Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ollie


ollie
MODERÁTOR

Igen, már kezd röhejes méreteket ölteni a meztelenkedés a reklámokban. A TV-ben is.

***

(#2) Ősember


Ősember
őstag

megyek is és hozok egy zsákkal itthonra :DD csak gondolj bele, ott az a hölgyemény és még meg is tudod ölelni :C

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#3) golyani válasza Ősember (#2) üzenetére


golyani
addikt

csak nahogy lukas legyen a zsák másik oldala... :DDD :DDD :DDD

(#4) Ősember válasza golyani (#3) üzenetére


Ősember
őstag

ezt már igazán nem akartam hozzáfüzni a dologhoz :B de ha már igy szoba kerül lehet 2 zsákkal hozok :DDD

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#5) cousin333


cousin333
addikt

Egyszer én is láttam ilyesmit, ami azóta is megmaradt bennem valamiért. Benzinkút boltja, hólánc, a dobozon egy fürdőruhás nő képével :).

"We spared no expense"

(#6) Yaye


Yaye
őstag

Asszociáljatok egy ''kerti virág''-ra! különben nekem valahogy inkább egy ágyásba lekucorodó, épp megkönnyebülő illetőnek tűnik, ami teljességgel témába vág :D

(#7) ftc


ftc
nagyúr

már sz@rni se lehet nyugodtan? :DDD

(#8) Agostino válasza Yaye (#6) üzenetére


Agostino
addikt

Most, hogy így mondod....

Ami nekem külön tetszik a képen, az a két i betü elhelyezkedése.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#9) VladimirR


VladimirR
nagyúr

egyik kedvenc hirdetesem a temaban (nem a mutragya temaban, a masikban) => Bovebben: [link]

de balfasz avgyok, a link meg lemaradt

[Szerkesztve]

(#10) Viszlát


Viszlát
addikt

Na ez igazi napi régészkedés, nebulók. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#11) EczkE válasza Viszlát (#10) üzenetére


EczkE
addikt

Napi régész.

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#12) hoffman_ válasza Viszlát (#10) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Én viszem a pálmát Cimbora, céltudatosan rákerestem a legelső blogbejegyzésekre, és újra az élők sorába hoztam Bog egy - kiemelkedően mókás - írását :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#13) lapa válasza Viszlát (#10) üzenetére


lapa
veterán

megérte, nekem még nem vót má. jó cucc.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.