Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

A Logout nem a HA hirdetések népszerűsítésére van ám :U

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#2) Mr X válasza bitpork (#1) üzenetére


Mr X
veterán

Amit ugye régi motorosként illene is tudni.

De hogy ne csak lehurrogás legyen, én itt érdeklődnék.

[ Szerkesztve ]

(#3) aero. válasza bitpork (#1) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Így van, de hol itt a haszonszerzés? :)
Szerintem jópofa "hirdetés", pálinka is van, profit mindkét részről, bőven elfér szvsz.

(#4) Redneck válasza aero. (#3) üzenetére


Redneck
veterán

Nekem volt aki kis segítségért nem fogadta el a pálinkát. Azt hittem rosszul hallok, há' mi lesz ezzel az országgal? Bepróbálkoztam édességgel de sikertelenül, az eszem megáll!

Vannak még önzetlen emberek! :R Sok sikert a projekthez!

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#5) Robi BALBOA válasza bitpork (#1) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Igazad van, nem is teljesen annak szántam, csak ki kellett írnom magamból ezt, nyilván nem csinálok belőle rendszert.
Nem eladni, nem nyerészkedni szeretnék ezzel, csak segítségre lenne szükségem.

(#2)Mr X: Köszönöm

Igen én is azt hittem, hogy a pálinkának nagyobb sikere lesz. :DDD
A cefrét a saját két kezemmel szedtem, teljesen ép gyümölcsből van, ez az alapja a jó pálinkának.
Amúgy van édesség is, ha arról van szó, csak férfi létemre nem ez ugrott be elsőre. :D

Mindenkinek köszönöm az építőjellegű hozzászólásokat és a biztatást!

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#6) XtremLor válasza Robi BALBOA (#5) üzenetére


XtremLor
őstag

Remelem talasz a kozelben egy ph-s kollegat akinek van ddr4 ramja fel orara, valoban nem nagy keres.

Nekem is sort, csokit hoznak az ismerosok fokent ha segiteni kell neki, pedig nem iszok, mindegy is a baratoknak elosztogatom ha csinalunk valamit. A csokit se szeretem, azt pedig a csalad elfogyasztja. :DDD
Minden jo helyre kerul a vegen. :D

"Legen...Wait for it...Dary"

(#7) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Megmondjam, hogy miért nem jelentkezett eddig senki? Nyócker.

[ Szerkesztve ]

(#8) solfilo válasza KaiotEch (#7) üzenetére


solfilo
veterán

Laknak arra is műkedvelők. Nemrég lomtalanítás volt a nyolcban, egy FX-6300-as proci dobozát láttam az egyik kupacon. :D
Az az utca nem is vészes amúgy, egy szakasza az Orczy lakópark része. :)

solfilo

(#9) DeltaPower


DeltaPower
őstag

Esetleg ha normális címet adnál a hirdetésnek... ebből az "SOS"-ből semmi se derül ki.
Például: "DDR4 2133Mhz ramot keresek egy teszt erejéig"

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#10) 8th


8th
addikt

Rakd be aláírásba ...

(#11) RexMaximus


RexMaximus
aktív tag

En a nickneveden rohogok :D

(#12) Robi BALBOA válasza XtremLor (#6) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Úgy néz ki, hogy van egy PH-s kolléga aki ki tud segíteni. :)

Valami ételt, italt csak szeretsz amivel a család meg tud lepni?
Csokival én úgy vagyok, hogy ritkán eszem, pedig szeretem, meg szoktam venni is elég sokszor, csak általában ha megyek falura haza, viszem a rokonságban a gyerekeknek.

(#7) KaiotEch: Lehetséges, de ahogy solfilo kolléga mondja, nem vészes környék, én itt a 7-ben lakom, ez közvetlenül az Orczy lakóparknál van. Pár napja pár csajszi, nem is olyan későn, itt a társasház és a lakópark sarkánál beszélgettek(normális hangerővel), nem telt el negyed óra, már a rendőr itt igazoltatta őket, úgyhogy igen igen figyelnek itt a közbiztonságra.(Mondjuk az is igaz, hogy ebben a kis utcácskában van egy ovoda és egy iskola is)

(#8) solfilo : Igen itt vagyok én mint műkedvelő, lesznek vannak itt érdekesebb dolgok is mint az Fx-6300. ;)

(#9) DeltaPower, (#10) 8th: Ezek lettek volna a következő lépések, de már megoldódni látszik a probléma. :)

(#11) RexMaximus: Megvan az amikor ügye megnyeri a box meccset Rocky, azután üvöltve keresi a feleségét Rachelt(ezt a South Park is nagyon jól kifigurázta), na ezt olyan beleéléssel és végtelen hitelességgel tudom utánozni csinálni, hogy az elképesztő. :DDD

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#13) RexMaximus válasza Robi BALBOA (#12) üzenetére


RexMaximus
aktív tag

Siman megvan :D

Vlsz a legtobbszor latot film nalam a Rocky III. Nagy kedvenc is :)

(#14) XtremLor válasza Robi BALBOA (#12) üzenetére


XtremLor
őstag

A csaladdal nincs gond, ok tudjak mit szeretek, egy cukrasz baratom most pl flodnit sutott, eszmeletlen finom. :D

"Legen...Wait for it...Dary"

(#15) Robi BALBOA válasza RexMaximus (#13) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Igen azt a részt én is különösen kedvelem, vadállat benne Mr. T :D

(#14) XtremLor: Még nem is hallottam ilyen tortáról, jó, hogy felhívtad rá a figyelmem. :)
Jó is az mikor van cukrász haverja az embernek, nekem szakács haverjaim vannak, de kb mind 1000 kilométerre.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.