Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #65537792


#65537792
törölt tag

...a hetedik rész mellett pedig bődületesen gyenge.

Nem sok köze van a 7-hez. 7-nek akár teljesen más címet adhattak is volna, mert annak sincs köze a resident evil-höz

(#2) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Épp nemrég vittem végig én is PS4-en. Azt nem mondom, hogy nem csalódtam kicsit, a második rész azért lényegesen jobban tetszett.

<-ƘƘ->

(#3) GodGamer5


GodGamer5
addikt

A Revelations 1 jó volt, de a 2 kritikán aluli, bármin játszom.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#4) Silenzio válasza #65537792 (#1) üzenetére


Silenzio
addikt

De benne van a Redfield, hogy valami átkötés legyen. Meg a háttérsztori azért itt-ott belenyalint a korábbi eseményekbe.

Amúgy a Revelations 2 nekem sem szimpi valamiért.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#5) Yodamest


Yodamest
addikt

Először is jó látni még ma is tesztet erről a régi játékról, nekem régóta ott csücsül a steam könyvtáramban és csak pár napja kezdtem el játszani vele. Leírnék én is pár saját tapasztalatot/észrevételt:

A teszt annyiban nem igazságos, hogy egyszerűen nem fair a legújabb és egyben legjobb részhez hasonlítani, mert nem egy liga. A 7 után játszva persze, elhiszem, hogy sutácska és 40 pontosnak érződik a revelations, de az én példám pl. pont ennek az ellenkezője: én a HD remastert, zero remastert játszottam előtte, majd a resi 4 HD-t kezdtem el, az annyira nem jött be, hogy kb 1 óra után hagytam is.

Na én ezek után ültem neki a revelationsnek és kimondottan jó élmény volt. Végre folyékony ajtónyitogatás a HD remaster után, és sokkal jobb célzás, mozgás mint a resi 4-ben, szóval a nálánál régebbi címekhez képest mindenképp előrelépés. A grafika is meglepően szép főleg egy PG279Q monitoron 2560-as felbontásban. Nálam a játék simán van egy 70%-os, ha ennél jobb a revelations 2, akkor már nagyon várom hogy ezt befejezzem és nekilássak a folytatásnak. Azután pedig a 7. résznek ami meg a csúcs ugyebár.

(#6) Csóró™


Csóró™
senior tag

Kicsit lerágott csont már ez a Resident Evil, annyi része van, mint égen a csillag... A Resident Evil 7 meg tényleg annyira elüt, mint annó a Resident Evil 4 az előzőektől...

Inkább a Resident Evil 2 Remake jönne már, azzal szívesen "nosztalgiáznék" kicsit...

(#7) pomorski


pomorski
őstag

Köszi a tesztet!

(#8) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Ennek a "tesztnek" (uram bocsá... hulyesegnek) megis mi ertelme volt?

Mintha tegnap jelent volna meg a port... Meg szerencse, hogy mashol lehet olvasni tesztet is, nem csak ilyen fika tengert, mert sokkal jobb, mint a tesztelo agymenese.

(#9) Shinjike87 válasza ForRedGlory (#8) üzenetére


Shinjike87
aktív tag

Tisztára , mint amit én írtam volna. Egyértelműen személyes , és kevésbé szakmai szemmel lett megírva a teszt. De ettől függetlenül örültem , hogy újra olvashattam a játékról. A sok trágya RE után ez a játék egy pár éve visszatért a gyökerekhez , ami véleményem szerint jót tett neki. Majd elkúrták a Revelatons 2-vel.

(#10) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Egy átlag Resi törtenethez képest még jó is a sztorija.

A közepén van egy olyan fordulat, amin én anno letettem a hajamat, és szerintem más is. Én a 360-as verzióval játszottam, de érdekes mód akkoriban nem volt ennyire negatív megítélése. A Raid mód pedig hatalmas találmány volt a széria életében, én több mint 150 órát toltam bele, és csak e miatt rendeltem elő a 2-t is, ami gyakorlatilag minden szempontból gyengébb lett ennél (ettől függetlenül ps4en és vitán is végigvittem).

Szóval igenis jó lett a Revelations.

Azt meg magyarázza már el valaki, miert lett hivatkozási alap a resi 7, mint a túlélőhorrorok csúcsa. Max az utóbbi pár év resi termésének a csúcsa. A VR az egyetlen különlegesség benne. Ne értsetek félre, egymás után 3szor vittem végig, mert valóban nem rossz, de a kiemelt státuszát egyetlen dolognak köszönheti: hogy ebben a generációban, meg az előzőben is, alig jelent meg említésre méltó túlélő horror. A Resi 7 meg biztonsági játékkal simán hozta az elvárt közepes szintet. Mondjuk a ps2 érában kb a margóra sem írták volna fel a Silent Hillek, Project Zerok és Forbidden Sirenek mellett.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.