Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Volt 4k játszásra alkalmas gépen a nagy tv-re kötve, de mivel keveset toltam/nem igazán volt rá időm, ezért eladtam.

Gondolkodtam konzol vételén, de valahogy mindig elvetettem.

Van itthon pár éve egy netezős gépem, eléggé alap, asus prime A320I-K/CSM mini-itx alaplap, ryzen 3 2200g proci, 16gb ram, 1080p kijelző.
Kijött a lego skywalker saga és tökre ki szerettem volna próbálni, de nem igazán volt min, erre gondoltam egyet és elindítottam a netezős gépen és a legnagyobb megdöbbenésemre pöcc-röff elindult majdnem kimaxolva, semmilyen akadást nem tapasztalva.
Ezen felbuzdulva a következő a Master Chief collection volt, ami szintén teljesen élvezhetően ment a gépen.
Utánanézve neten, kopromisszumokkal, de majdnem minden viszonylag új cím játszható rajta rendesen, szóval teljesen jó.

Esetleg majd valamikor lecserélem a procit és a tápot, de az se ma lesz, egyelőre megelégszem ezzel.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.