Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

azért az idézettel picit vitatkoznék, mert van amikor nem elég :(

ami viszont pozitív: elvileg mától már kezd hűlni a levegő :K ezt a napot ki kell még húzni és akkor jobb lesz... és a frank is kicsit lejjebb van... így menjen lefelé 200-210 környékére és akkor nyugodtabb leszek :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) Kakaduku válasza mephi666 (#1) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Jó reggelt!

Attól függ, hogy hol laksz, mert még keleten a hét végén is ilyen idő várható. Csak lassan vonul át Mo.-on a lehűlés, de nem ez a lényeg, hanem hogy legyen már vége ennek az Egyiptomi időnek :)

A forint meg csak erősödjön tovább azt kívánom!

(#3) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

A felkelő nap szelleme üdvözöljön mindenkit. :)

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4) mephi666 válasza Sub-ZeRo (#3) üzenetére


mephi666
nagyúr

én inkább már a lenyugvót búcsúztatnám, mert nyugatra néz a lakásom és délután csak úgy lehet meglenni, ha le van húzva minden redőny és megy a ventilátor :( ...viszont éjszaka kellemes a hőmérséklet és szúnyogot sem láttam még idén

#2: alföld közepén, kecskeméten... előrejelzést szoktam nézni időképen és holnaptól folyamatos csökkenést írnak átlagban

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5) Sub-ZeRo válasza mephi666 (#4) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nálam délelőtt van így. Éjszaka sincs meleg, 29 ok. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#6) Lenry válasza mephi666 (#4) üzenetére


Lenry
félisten

még én se láttam szúnyogot idén Szegeden, éljen a biológiai szúnyogirtás

#2: ne má, vasárnap fürdőbe akarok menni

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7) Tomy Yayo válasza mephi666 (#1) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Milyen érdekes, és egyben szomorú, hogy már a 210-nek is örülnénk, pár hónapja meg még szörnyülködtünk, hogy "Te jó ég, felment 210-re?" :(

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#8) mephi666 válasza Tomy Yayo (#7) üzenetére


mephi666
nagyúr

na ja... 165-ön vettem fel... elég sz@r, de a személyi kölcsönöm ingadozik legjobban és ott a 167franknál 30ft ingadozás egy 5ezrest jelent :W azt meg azért megérzem...

ha visszaállna 165-re, fizetnék 27ezret... 250fölött meg 42-t fizettem :( ez rengeteg... és hozzátenném, hogy 140frank-okkal kezdtem a törlesztést, csak az otp annyit emelt a kamatokon, hogy 167lett belőle :( nagyon betette

ui: ja, és örülök, ha egyszer lejár ez a hitel... még 3.5év van belőle, de "már" félúton vagyok... 1.3millára fizetek vissza így vagy 2.5-et :W (persze ha lenne mellette reálbér emelkedés, vagy fizetésemelés, nem érdekelne ennyire...)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#9) Tomy Yayo válasza mephi666 (#8) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Mi is 160-165 környékén vállaltuk be :( Csak nekünk van egy lakáshitel plusz egy személyi, 30 Ft változás nekünk 10 ropi :W De a személyi felén már hálistennek mi is túl vagyunk.

Na de, inkább örüljünk, hogy jön a lehűlés :)

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#10) Mappa válasza Lenry (#6) üzenetére


Mappa
addikt

"már lárvakorukban eldurran a bele." :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#11) ch003067


ch003067
addikt

Üdv ! :)

Egész " jó " áron van most a CHF...

Fúú de csúnya ez a női karakter :DDD

Lenry Bácsalmáson se láttam sokat, csak a pecatón :))

[ Szerkesztve ]

(#12) anulu válasza mephi666 (#8) üzenetére


anulu
félisten

148 :(((

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#13) mephi666 válasza anulu (#12) üzenetére


mephi666
nagyúr

amikor 148 környékére ment az árfolyam, akkor módosította egyoldalúan a kamatot a k*csög bank, hogy annyit kapjon, mintha 164-165 lenne :W persze fordítva ez nem működik náluk, hogy durranna el a belük, mint a szúnyogoknak... 23ezerre volt kiszámolva a havi részletem, ha 165marad a frank... 20körül fizettem párszor, majd emeltek a kamaton és szépen felment az árfolyam is: 23-25-30-35-40-et fizettem szép lassan és örülök, ha 35körül beáll :W köcsögség az egész... (és ez már nem pusztán árfolyamkockázat, hanem a bank g*cisége, amivel nem számoltam előre) ...a raiffeisen visszautalt 1éve több tízezret, pedig náluk ennyire el sem szállt a hitelem, otp viszont semmi ilyet nem lépett :( nálam elásták magukat és, ha lejár a szem. kölcsönöm, folyószámlástól megyek a raffihoz :K

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14) Zso2


Zso2
őstag

Szevasztok, bocs,hogy ide piszkítok,de elég friss a topic :) .
Szóval valaki tudna segíteni egy pc játék nevével. Elfelejtettem, valamikor játszottam vele...
Több hőssel is lehet menni a térképeken, ahol úgy emlékszem xp szintlépések voltak a karaktereknek, különböző szörnyeket állatokat kellett aprítani .Volt egy pálya ahol qva sok patkány jött egyszerre, kicsik nagyok.. Azt hiszem potikat is adtak néha, volt kinti pálya meg katakombás rendszerű is benne. Úgy emlékszem sok bikafejű lényt is le kellett gyepáni benne. Képességeket leetett fejleszteni,mint a gyorsaság, stb...
Kicsit vicces ,de ennyi maradt meg a fejemben :D
Nem vagyok biztos benne de a heroes szó lehet benne volt a címében ,de nem találtam így rá....

[ Szerkesztve ]

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#15) Wolverine válasza Zso2 (#14) üzenetére


Wolverine
félisten

Erre direkt van topic. Nem linkelem, keresd meg.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#16) mephi666 válasza Zso2 (#14) üzenetére


mephi666
nagyúr

;]

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17) Zso2 válasza Wolverine (#15) üzenetére


Zso2
őstag

Nem találtam rá totyikot azért írtam be, légyszives..... :)

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#18) Zso2 válasza mephi666 (#16) üzenetére


Zso2
őstag

UH , de kemények vagytok, akkor jö naz ellencsapás, kelett ez nektek :DDD ...

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#19) Wolverine válasza Zso2 (#17) üzenetére


Wolverine
félisten

Vagyis keresni sem tudsz itt a Gamepodon... :U
1, 2

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20) Zso2 válasza Wolverine (#19) üzenetére


Zso2
őstag

:R

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#21) Kakaduku válasza Lenry (#6) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Nem hiszem hogy vasárnap fázni fogsz! ;)

(#22) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Következőbe tegyétek be a Counter-Strike Global Offensive videókat is.
CS GO

[ Szerkesztve ]

Live poor, die ritch.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.