Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) kayman válasza KrAt (#6) üzenetére


kayman
senior tag

Én is láttam anno koppintást ebből.
China te csodás...

Nekem is az első ilyen volt, de élmény volt ezt a féltéglát elfelejteni! :C

HyperTransport az úr!

(#52) kayman válasza kovy79 (#42) üzenetére


kayman
senior tag

kemény idők voltak azok!

Én az antenna nélküli házamat szerettem az 5110-en és a led-moddingot! :Y

HyperTransport az úr!

(#53) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Húú! :DD

Haveromnak van ilyen telefonja és még tiptop a kicsike! Semmi baja nincsen, ott figyel a polcon! :) Bekapcsoltuk hülyeségből és működött, ott nyomkodtuk hogy mit tud a "kicsike"... ;)

Sic Parvis Magna

(#54) plömplöm


plömplöm
őstag

ha valaki ma is használ ilyen telefont, az pedig maga a retroman? :)
az 1996-ban gyártott autómba az akkori első tulaj ilyenhez szereltetett eredeti nokia kihangosítót, úgyhogy nálam egy praktikum karesz beleficcent a telóba, szolgáltatón belül ingyenes az átirányítás, öröm-é-bódottá. valamint ha otthon felejtem a "normál" telefonomat akkor aznap ezzel járkálok, néha érdekesen néznek rám a zemberek amikor használom :DDD

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#55) KrAt


KrAt
veterán

Köszönöm mindenkitől az elsimerést, nem hagyom abba, lesznek újabb és újabb telefonok :R :)

(#56) philoxenia válasza KrAt (#55) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Legyenek régebbi és régebbiek.... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#57) iXuf válasza KrAt (#6) üzenetére


iXuf
tag

A cikk hatására előbányásztam a "kicsikét", de sajna már nem tér magához :(
Vam még egy Ericsson-om (töltőállvánnyal), azt azért még kipróbálom...

[ Szerkesztve ]

(#58) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Második telefonom volt, duplavastag akkuval. Nagyon szerettem, egyik legstrapabíróbb, legmegbízhatóbb készülékem volt.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#59) jokeph válasza KrAt (#1) üzenetére


jokeph
nagyúr

Igazán jo volt olvasni a soraidat, könnybelábadt a szemem. :))
Kölcsönpéldányként volt egy ilyen nokia nálam 2 hétig, de nagyon jo volt használni, a méretével voltak kis gondjaim (5110 meg 3210-hez képest) meg majd lehúzta a nadrágot rólam a töltöje. :DD
Még mindig megvan a 3210-em, meg van egy 5510-em, mindegyik műkxik, csak az aksijuk már 2 napot sem bir. (Az 5510-é még az eredeti gyári aksi, cirka 6 és fél éves) :R
Szóval gratula a leiráshoz, csak igy tovább! :C

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#60) KrAt


KrAt
veterán

Hibák javítva, köszönöm az észrevételeket :) Hamarosan (illetve nemsokára) elkészül majd a következő rész is :)

(#61) creeps


creeps
csendes tag

Hello!
Nekem ilyen volt ez első telefonom! (lehet, hogy pont ez az?? :)) :)) )
Jó volt, de már rég volt.

(#62) pelikán01


pelikán01
csendes tag

Üdv!

Nekem is volt ilyen telóm nagyon sirály volt.Mikor Vodánál beszámolták és letettem a pultra a
manus megkérdezte "AZANNYÁTEZMEGMI???" mondom telefon.Egy Ericsson r600-ra cseréltem 1/4 akkora volt és 1000-szer szarabb. :C

(#63) pelikán01


pelikán01
csendes tag

Apropo nem kihúzható volt az antenna.A sim nagy méretű volt és az aksi alatt lakott asszem.
Lehet nem i-s volt csak sima 2110.

(#64) rekid


rekid
addikt

aranyos teszt :) johet meg :)

Gyáva népnek nincs hazája!

(#65) bambano


bambano
titán

Ha a 2110-et le-féltégláztad, mit fogsz mondani a 2010-re? Duplatégla?:)

A 2010-esem egyébként még megvan:) A 2110 meg korának egyik legjobb telefonja volt, csak az 5110 múlta felül. Az utódok az 5110-hez képest már hulladékok...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#66) KrAt válasza bambano (#65) üzenetére


KrAt
veterán

Az egésztégla lesz :D

Köszi mindenkinek! :R

Nem mellesleg itt a kezemben az R380, éjjelre sztem készlesz (most meek edzeni :) )

(#67) Kerengő


Kerengő
tag

Üdvözlök Mindenkit!

Most akadtam erre a kis topicra és ha megengeditek én is elmondanám esetemet a 2110-el.

97-ben vettem, ez volt az első telefonom (A sim kártyám azóta is ugyanaz!) azóta csak egy telefont vettem (egy siemens c55-öt) mivel a 2110-emnek az akksija már rendetlenkedett.

De azóta is, ha túrázni megyek a 2110 van beizzítva. Az akksija még kibír 18-24 órát, igaz alul egy kis szigszalag erősíti a dolgot, mert érintkezési problémája van, mióta egy éjszakát a beázott sátorban töltött, teljesen víz alatt és erősen nyomni kell az akksit a géphez, hogy működjön.

Az antennája már kicsit kopott és narancsos-piros, maga a telefon fekete. A Bakonyban völgyekben, ahol az újabb telók már elhalnak, neki még mindig van térereje.

Néha az emberek a buszon megmosolyognak, amikor előveszem és telefonálok rajta, vagy írok egy sms-t, de nem gondolom, hogy szégyellni kellene. hihetetlen jó konstrukció, amit közel 11 éves használat utáni működése is bizonyít. Mondjuk a mosolygók legtöbbje olyan korú, aki alig 4-5 éve használ mobilt, nem tudják milyen volt az az idő, amikor még hetente 1 sms-t kapott az ember, mert az ismerőseinek nem volt még mobilja. Most meg sokszor annak örülünk, ha nem csörren meg minden órában a mobilunk. Talán ezért is elég számomra, hogy tudok telefonálni rajta és sms-t küldeni. Minden másra ott vannak már a hátizsákba simán beférő subnotik és pda-k.

Szóval én boldog tulajdonosa vagyok egy 2110-nek és nem szívesen válnék meg tőle semmiképpen.

A túravezető soha nem téved el, csak útvonalat módosít.

(#68) Nimrod


Nimrod
addikt

Ilyen még az én kezemben is volt, határozottan tetszett. Selejtezett lomok között leltem egy másik Nokia társaságában, viszont abba már nem tudtam életet lehelni, ebbe annyit még igen, hogy körülbelül öt percig bírja bekapcsolva. Azt már nem tudom biztosan megmondani, hogy a kihúzható antennás változat volt-e.

(#69) _Oscar válasza Stargun! (#46) üzenetére


_Oscar
aktív tag

"külön kiemelendő a 330g-os tömeg"

Önvédelmi akksival a 2110 se nagyon marad el tőle.
Nagy akkuval: 318g
Standard akkuval: 235g
Teló akku nélkül: 138g!

Chuck Norris vakon gépel érintőkijelzőn is...

(#70) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Bár már viszonylag régi ez az írás, azért sosem késő hozzászólni.

Még 2001-ben több napos kirándulásra mentünk az osztállyal, és én pont ezt a Nokiát vittem magammal.
A többiek 3310, 3210 stb... akkoriban modernek számító telefonokkal jöttek.
Az én tégla 2110-esemet már akkor megmosolyogták, egyesek megjegyzéseket is tettek.
A lényeg a lényeg, hogy olyan helyen volt a táborunk, ahol nem igazán volt térerő. Aki akkor és ott, haza szeretett volna telefonálni, az én 2110i készülékemet kérte el.
Teljesen hibátlanul lehetett rajta beszélni. Akkor bizony én mosolyogtam :)

Nem véletlenül ekkora ez a telefon. Ebben még nem csak kívül, de belül is van anyag.
Antenna, hangszóró stb.... alkatrész egy óriás benne, a mostani telefokhoz képest.
Abban az időben, még sem a spórolásra mentek rá a gyártók.

Úgy hogy még akár a mai napig érdemes egy ilyen készüléket tartania az embernek, ki tudja mikor döglik be a mai csúcs kütyük egyike.

(#71) mttssz


mttssz
senior tag

Jó kis írás, nagyon tetszett. Tavaly(előtt) akartam venni én is egyet 2000 pénzért, de mikor kiderült, hogy nem működik, elálltam tőle... Sajnos. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.