Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Antarctica válasza W.Wilson (#49) üzenetére


Antarctica
tag

Látszik nem érted amit írtam, de nézd csak, i7 feszül a gépedben. Tuti játékra használod azért vetted magadra :DD :U

(#52) Antarctica válasza LGLuke (#50) üzenetére


Antarctica
tag

Többek között ezért nem váltok én sem rá, mert semmi értelmét nem látom. Nemi életem pedig nem a különféle szintetikus programok eredményeire alapozva élem:D Piacgazdaság van az az igazság, marketing segítségével a buta felhasználókkal elhitetik hogy erősebb, gyorsabb, még jobb...erre kijönnek idővel az optimalizált tesztprogramok és lol,. valóban sokkal jobb az új proci:D:D persze hogy 70% rohan megvenni azonnal. És mindenki örül, még átverve is:) Gond ott kezdődik, mikor az "átvert" felhasználók 90%-a nem érez semmiféle gyorsulást...

(#53) W.Wilson válasza Antarctica (#51) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

De értem, fáj, hogy a te gépedben nincs i7, csak azt nem értem, hogy miért. Miért baj az neked, hogy megvan a lehetőség rá, hogy valaki i7-et vegyen? Amúgy elárulom, hogy 7 év után váltottam p4-ről, és ezt a konfigot is kb addig tervezem megtartani, szóval nekem magyarázhatod a lassítós hülyeségeidet. Az nyilvánvaló, hogy egy 760-ról nem éri meg SB-re váltani, de hogy aki rosszabb cuccokról akar fejleszteni, annak mért akarod megszabni a határt a te szinteden, azt fel nem foghatom.

[ Szerkesztve ]

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#54) Antarctica válasza W.Wilson (#53) üzenetére


Antarctica
tag

Tényleg nem fogtad fel amiket írtam:D:D Nekem nem kell i7, mivel nem dolgozom a géppel, csak net és játék. Szóval valóban fáj az i7-ed. Nagyon kicsinyes vagy:S Tuti nem vagy több 14 évestől... Sőt, megkockáztatom újgazdag gyerekpalánta vagy:D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.