Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Ezek szerint nem hiába Secret World.:DDD

(#2) ldave


ldave
félisten

MMO-k közül ezt várom talán a legjobban, végre nem a megszokott fantasy környezet.

A Slime draws near! Command?

(#3) dfdfdf


dfdfdf
őstag

ez engem is érdekel pedig nem vok nagy mmos :D

(#4) bishoplogan


bishoplogan
senior tag

Még erről a videóról maradtatok le, régi, de érdemes megnézni. ez is egy helyszín bemutató:

The Scorched Desert

[ Szerkesztve ]

(#5) nemethati


nemethati
senior tag

Az első pillanattól figyelemmel kísérem ezt a játékot. Remélem tényleg nagyot fog ütni és nem fogy el belőle a tartalom idő előtt. Plusz javítják majd a bugokat, sőt nem is lesznek :C
Ez is hibrid f2p lesz?

(#6) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Ez nagyon tetszetős a vidi alapján reméljük jó sül ki belőle.

(#7) Ilsyde


Ilsyde
őstag

Engem is érdekelt a játék, feliratkoztam a bétára már egy éve.
Viszont idén jon az elso újgenerációs MMORPG, a Guild Wars 2. Úgyhogy errol ennyit sajnos :)

(#8) Apika


Apika
Közösségépítő

Engem is megfogott a hangulata...

(#9) L_ajos


L_ajos
őstag

Én csak a "zárt bétába bekerült" emberek véleménye miatt nem jöttem izgalomba: ".. ez a játék most százszor bugosabb mint anno az AOC volt..." , BugWorld.. meg hasonlók.

AOC után nem bízom el magam a Fukkom irányába :K

De, remélem mindent javítanak ( csak ne ugy ahogy anno szokták ), és a nyílt bétában már nem az lesz a feladata minden bétázónak hogy 24 órában bugreportot küldözgessen.

hajrá.

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#10) maszi99


maszi99
őstag

Izgalmasnak tűnik így elsőre, és tetszetős is :K

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#11) Jander


Jander
senior tag

Azt azért tegyük hozzá, hogy ugyan a bejelentés ideje körül volt hír, hogy a játékot 360-ra is el szeretnék készíteni, azóta már lenyilatkozták, hogy most csak pc-re dolgoznak, a konzol verzión viszont most egyáltalán nem. Én a FunCom sikerét és hírnevét ismerve ez sem (mint ahogy az Age of Conan-nál is ugyanez volt) fog megjelenni sohasem Xbox-ra.

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.