Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) natë


natë
nagyúr

Mondjuk szerintem ez baromi pofás.

(#2) #95462144


#95462144
törölt tag

Indukciós edény vajon lesz a dobozában?

(#3) laci1892 válasza #95462144 (#2) üzenetére


laci1892
senior tag

Vagy 50-en nem lőtték még le ezt a poént. :C

(#4) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Hát wazze az mekkora kör már :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#5) Plazmacucci válasza laci1892 (#3) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én még nem hallottam, de egyből ez jutott eszembe. Vajon miért.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6) Aryon87 válasza kbyte1024 (#4) üzenetére


Aryon87
félisten

Ami elég unalmas. Többi gyártó se külömb. Rezsó (iphone), Kontinens (Samu), leszállópálya is volt valamelyiknél..

Amúgy várom nagyon ezt a modellt. Sajna csillagászati áron fog jönni.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#7) <Adamsky> válasza Aryon87 (#6) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Azért láttunk már elegánsabb megoldást is. Persze a szépség - mint tudjuk - relatív, de én mégis úgy gondolom, hogy egy vakteszten (ahol nem látszik a márka) a Sony nyerne.

A "rezsós" utánérzést pedig az is erősíti, hogy sikerült a kameradudort két szintűvé tenni. Így tényleg úgy néz ki mint egy kerámia v. indukciós főzőlap.

(#8) laci1892


laci1892
senior tag

Sima 12-esre leszek kíváncsi, az mit hoz.. Meg hogy a jövőben mennyire fogja komolyan venni a Xiaomi a frissítést / terméktámogatást. Ugye a 11-es széria után azt hazudta ( ?) 3 fő verzió frissítés és 4 security lesz amit vállalnak. Gyanítom nem fogják magukat erőltetni a 11-es szériát megelőző telefonok kapcsán magukat, de ha azt követő telefonokra ezt valóban tudják vállalni.. akkor minden elismerésem a cégnek.

Már csak a modell palettán kéne kicsit egyszerűsíteni :D.

(#9) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Még pár év és telefonsziget lesz a kamera hátulján. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10) #95462144 válasza Aryon87 (#6) üzenetére


#95462144
törölt tag

"leszállópálya is volt valamelyiknél..."

Ne kummants, tudod Te, hogy a P40 előlapi kamerája leszállópályája volt az. :DDD

(#11) LurkerSheik válasza <Adamsky> (#7) üzenetére


LurkerSheik
senior tag

Mintha az indukciós főzőlappal valami baj lenne 😌

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#12) mizoli


mizoli
addikt

Nem kellene így elaprózni. Legyen a telefon teljes hátlapja kamera, és kész ;]

(#13) thboxx válasza <Adamsky> (#7) üzenetére


thboxx
aktív tag

Azért van itt más versenyző is a legelegánsabb posztra...
[link]
Kár, hogy befejezték már...

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#14) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nagyon, nagyon komolynak néz ki. Remélem minőségben is. 👍

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#15) gattolino


gattolino
senior tag

Nagyon ocsmány. Fúj. Remélem tönkremennek. Eddig úgy volt, hogy 200.000-nél nem kérnem többet egy csúcsmobilért és már lassan a 600.000-nél tartunk. :O

Vivo X90 Pro Plus

(#16) Aryon87 válasza #95462144 (#10) üzenetére


Aryon87
félisten

Jaj tényleg az előlapi megoldásnál volt ez használva. Csak más gyártónál ;]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#17) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Én a Mi 11 Ultra renderképeire is azt hittem, hogy fake. Most nem tudom mit írjak :DDD

¯\_(ツ)_/¯

(#18) Graphics válasza gattolino (#15) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Valószínűleg ettől a kommenttől már mennek is tönk felé. :DDD

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#19) yuing


yuing
őstag

Kár, hogy a hátlapi kis kijelzőt nem viszik tovább, lett volna benne potenciál szerintem.

(#20) Segal


Segal
veterán

Viszont ebben az esetben nem lenne rajtaa hátul kijelző, ami eléggé öngól lenne a részükről.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#21) pusszycat válasza yuing (#19) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Gondolom nem fért rá a kamerától, de szerintem is jó dolog volt ha minőségi selfire vágyott valaki. Meg érdekes is volt amúgy.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#22) jFox


jFox
őstag

Nem annyira új ötlet ez. Emlékeztek még? [link]
Mondjuk akkor is frappáns volt, most is. :K Ha már fényképezőgép (is) a telefon. :DDD

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#23) joey04


joey04
titán

nekem tetszenek ezek a túlzó kamera azigetek. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#24) moleculez


moleculez
veterán

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#25) k-adi


k-adi
nagyúr

fu ez elég brutál már :D

nézzétek meg a huawei mate 30 és 40 telókat + meg a korábbi lumiak esetén is volt ilyen

(#26) janeszgol


janeszgol
félisten

Ocsmány ez a hátlap. Csinált már sokkal szebbet is a cég.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#27) Essentials válasza laci1892 (#8) üzenetére


Essentials
aktív tag

Természetesen úgy, mint eddig. Évi 55 újabb telefonmodell mellett mem is szabad csodákat várni, a többi csak marketing, ami elhagyja a szájukat. :R

(#28) Elpresidente


Elpresidente
tag

Nekem az Xbox Series S ugrott be először a képek láttán :)

Xbox gamertag: goserHU

(#29) Essentials


Essentials
aktív tag

Szerintem a legkisebb hibája egy Xiaomi csúcsmobilnak az, hogy hogy néz ki a hátlapi kamera. Azt majdnem mindenki lenyeli bármelyik gyártónak. A kamera kialakítása ilyen vagy olyan, az ipari formaterv részletei pedig úgyis ugyanolyanok, mint szinte az összes többinek. Sokkal érdekesebb a belső, és a hardverhez párosított szoftver minősége, annak támogatása, az árképzés.

(#30) Essentials válasza Aryon87 (#6) üzenetére


Essentials
aktív tag

Nem a hátlapi kamerasziget unalmas szerintem, hanem a telefon összes többi része, ami teljesen ugyanolyan, mint a többi gyártó többi készüléke, 1-2 márka típusát leszámítva.

Direkt hagytad ki a felsorolásból a tábori villanyrezsós Huawei-eket? Azért ez a formaterv mindent visz, tényleg egy gasztro okádék. ;]


[ Szerkesztve ]

(#31) hallerlaller


hallerlaller
addikt

Ezek a szigetek egyre nagyobbak.. Mondjuk nekem mindegy mert már most is ilyen camshield tokot használok hogy védje a bazi dudort, szóval addig amíg el lehet húzni valamerre - nem nagyobb mint a hátlap 50%-a - addig nem izgat hogy néz ki. :DDD

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#32) koppasz1986


koppasz1986
tag

Bikán néz ki :Y

(#33) dilajoska1 válasza laci1892 (#8) üzenetére


dilajoska1
őstag

A mi 9-em is megkapta a 3 fő verziót.

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#34) laci1892 válasza dilajoska1 (#33) üzenetére


laci1892
senior tag

Tudom kicsit off, de s10+-ról jövök 11T-re. Samsungon kivétel nélkül minden hónapban jöttek security patch-ek. Xiaomi mennyire veszi ezeket komolyan ezeket a dolgokat?

Talán neked nagyobb tapasztalattal rendelkezel akkor ezek szerint Xiaomi terén

[ Szerkesztve ]

(#35) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Amikor megláttam a képet, azt hittem, vmi kemping gázos, vagy esetleg vmi indukciós főzőlap. :D

(#36) helixP


helixP
nagyúr

De sokan nézik a telefonjuk hátlapját :D Én az elejét szoktam.

(#37) dilajoska1 válasza laci1892 (#34) üzenetére


dilajoska1
őstag

Nekem is ez az első Xiaomim. A security patchek azok nem minden hónapban de talán 3 havonta. Volt olyan az elején hogy sűrűbben kapott frissítést. Ugye 2019-es telefon. Novemberi az utolsó security patch.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#38) gattolino válasza Essentials (#30) üzenetére


gattolino
senior tag

Ezekre már nincsenek is szavak. Hogy lehet ezt fogni. Gáz.. :(

Vivo X90 Pro Plus

(#39) pusszycat válasza gattolino (#38) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én megpróbálnám ha kézbe vehetném. :) ;]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#40) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Minek ekkora felület ennyi kamerának?
Ilyen alapon már lehetne benne Light kamera is, és akkor lenne is értelme a dolognak. :F

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#41) Segal


Segal
veterán

Azt azért sokan elfelejtik hogy ez a dizájn csak 1 tok alapján készült... Tehát nem Evan Blass osztott meg pár sajtóképet a telefonról...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#43) Juhaszatti válasza #32839680 (#42) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Azért ez nagyon szubjektív. Szerintem pl ez a legkevésbé sem elegáns.

(#44) laci1892 válasza Juhaszatti (#43) üzenetére


laci1892
senior tag

Más kérdés hogy ez már legalább tíz éves design ... 🙄 Akkor még a forint is szebb volt.

[ Szerkesztve ]

(#45) bigrock válasza gattolino (#38) üzenetére


bigrock
addikt

Még lehet fogni, csak le kell csavarni a potmétert és várni, amíg kihűl... :DDD

(#46) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Szerintem jól néz ki, de az ára biztosan az egekben lesz.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.