Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#125) creation válasza HSM (#119) üzenetére


creation
senior tag

Én jelenleg páromat egy VTR250-el tanítgatom. Előnye, hogy nem csak "majdnemhogy" nem dadog le, hanem gyakorlatilag alapjáraton tud vele pöfögni akár még 2-ben is. Szerintem kezdőnek inkább való egy nyomaték motor mint egy fordulat motor.

Ennek ellenére van ismerősöm aki még él és "nagyobbal kezdett", pedig motoros múltja a Simson-t leszámítva soha nem volt. Egyik barátom egy 400-as Banditot vett magának kezdő motornak. Másik leányzó ismerősöm pedig egy gikszert vásárolt magának, mert az volt az álma (hozzá teszem, hogy nem meri vezetni, csak nagyon jó időben, mert fél tőle).

Párom aki a kis 250-es motorkával kezd (bár én ezt is sokallom neki), álmaiban egy Triumph Bonneville-t lát. Főleg tegnap után, amikor élőben is megpillanthatott egyet menet közben, a szülinapján :)

Szóval itt senki félre ne értsen, nem akarom én senki álmát visszafogni. Csak inkább azt javaslom s ebbe szerintem te is egyet fogsz érteni, hogy előbb próbáljon ki pár motort, mielőtt vesz egy olyat, amit esetleg szeretni sem fog. :R

[ Szerkesztve ]

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.