Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) nem_tom válasza föccer (#350) üzenetére


nem_tom
őstag

Értem. Hát, ehhez az új rendszerhez kelleni is fog a fokozottabb moderálás. ;)

(#352) moha21 válasza nem_tom (#349) üzenetére


moha21
addikt

Persze, eddig is törölték, most meg remélhetőleg még jobban figyelnek rá.

(#339) rt06: Hümm eltűnődtem, de nem vágom, hogy mit ír a cipőm :-)

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#353) Lauda válasza aram01 (#346) üzenetére


Lauda
félisten

:DDD

(#354) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Hát ez nagy változást nem hozott az életemben. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#355) #65675776 válasza DJ WOKKY (#334) üzenetére


#65675776
törölt tag

Szokásos magyar ferdítés. A hardver nem számítástechnikai fogalom. Hw-nek minősül akár egy kalapács is.

(#356) Lauda válasza #65675776 (#355) üzenetére


Lauda
félisten

Mi alapjan minosul annak? Az angol wiki szerint?

[ Szerkesztve ]

(#357) rt06 válasza Lauda (#356) üzenetére


rt06
veterán

jartal mar hardware store-ban? annak pl koze nincs a szamitastechnikahoz, de a szleng hivja a lofegyvereket is hardware-nek (sot, egyesek a sajat szerszamukat is)

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#358) Varoz válasza Lauda (#356) üzenetére


Varoz
őstag

Minden, kézzel fogható eszköz amivel valamilyen tevékenységet folytatunk, az hardver.
Persze ez így biztosan nem pontos meghatározás, de valami ilyesmi. :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#359) #65675776 válasza Lauda (#356) üzenetére


#65675776
törölt tag

(#360) Lauda válasza #65675776 (#359) üzenetére


Lauda
félisten

Gondoltam. :DDD

(#361) #65675776 válasza Lauda (#360) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ha már egy angol eredetű kifejezésről van szó, akkor az eredeti jelentése a mérvadó, nem az, amit errefelé beleerőltetnek.

(#362) hdman


hdman
őstag

Hivjatok trollnak, de én már csak azon röhögök, hogy mindenáron szakmaibbá akarjátok tenni a ph-t, közben meg a userek felének ciki-cuki kiskutyás,kismacskás, vagy hires emberes avatarja van :DDD

Mondjuk -kis túlzással- nem is lehet más...

Sopron city :)

(#363) moha21 válasza hdman (#362) üzenetére


moha21
addikt

Mik köze a szakmaiságnak az avatarhoz :F

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#364) koxx válasza hdman (#362) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem kötelező egyedi avatart kérni. Amit linkeltél kép az valóban illik egy szakmai fórumra. :U

szerk: nekem ez kérésnek tűnik [link] na, de hagyjuk

[ Szerkesztve ]

(#365) hdman válasza moha21 (#363) üzenetére


hdman
őstag

nem a hsz-ek tartalmára gondoltam :U

koxx: nem kértem, kérdeztem. Kicsit más :) A miértjét ott kifejtettem.

[ Szerkesztve ]

Sopron city :)

(#366) hackeeeee válasza hdman (#365) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én nem látok kérdőjelet.

Véleményem szubjektív...

(#367) hdman válasza hackeeeee (#366) üzenetére


hdman
őstag

Akkor szerinted az "ez belefér" után milyen jel van? kettőskereszt?

De ez itt teljesen off.

[ Szerkesztve ]

Sopron city :)

(#368) hackeeeee válasza hdman (#367) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Amit koxx linkelt, ott nincs kérdőjel, de tökmindegy, felesleges ezen rugózni.

Véleményem szubjektív...

(#369) Varoz válasza hackeeeee (#368) üzenetére


Varoz
őstag

Bár nincs igaza szerintem.
De félre értitek. Nem a kérelmen rugózik, hanem magukon az avatarokon és ott bizony kérdőjel van. :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#370) hdman válasza koxx (#364) üzenetére


hdman
őstag

és hackeeeee: kicsit elbeszéltünk egymás mellett, koxx utána szerkesztett, és nem láttam a linket.

Nem az egyéni avatar intézménye ellen vagyok, sőt szerintem nagyon jó ötlet. Szeretnék is, de egyelőre ötlet hiányában pihentetem a dolgot.:)

Nem akartam/ok flémet inditani, csak megosztottam a meglátásomat Veletek, hogy lehetne más tipusú avatar is. Értelemszerűen nem futkozhat mindenki amd logóval, vagy chipset avatarral, de jó lenne, ha nagyobb tér lenne a választás során. Tudom, hogy nagyon sokat dolgoznak vele a mesterek, és gyönyörű munkák vannak, minden elismerésem az övék.

Ismétlem, csak egy ötlet volt, további szép napot. :)

szerk:
Varoz: igen.

[ Szerkesztve ]

Sopron city :)

(#371) #65675776 válasza hdman (#370) üzenetére


#65675776
törölt tag

A logokat pl alapból és nagyon helyesen kizárja a mai szabályzat. Egyébként mi a probléma azzal, hogy egy arcképpel szemben elvárás, hogy arca legyen?

(#372) hackeeeee válasza Varoz (#369) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Szerintem azzal nincs gond, hogy az elvárás, hogy legalább arcuk legyen. Ez legalább szűkíti a kört, valamennyire. Bár ettől függetlenül, még ez is elég tág. :)

Véleményem szubjektív...

(#373) Apollyon válasza #65675776 (#371) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nem kötekedésből, de ennek a három default avatarnak nem igazán van arca. Ezt figyelembe véve az egyéniek is elmehetnének valami ilyesmi irányba, vagy akkor tessék törölni ezeket, és akkor nincs az hogy a szabályzat maga ellen beszél.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#374) #65675776 válasza Apollyon (#373) üzenetére


#65675776
törölt tag

A szabályzat az egyéni avatarokra vonatkozik, szóval nem mond ellent önmagának. Persze igazad van, nem vitatható az állításod.

[ Szerkesztve ]

(#375) Varoz válasza hackeeeee (#372) üzenetére


Varoz
őstag

Szerintem sincs, de látod, hogy szerinte van. :DD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#376) hdman válasza #65675776 (#371) üzenetére


hdman
őstag

Ezt nem értem miért tőlem kérdezed...

Egy szóval nem mondtam, hogy probléma lenne. Nekem nem az alakjához, formájához volt észrevételem (nem problémám), hanem a tartalmához.

Sopron city :)

(#377) Иван


Иван
őstag

Amúgy itt valaki felvetette/érintette a témát, és igaza van.

Legyen teljesen, de legalább élesen elhatárolva a szakmai-nem szakmai fórumok, mert így egy picit átláthatatlan katyvasz. Engem nem érdekel, mi van a nevem alá írva, meg hogy nulla pontos hsz-ek ezreit generálom, csak nem mindig jó az, hogy a logoutosok keverednek a szakmaisokkal, akár a szakmai logouttal.

Én nagyon ritkán nézek be PH!-ra, néha MA/ITC, de az esetek 85%-ban logouton vagyok. És volt már hc PH!-s aki jelezte, hogy őt kezdi zavarni a hígulás és a bizonyos logout átszivárgása a PH!-ra. Nyilván minket nem, de őket is megértem.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#378) keIdor


keIdor
titán

Hála istennek, ez már nagyon kellett, így tovább, jó irányba halad az oldal.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#379) Apollyon válasza keIdor (#378) üzenetére


Apollyon
Korrektor

A rangoddal ez a többiekre nézve akik jómunkásemberből lelkes újoncok lettek epic trolling :DD

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#380) hackeeeee válasza Apollyon (#379) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ki lett jómunkásemberből lelkes újonc?

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#381) #65675776 válasza hackeeeee (#380) üzenetére


#65675776
törölt tag

Senki.

(#382) hackeeeee válasza #65675776 (#381) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Azért...

Annyit láttam, hogy volt aki "lentebb esett" jómunkásember rangról, de nem lelkes újoncig...

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#383) #65675776 válasza hackeeeee (#382) üzenetére


#65675776
törölt tag

Azt a 6-7 felhasználót nem komoly probléma ilyenkor végignézni. OK, kettőjüknek nem Jómunkásember a rangja.

(#384) Varoz válasza keIdor (#378) üzenetére


Varoz
őstag

Kérsz egyet? :U ;] :DDD
Érdekes, hogy azok vannak veled egy véleményen akiknél nem lett változás vagy csak kicsi. Majd ha lefokoznak újonc-á akkor releváns lehet a véleményed. :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#385) Lauda válasza hackeeeee (#372) üzenetére


Lauda
félisten

Igy is van olyan egyeni arckep, aminek nincs arca. :D

(#386) Winner_hun válasza Lauda (#385) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mert amikor kapta még nem volt meg az arcképes szabály.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#387) aram01 válasza Apollyon (#379) üzenetére


aram01
nagyúr

ez igaz ;] :P

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#388) Lauda válasza Winner_hun (#386) üzenetére


Lauda
félisten

Az miota van amugy? Fuggetlenul attol, hogy maga a jelenseg letezik.

[ Szerkesztve ]

(#389) Winner_hun válasza Lauda (#388) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem tudom, évek óta.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#390) Lauda válasza Winner_hun (#389) üzenetére


Lauda
félisten

Aha, mert vannak 1-2-3 evesek is arc nelkul.

(#391) koxx válasza Lauda (#390) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Melyikre gondolsz?

(#392) hackeeeee válasza koxx (#391) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Van egy-két gyártóé asszem, amelyiknek pl. nincs.

Véleményem szubjektív...

(#393) Winner_hun válasza hackeeeee (#392) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha a céget képviseli és a cégnek az a logója akkor az lehet.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#394) hackeeeee válasza Winner_hun (#393) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Tiszta sor. :K

De, emlékeim szerint, csak Nekik van úgymond arc nélküli arcképük, vagy nem?

Véleményem szubjektív...

(#395) tildy


tildy
nagyúr

Monsjuk az igaz, aki a kozosseget segiti, ott tesz-vesz, az igy egyszeruen le lett nullazva.Marmint hogy azt nem ismerik el. Oke , lehet kozossegepito rangot kapni, de tudnek par embert mondani, aki csak 1-2 topikban van jelen, ott nagyon segitokesz, es emiatt soha az eletben nem fogja azt a rangot megkapni. Mert az ugy keves.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#396) Kassadin válasza tildy (#395) üzenetére


Kassadin
addikt

Valószínűnek tartom, hogy nem a rang miatt csinálják/csinálnák. De ez már a közösségépítő rang debütálásánál is ki lett vesézve.

(#397) tildy válasza Barthezz2 (#307) üzenetére


tildy
nagyúr

Ebbol majd az lesz, hogy irnak az emberek logoutos bejegyzest, de lineklnek belole olyan helyekre, ahol meg ha kicsit is , de szamolodik.

Talan jobb lett volna nem visszamenoleg lefokozni. Hanem innentol kezdve, elore.

Kassadin: nem azert csinaljak, persze. De az azert igaz, hogy most aki nem fooldalra kirakott logoutos cikkhez szol hozza, az egy nulla, egy senki. Marmint hozzaszolasszam alapjan annak ertekelik.

Meg mindig amellett vagyok, visszafele csak a magyar kormany torvenykezik, meg a ph, talan optimalisabb lett volna innentol maskepp szamolni, vagy pedig mar elozoleg is jora megcsinalni. Mert igy benne van az emberben, hogy meg hany ilyen alkalom lesz?

Mint irtam engem nem erdekel rang, kiveve ha nagyur, mert az nem csipazom. Lennek ujonc, ostag, barmi, ezzel nem vagyok kibekulve.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#398) #65675776 válasza hackeeeee (#394) üzenetére


#65675776
törölt tag

Van még kivétel, de meglehetősen régről.

(#399) Winner_hun válasza hackeeeee (#394) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem. Lehet válogatni:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#400) hackeeeee válasza #65675776 (#398) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jam, így már értem. Akkor aki "kivétel", annak ez még nem volt feltétel.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.