Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Z_A_P


Z_A_P
addikt

Pletykaljak a korabbi 300A celeronok felturbozott valtozatat (14+++++) is i1 neven, par apro modositassal, viszont lock-olva. Ez utobbi nem tul jo hir...

OK

(#2) AxBattler


AxBattler
félisten

Nincs ezzel baj, csak az áruk is legyen barátibb.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#3) Thrawn válasza Z_A_P (#1) üzenetére


Thrawn
félisten

:DDD

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#4) Duck663 válasza AxBattler (#2) üzenetére


Duck663
őstag

Az Intelnél barátibb ár? Ezt mégis hogy gondolod?

Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

(#5) Televan74 válasza AxBattler (#2) üzenetére


Televan74
nagyúr

A kimaradt USB3.1 Gen2 -es vezérlőt külsőleg orvosolni kell,ami plusz költség.Itt csak az Intel jár jól,kiszórja a bent ragadt H270 -es vezérlőit. :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#6) Jacek


Jacek
veterán

;]

(#7) arn válasza Z_A_P (#1) üzenetére


arn
félisten

az legalabb egy baromi jo cucc volt :) mintha most egy i3 aran kapnal egy i9xe procit. ajj de messze kerultunk ettol. most az akkori csucskonfigos aron sem kapsz meg egy mainstream gepet.

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#8) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Más olalak rebrandelt, butított Z170-et említenek. :U

(#9) Cythyel válasza eldiablo (#8) üzenetére


Cythyel
senior tag

ígyis-úgyis a user-ek lehúzása és parasztvakítás megint a nagy i-től... :W

(#10) arn


arn
félisten

most nem mintha egy chipset olyan sokat szamitana :) ugyanazt kapod regota.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#11) koko52


koko52
veterán

Én a 65nm-t várom. Aztán jöhet a Pentium3 is.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#12) tibaimp válasza Cythyel (#9) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Miért, más kapitalista cég, máshogy csinálja :B

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#13) #65675776 válasza Televan74 (#5) üzenetére


#65675776
törölt tag

Amire azt mondták korábban, hogy nem támogatja a 8. generációs procikat. Már csak ennyi miatt simán nyakukba lehetne akasztani egy pert.

(#14) #16939776


#16939776
törölt tag

Ezen kép szerint a memóriavezérlő és az IGP is sok helyet lefoglal a die-on, a p45-öt modernizálhatnák ddr4-re és kiadhatnák 22nm-en, egyrészt rengeteg kallódó C2D/C2Q van, másrészt azt is újragyárthatnák 22nm-en, senki nem venné észre, az alaplap gyártók is sok pénzt takaríthatnának meg...

[ Szerkesztve ]

(#15) Qkackca válasza #65675776 (#13) üzenetére


Qkackca
őstag

Tegnap az Ark oldaluk szerint Kaby Lake támogatása van a lapnak ha jól értem, de akkor most hogy is van-ez?

3xx sorozatú névleg - Coffee, gyakorlatilag meg h270 (vagy z170) és a támogatás pedig a ...? Kaby?

Hivatalos info nincs még róla, hogy most akkor mit támogat és mit nem?

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.