Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fred23


Fred23
nagyúr

6 bit FRC-vel. :(

(#2) burriebonz


burriebonz
tag

Hát ez lehet hogy nálunk szerencsésebb országokba olcsó lesz, de itthon szinte tuti nem így fog kinézni az árcédula... :(

(#3) Hellwhatever


Hellwhatever
aktív tag

LG hasonszőrű (1080p@75Hz IPS) monitoraival az volt a tapasztalatom hogy furcsán darabosnak hatott a megjelenítés 60 fps / 60Hz fölött Radeon-nal és GeForce-szal egyaránt.

Két ilyen monitorom is volt, egy idő után mindkettőt 60Hz-en használtam inkább.

(#4) Depression


Depression
veterán

Relatíve olcsó a legolcsóbb 98k-es 27"-os?

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#5) jeni válasza Fred23 (#1) üzenetére


jeni
félisten

D-sub csatit mi a ráknak kell még rátenni a moncsira?

(#6) Sinesol válasza jeni (#5) üzenetére


Sinesol
veterán

Antibakerialis védelem, amikor evente ha egyszer valaki hozzanyul monitorhoz..raadasul az is én vagyok, magamtol meg nem tudom miert kellene megvédenem magam..

(#7) FLATRONW


FLATRONW
őstag

Ennél milyen tartományban működik a Freesync? Ha jól emlékszem, akkor régen a 75 Hz-es Freesync monitorok alsó határa valahol 52 Hz körül volt. Eléggé hulladék kategóriába tartoztak az ilyen monitorok.

(#8) Fred23 válasza jeni (#5) üzenetére


Fred23
nagyúr

Retrózáshoz mondjuk jó. :)

FLATRONW: Nekem a 48 ugrik be, aztán meg a 40, illetve mintha lettek volna 40 alattiak is. Mondjuk én ezt a moncsit szülőnek se ajánlanám az FRC miatt. Rendes 8 bites panel legyen a minimum. Asszem, a Lenovo-nak van például ilyen monitora olcsón.

[ Szerkesztve ]

(#9) koko52


koko52
veterán

Nem gondoltam, hogy a covid hiszti ezt a részleget is megfertőzi :DDD
Jöhetnek a vírusölő VGA-k, klórt permetező tápegységek, UV sterilizátoros monitorok....agyfasz :(

[ Szerkesztve ]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#10) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Teccikértenii az antibakteriális védelem a vírus ellen is megvéd!

(#11) kisfurko válasza Sinesol (#6) üzenetére


kisfurko
senior tag

Meg, ugye, feltalálták már azt a kézmosás nevű izét is...
Szerk:
Hogy ne csak off-topic legyek. Nekem ASUS-ékkal eddig nem volt szerencsém. Az MG279Q-n szép kis foltosodás jelent meg oldalt, éppen a garanciaidő lejárta után, pedig semmi folyadékot nem látott. Szerencsére csak szürkén látszik.

[ Szerkesztve ]

(#12) akaido válasza Hellwhatever (#3) üzenetére


akaido
addikt

[link] Nekem tavaly óta van ilyen LG-m és nekem nem volt hasonló problémám 75 Hz-en. (Most "upgradeltem" RX 560 zsugára, eddig RX 460 volt, de azzal is rendben volt)

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#13) drotsztyuart


drotsztyuart
tag

Tavasszal a narancs -kek extremaruhazban 27 colos 75hertzes freesynces samuk voltak 60-ert es adtak hozzajuk 250 evo 860-akat.
gyk 45 korul jottek ha nagyon vekonyan fog az ssd-kre a cerka.
Ra is duplaztam.
teljesen hasznalhatok.
#2 nalunk szerencsetlenekben meg machete-vel vagjak le a fejed ha nem jo helyre nezel.
#3 a fent emlitetteknel nem vettem eszre ilyet.
#7 hat persze.... :U

[ Szerkesztve ]

(#14) nagy_norbert


nagy_norbert
újonc

Miért pont 75Hz?

(#15) burriebonz válasza drotsztyuart (#13) üzenetére


burriebonz
tag

Ebben persze igazad van, csak amint a te hozzászólásodból is látszik nyilván te is úgy gondolod hogy ez itthon minden csak nem olcsó...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.