Hirdetés

2024. július 2., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

A korabeli driverekkel meg aztán kifejezetten cumizás lehetett egy ilyen cucc birtoklása :D De legalább volt :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#52) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Nahh közbe vagyok ám srácok :)
Először is köszi a szép szavakat, ezúttal is! :R
Egy kicsit az opteronos témához szólnék! azért is opteront válazstottam, mivel ez ugyebár válagotott lapkákra épült, ezért a tuning is jobban ment velük.. egy átlag 4200+ X2 Athlon 64 2,7-2,8Ghz körül megáll, viszont egy ilyen opteron 165... ezek szinte minden esetbe vitték/viszik a 3 gézát, tehát 939be a legjobb választások :K

(#53) Yutani válasza bacsis (#52) üzenetére


Yutani
nagyúr

Gratula a teszthez Kolléga! :R

#tarcsad

(#54) hunmyke


hunmyke
aktív tag

Jó cikk lett!
Jó öreg XT-k, nekem is volt egy 1950XT-m, nem is volt olcsó akkoriban, de ment is.:D

Crysis Warhead eredmény tényleg érdekesen alakult. De ha jól emlékszem inkább Nvidia támogatott volt az a játék, arra viszont nem számítottam, hogy ATi-val csökken CF esetén az FPS száma. :(

"A lét határozza meg a tudatot. Ha megisszuk a lét, a tudat elszáll..." // Hofi

(#55) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

Gratula jó kis cikk lett :U

Esetleg egy retro Nvidias tesztet is lehetne :))

[ Szerkesztve ]

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#56) Sz.L. válasza Csabro (#44) üzenetére


Sz.L.
aktív tag

Nekem Asus A8R32-MVP Deluxe volt Athlon64 X2 4400+ (Toledo) procival, 500mhz-es ADATA Vitesta ramokkal. Akkoriban nagyon jónak számított :)

Üzleti megbízhatóságom adott: Több, mint 15 év PH tagság + régi és új rendszerben csak pozitív értékelések! (Nincs több HSZ, csak PM/PÜ.)

(#57) mmdms


mmdms
addikt

Jó kis bacsis teszt ismét :R !

Hasonló CF-et szeretnék én is kipróbálni szórakozás céljából, igaz kicsit kisebb kategóriával, x1300pro-val, azoknál cf kártya se kell, szoftveresen van megoldva. Csak régóta nem találok még1 ilyen karit.

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#58) Paci.


Paci.
tag

Remek cikk lett! :C
Bár kicsit hiányérzetem van, se lekvár, se fagyálló... :P

Nekem is röfög itthon egy CF képes masina (Foxconn 965-ös) Intel alapon, csak megfelelő kártyapárra vár.

[ Szerkesztve ]

Vétkezz csak, gyónni ráérsz...

(#59) v.tom válasza Paci. (#58) üzenetére


v.tom
őstag

A lekvár nekem is hiányzott. :D

Egyébként meg CF-et mindenkinek alanyi jogon!
Nekem ha jól emlékszem ez a 3. cf rendszerem amit huzamosabb ideig használok. X1650pro-val kezdtem. A mostani 4830-ak talán már a jelenlegi konfigban vagy 4 éve mennek, mindennemű probléma nélkül.

(#60) bacsis válasza Psychopeti (#55) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

(#61) hackeeeee válasza bacsis (#52) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

És tényleg, most néztem vissza még CPU-Z validban, hogy mim is volt pontosan. 4200+ X2, és 2870Mhz-nál állt meg annó. :)

Véleményem szubjektív...

(#62) Puma K válasza Puma K (#30) üzenetére


Puma K
veterán

Nem nagy hiba, de úgy látszik nem fontos javítani.

Valamint válaszolni sem ha kérdeznek.

:))

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#63) BiP


BiP
nagyúr

Jó kis teszt, ritka cuccokkal. Élvezet volt olvasni, bennem is előjött a nosztalgia.
Még amikor 1900GT-m volt, én is arról álmodoztam, hogy kéne egy XT, meg de jó is lenne Crossfire, csak mire odáig jutottam, hogy lépni kéne, jobban megérte egy tök új, erősebb kártyát venni (8800gt).

OFF: Első bekezdés: Nvidiá_j_é, ill. az első oldalon kicsit sok a 'mint fentebb írtam',.

(#64) socialkiller


socialkiller
tag

Nekem 2db ASUS Radeon 7970 3Gb DirectCU II van crossfire-be összekötve. :DDD

Üdv, Patrik

(#65) bacsis válasza Puma K (#30) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Ne haragudj! Átsiklottam felette(d) :B
illetve a PH-sBográcsparty után próbáltam regenerálódni :B
Fentebb linkeltem egy 6800 ultra SLI tesztemet, illetve csináltam már 7950GX2-vel SLI tesztet meg quad SLI tesztet is szal ebben a témakörben ennyi :R
BiP! Neked is köszi a korrigációt :R
socialkiller! Köszönjük szépen, hogy megosztottad velünk, gratulálok hozzájuk, nem semmi darabok az fix :R

[ Szerkesztve ]

(#66) Puma K válasza bacsis (#65) üzenetére


Puma K
veterán

Láttam ám azokat a teszteket is.

Személy szerint a 7800GTX, 7900GTO és 7900GTX teljesítménye érdekelne manapság egymagában és SLI-be kötve

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#67) bacsis válasza Puma K (#66) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Végülis van egy 7900GTX-em meg egy 7900GTO-m is amiből GTX-et csináltam, szal ha nagyon úgy van letesztelhetem azokat is, de lényegében azt fogják hozni mint a 7950GX2-vel kapott eredmények :B

(#68) Puma K válasza bacsis (#67) üzenetére


Puma K
veterán

Értem, engem azonban mégis érdekel, hogy milyen fogyasztási és hőmérsékleti mutatókkal rendelkezik egy ilyen GPU kombó ha nagyon megizzasztják őket.

Oké, hogy elméletben lehet tudni mi lesz a végeredmény de azért ha az embernek van lehetősége egy ilyen dolognak utánajárjon akkor én megtenném! :D :K

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#69) hackeeeee válasza bacsis (#65) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jó öreg GX2... Maga idején mekkora újdonság volt. Még emlékszem rá. Haver, aki nagy NV fun, minden áron akart is egyet, de sajnos nem sikerült.

Ez a régi CF sem pite.. Vagyis, gondolok itt a külső kábelre. Bár ugye régen a VooDoo SLI is külső kábellel ment. :)

Véleményem szubjektív...

(#70) Yutani válasza hackeeeee (#69) üzenetére


Yutani
nagyúr

A V2 SLI belső SLI kábellel ment, ami egy rövid FDD kábelnek nézett ki, középen néhány ér elfordítva 90 fokot. A "fölső" V2 kártyát kellett összekötni kívül a VGA csatlakozón keresztül a 2D kártyával, ezt kevered valószínűleg. ;)

#tarcsad

(#71) hackeeeee válasza Yutani (#70) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jé és tényleg! Igazad van, bocsi. :)

Véleményem szubjektív...

(#72) teratti


teratti
senior tag

Grat a teszthez, nagyon érdekes volt! :R

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#73) xKacsax


xKacsax
aktív tag

Jó kis teszt volt! Bár azt hittem CF-ben még a BC2 és a Warhead is sima menet lesz. :Y

Verba volant, scripta manent.

(#74) bacsis válasza Puma K (#68) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Itt minden az időn múlik :D de akkor megróbálok valami szösszenetet írni róla, mit mennek a 6hengeres fenom II mellett :DD

hackeeeee! Én majd arra leszek kíváncsi hogy 2db 9800GX2 mit fog menni, ha egyszer eljutok odáig :))

[ Szerkesztve ]

(#75) hackeeeee válasza bacsis (#74) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hoho'! Jöhet, várom! :)

Véleményem szubjektív...

(#76) mmdms válasza bacsis (#74) üzenetére


mmdms
addikt

8800gtx tri-sli esetleg?? Engem piszkosul érdekelne.

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#77) dredbiro


dredbiro
senior tag

Köszönöm a cikket,remek írás,tetszett :R

Good hunting,STALKER !

(#78) bacsis válasza mmdms (#76) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

8800GTX-ből az SLI csatik úgy vannak kialakítva hogy akár mehetnének 3 utasba de még oylant nem láttam... tudtommal csak a 8800 ultra emgy úgy.. 8800GTX-ből 2 van 8800 ultrából emg egy :U
dredbiro! Én köszönöm, hogy elolvastad :R

[ Szerkesztve ]

(#79) mghltm válasza bacsis (#78) üzenetére


mghltm
addikt

a 8800 gtx is tudja a 3 utas sli-t

a 8800 ultranak pedig kotelezo ;]

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#80) bacsis válasza mghltm (#79) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

húúú nagyon zsíííír :DD
Kinek van kölibe még egy GTX-e meg egy 3Way SLI hídja? :DD a 6 hengeses Phenom II 4gézán kihajtaná őket :DD

(#81) mghltm válasza bacsis (#80) üzenetére


mghltm
addikt

hidat tudok adni, ha kell holnap kuldom :K

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#82) bacsis válasza mghltm (#81) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

hát még nagyon ráér,. mert kéne még egy kari :B de akkro erre veled még visszatérek :)) :R

(#83) mmdms válasza bacsis (#82) üzenetére


mmdms
addikt

amúgy szerintem a 2gtx+ultra kombó is menne, lényegében csak órajelekben tér el egymástól.

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#84) bacsis válasza mmdms (#83) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

az Nvidia annyira nem toleráns órajelek szempontjából, biost kéne flashelni, én meg haljak meg nem fogom mókolni a nyócnyóc ultrámat :U :B

(#85) mmdms válasza bacsis (#84) üzenetére


mmdms
addikt

Jah értem, és egyetértek veled. :K

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#86) Yutani válasza bacsis (#84) üzenetére


Yutani
nagyúr

Ilyet hogy mondhatsz!? Azonnal ess neki! :DDD

#tarcsad

(#87) steadywarp


steadywarp
tag

4770 cf-en ugyan ez volt a krízisznél a helyzet lassult tőle

itt nem érsz el!!!!! írj emailt steadywarp@gmail.com azt azonnal meg kapom :)

(#88) francos


francos
csendes tag

Nagyon jó kis teszt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.