Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44) Synthwave válasza fanti (#42) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Én meg vettem Logi MX300-at HÁROMezerért (na, ilyet szeretnék még..), Microsoft Wheel Mouse Optical 1.1a-t egy ezresért, máskor 2,5 ezerért. Intelli 1.1a-t 2,5 ezerért.

Volt MX500-am kétezerért, aminek csak kábeljavítás és görgő kellett, MX510-em 3-ért, szintén kábeles. 4-ért patika Logi MX518 v1.

Aztán kissé viseletes Razer Diamondback Magma (kis szütyővel együtt) 3 ezerért, makulátlan Microsoft Intellimouse Explorer 3.0 5 ezerért (máskor 7-ért). 6-ért nem túl sokat nyúzott Ninox Aurorát, 6-ért vatta új Razer Diamondback 3G és Razer Salmosa.

5-ért adtam el a tényleg alig használt, fulldobozos Roccat Luámat (hát, az Avago 3050 egy normálisabb firmware-rel a szódával még elmegyeget kategória, azért lehet vele ilyet puffantani).

Ja, meg..

De akár egy Logi G102 / G203 is 8, ill. 10 pénz vadi újan most, itthonról. Aztán még szóba sem került, hogy eBayről / amazonról miket lehet szerezni.

tl;dr: Fele-harmadannyiért is jutottam már hozzá tényleg jó egerekhez. A sznobságnak semmi köze ahhoz, hogy valami elvégzi-e a melót vagy sem.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.