Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sirzollee


sirzollee
tag

Na ez már beteg-szerintem....

(#2) Archanon


Archanon
őstag

Ezen a videón jót röhögtem! :DDD Őszintén, ki az aki ilyen fejekkel játszik otthon, akár egyszerűen PC-n, vagy konzolon, Kinect nélkül, vagy azzal?

Amúgy majd ha a Kinect is elavult technológia lesz, majd akkor érdemes lesz beruházni hasonló akármire, egyébként még nem látom sok értelmét.

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#3) wikings2


wikings2
őstag

Azt rühellem a kinect ajánlókban, hogy a faszikat mutatják a játék és irányíthatóság helyett... ki kíváncsi 2 agyonfizetett reklámhősre akiknek olyan szar a mimikájuk ,hogy azzal még középiskolába se vennék fel őket -.-

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4) #83009024


#83009024
törölt tag

fuuh ezek a fejek XD
amúgy ez az egész kinect nemlesz olyan jó hogy tényleg hc játékok legyenek rá.
A Wii még talán jó votl mert ott volt is valami a kezedben de itt....

(#5) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Ezt a legtöbb országban már a reklámja miatt is betiltják. :-)

A reklámban csak azt mutatják be, hogy milyen lesz, aki ezzel játszik, a játék maga és a kinect másodlagos.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#6) Lewzke


Lewzke
őstag

Jaj de elmebeteg ... :))

(#7) gybazsi


gybazsi
senior tag

Ez a videó.... :W

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#8) #08052480 válasza #83009024 (#4) üzenetére


#08052480
törölt tag

Kezedbe veszed a kontrollert és lesz ott valami. Hosszú távon nagy valószínűséggel a kettő kombinálása lesz a nyerő - lásd Mass Effect 3

(#9) Xaels


Xaels
félisten

Az a pár képkocka amit a játékból mutattak hihetetlenül gagyi. A reklám meg úgy ahogy van sz@r.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#10) M3Ny3'T


M3Ny3'T
senior tag

Beteges. :U
És aki az ilyet valami elborult módon mégis szereti, az meg a Kinect késleltetése miatt fogja megutálni az egészet. :(

Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

(#11) banhammer


banhammer
veterán

Kicsivel többet is mutathattak volna a játékból.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#12) maszi99


maszi99
őstag

Nem tudom mennyit fizethetnek az illetőknek ezért, de valahogy nem ragadt át az élmény rám, amit valójában mutatni akar, inkább a játékra költötték volna :U

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#13) HS 2142 válasza Xaels (#9) üzenetére


HS 2142
őstag

Főleg 0:57 körül azok a szellem kezek. :DDD

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#14) Xaels válasza HS 2142 (#13) üzenetére


Xaels
félisten

Igen nekem is feltűntek. Semmi komoly animáció. Kapsz két elég ronda törzsnélküli kart és csá. A Kinect-ben lenne amúgy szerintem potenciál csak valahogy senki nem érez rá igazán.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#15) Montim válasza Xaels (#14) üzenetére


Montim
csendes tag

Pszichopata képző marketinges videó, ez aztán gyönyörű és közben tényleg nem sok derült ki a játékból, max pár bevillanó kép ami The House of the Dead 1996-os változatához hasonlít grafikában.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.