenetére


kwzatz
őstag

Én meg már tavaly hónapra lebontva leírtam hogy fog zajlani a dolog, eddig tökéletesen úgy is megy. Most kezdjem el megint linkelni az 1 éves kommentjeimet? :D

De szuper, hogy ezt leírtad, ezen keresztül lehetőséged van megfigyelni, hogy az AMD, NV vagy a partnercégek a tech csatornákon keresztül hogyan manipulálnak téged és hogyan próbálnak ezzel a FOMO-val rávenni arra, hogy segíts nekik csökkenteni a készletüket, mielőtt árcsökkentésre kényszerülnének. :U Ez mindenhol így működik. Azt is megfigyelheted majd, hogy ki hiteles.
Továbbá nem mindegy, hogy milyen "áremelkedést" jósolnak. Hogy magasabb lesz az új kártyák MSRP-je? Mert ezt nem zárom ki, sőt, le is írtam az előző kommentben, hogy kezdhetnek így, fél-1 éves időtávon ettől még a csökkenés irányába mozdulunk majd továbbra is.

Hopkins95: Tehát ha te is emiatt gondolkoztál el a bővítésen, akkor igaza van? Ezzel nehéz vitatkozni. Sőt, ha még 3-4 ember beírja ugyanezt, akkor gyakorlatilag megkérdőjelezhetetlen a dolog. És igen, mind mikrotranzakció, a másik 147 nagyobb kiadó, indie-k játékaiból a 10 különböző PC-s platformon nem is vásárol senki semmilyen játékot. Bár ha túlnyomórészt mikrotranzakció, az sem változtatna semmit, mert azt mutatná, hogy a Sony single exkluzívoknak gyakorlatilag nincs súlya ezekhez viszonyítva a PC-s bevételek tekintetében. Az a 0,3% az 0,3% így is, úgy is.

Noukum: "Szerintem az msrp-re gondolnak, hiszen logikus ha csökken az igény a kártyákra akkor árat növelsz - ezzel pótolva a profitkiesést."
Szerintem rakj smiley-t, mert még a végén valaki elhiszi, hogy ezt komolyan írod. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.